Profesionālie, kvalifikācijas celšanas, speciālie kursi  un vasaras universitātes:

Bizness

Vadība
Mode

Dizains

Skaistumkopšana
Tehniskās
programmas
Austrālijā
Tūrisms

Viesmīlība
Medicīna

Sports
Mārketings
Vasaras
universitātes
Jurisprudence
Kembridžā
Dejas

Valodu un profesionālie (specializētie) kursi ir ideāls risinājums aizņemtiem, ambicioziem un pilnveidoties gribošiem cilvēkiem, gan atvaļinājumu laikam, gan ikdienai. Tā ir iespēja iegūt gan vērtīgas zināšanas, gan tās apliecinošu dokumentu.

Jūsu izvēlei, SIA Izglītība ārzemēs piedāvā:
- Profesionālos kursus visām vecuma grupām un profesiju pārstāvjiem: sertifikāta, diploma programmas, kā arī īstermiņa kursus (
mārketings, bizness un vadība, dizains, mode, foto, pavārmāksla, medicīna, tehnoloģijas, kultūra, tūrisms un viesmīlība).
- Specializētos valodu kursus uzņēmējiem, mediķiem, skolotājiem, dizaineriem angļu, spāņu, itāļu, franču, spāņu, ķīniešu un citās valodās.
- Ekskluzīvus valodu kursus darījuma cilvēkiem, piemēram,
juristiem.

Iesakām valodu skolas: Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Spānijā, Maltā
.

Mācības notiek akreditētās mācību iestādēs un katram programmas studentam, neatkarīgi no izvēlētā kursa ilguma, izsniedz apgūto mācību programmu un sasniegto zināšanu līmeni apliecinošu sertifikātu vai diplomu.

Pirmajā dienas daļā notiek valodu vai speciālās nodarbības izvēlētajā intensitātē (no pāris līdz pat 8, 10 stundām dienā). Pēcpusdienās tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, tai skaitā ekskursijas. Iecienītākie aktīvās atpūtas veidi: golfs, teniss, niršana, sērfošana, izjādes ar zirgiem u.c.

Bieži mūsu klienti atgriežas Latvijā ar jaunām biznesa idejām, jaunu darījumu partneru, vai vienkārši jaunu draugu, kontaktiem.

Specializētas skolas ir domātas vadošajiem darbiniekiem un augstākā līmeņa vadītājiem. Izplatītākais kursu ilgums – viena līdz divām nedēļām. Pasniedzējiem ir zināšanas apmācāmā biznesa jomā, kas padara mācības dinamiskas un maksimāli praktiskas. Programmas ilgums ir sākot no vienas nedēļas.

Vispārīgie valodu kursi skolās, kuras piedāvā mācības, sākot no 16 gadu vecuma. Priekšrocība ir ne visai augstā mācību maksa, taču kursi notiek grupās, kurās ir aptuveni no 8 līdz 15 cilvēkiem. Mācību intensitāte ir no 4 līdz 8 mācību stundām dienā. Dzīvošana parasti tiek piedāvāta ģimenēs, kur var praktizēt valodu arī pēc nodarbībām.

Jūs varat izvēlēties kādu no sekojošiem kursiem:
• kombinētie kursi, kas sastāv no pamatvalodas apguves un papildus kursiem pēc izvēles (piemēram: gramatikas, „nozares” valodas, kurā tiek apgūti termini un terminoloģija noteiktai specialitātei vai arī sagatavošanās valodu eksāmeniem);
• biznesa valoda (izvēlas, ja svešvalodas līmenis ir labs - dažādu virzienu biznesa valodas apguvei). Apmācība notiek mini grupās – 3 līdz 6 cilvēki grupā;
• bizness valoda mini grupā;
• individuālās stundas (programma tiek izstrādāta katram studentam personīgi).

Dzīves apstākļi tiek piedāvāti dažādu veidu: ekskluzīvas ģimenes, privātie apartamenti pie skolas vai viesnīcās. Brīvajā laikā izvēlieties sev piemērotu atpūtu - izjādes ar zirgiem, golfa spēli vai ūdenssporta veidus. Par vērtīgu pieredzi var kļūt tikšanās un sarunas ar darījumu cilvēkiem no biznesa vides, to laikā iegūstot ne tikai valodas prasmes, bet arī jaunas idejas un pieredzi.Mājas lapu izveide Allwebsites.lv