Biznesa universitāte Minhenē
Šī ir viena no labākajām biznesa skolām pasaulē. Tās filiāles atrodas dažādās valstīs Eiropā (Spānijā – Barselonā, Šveicē – Ženevā un Montrē) un Āzijā. Mācības notiek angļu valodā, piedāvājot unikālu iespēju ik semestri mainīt mācību vietu. Bakalaura studiju programmas var sākt: februārī, jūnijā, augustā, oktobrī.
Sīkāk
Mediju menedžments Ķelnē
Mediju un komunikācijas universitāte Ķelnē, iespējams apgūt gan TV un filmu menedžmentu, žurnālistiku, mediju un komunikācijas dizainu, kā arī mediju menedžmentu. Ķelne ir skaista un interesanta vieta studentiem. Bet universitāte piedāvā arī filiāles tādās Vācijas pilsētās, kā Minhenē, Štutgartē, Hamburgā un Berlīnē. Minhenē iespējams iegūt maģistra grādu mediju zinībās.
Sīkāk
Mediju specializācijas studijas Minhenē
Iespēja iegūt maģistra grādu tādās specialitātēs kā žurnālistika, mediju komunikācija vai dizains, atvērtie mediji. Protams, ir arī plašas bakalaura grāda studijas - filmu un TV, dizaina un mediju menedžments, kā arī žurnālistrika un komunikāciju dizains. Universitātei ir filiāles arī Štutgartē, Ķelnē, Hamburgā un Berlīnē.
Sīkāk
Mediju un komunikācijas universitāte Berlīnē
Universitātē varēsi iepazīt žurnālistikas specifiku, mediju un komunikācijas , kā arī mediju menedžmentu. Šeit ir iespēja mācīties pie nozares profesionāļiem, iziet internacionālas prakses, kā arī iegūt augstas profesionālās zināšanas un prasmes.
Sīkāk
Mediju un komunikācijas universitāte Štutgartē
Bakalauru studijās iespējams apgūt tādas programmas kā žurnālistiku, mediju/zīmolu/mūzikas/sporta un citu pasākumu menedžmentu, sabiedriskās attiecības, spēļu un mediju dizainu. Maģistra programmās, universitātes filiāle Minhenē, piedāvā žurnālistiku, mediju un komunikācijas menedžmentu, mediju dizainu un atvērto mediju studijas. Mediju un komunikācijas universitāte, ar filiālēm Minhenē, Ķelnē, Hamburgā un Berlīnē, ir viena no daudzveidīgākajām universitātēm valstī.
Sīkāk
Studē mediju zinības Hamburgā
Šajā universitātē varēsi apgūt žurnālistiku, mediju, komunikācijas, dizaina, digitālo mediju, mūzikas, sabioedrisko attiecību, pasākumu un zīmolu + reklāmas menedžmentu. Izmanto iespēju mācīties internacionālā universitātē, kas piedāvā tik pat internacionālas prakses.
Sīkāk
Universitāte Nīderlandē
Nīderlandes universitāte, kura piedāvā bakalaura un maģistra programmas angļu un vācu valodā. Viena no vadošajām Nīderlandes augstākajām mācību iestādēm ar vairāk kā 200 studiju programmām un 35 000 studentu, no tiem 3500 ir starptautiski studenti no vairāk kā 70 valstīm.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv