Koledža Kembridžā
Šī koledža Kembridžā ir viena no modernākajām, mūsdienīgākajām un tehnoloģiski vislabāk aprīkotajām tālākizglītības koledžām Lielbritānijā ar vairāk nekā 3500 studentiem. Koledža atrodas Kembridžā (45 jūdzes no Londonas) un netālu no Kembridžas universitātes. Koledžai ir labs tehniskais aprīkojums, profesionāli pasniedzēji.
Sīkāk
Koledža Saseksā
Iespēja mācīties vienā no lielākajām Saseksas koledžām, kurā var apgūt A-level vidusskolas programmu vai arī vidusskolas programmu apvienot ar profesionālajiem (praktiskajiem) priekšmetiem un iegūt arī specialitāti. Šo programmu beidzot jūs saņemat sertifikātu vai diplomu, tas atkarīgs no izvēlētā mācību ilguma. A-Level – jūs variet iegūt divos gados un pēc tam turpināt mācības universitātē. Profesionālā diploma programmas: Agriculture, Animal Management, Art, Design, Media, Business, IT, Engineering, Floristry, Hair&Beauty, Health Care, Social Science, Horticulture, Hospitality and Catering, Music, Sport, Travel.
Sīkāk
Vidējā izglītība Bostonā
Koledža ierindojas Anglijas labāko koledžu vidū, savukārt Bostona ar 40 tūkst. iedzīvotāju ir droša pilsēta un salīdzinājumā ar lielāko daļu Anglijas pilsētu samērā lēta. Studentu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas internets, baseins, sporta un trenažieru zāle. Katram studentam arī ir iespēja bez maksas saņemt atbalstu angļu valodas uzlabošanai. Kad pabeigta vidusskolas programma, turpat koledžā iespējams turpināt mācības bakalaura studiju programmā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv