Skolas apraksts

Vīsbādene ir ļoti zaļa pilsēta, kas atrodas Reinas/Mainas reģionā un pavisam netālu no Frankfurte. Vīsbādenē ir 300 000 iedzīvotāju un tā ir slavena ar saviem karstajiem avotiem. Pilsēta atrodas pie Reinas krastiem, tādēļ tai ir pašai sava osta un plašas iespējas nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Vēl viens slavens apskates objekts ir trošu vilciens, kas uzved ekskursantus 245 m augstajā Nerobergā. Ar daudzajiem vēsturiskajiem apskates objektiem un plašo atpūtas programmu, Vīsbādenē nekad nebūs garlaicīgi.

Valodu skola atrodas tieši pilsētas centrā, pavisam netālu no vilcienu stacijas. Visas telpas ir modernas un aprīkotas ar dažādām tehnoloģijām, kas padara interesantāku skolēnu darbu.


Programmas

PIESAKIES!

VīsbādeneVecums:
12 - 17 gadi
Datumi: 28.06.2015. - 08.08.2015.
20 vācu valodas nodarbības nedēļā (1 nodarbība ir 45 min. gara)
Skolnieku skaits klasē: līdz 15
Lai piedalītos nometnē ir jābūt vācu valodas priekšzināšanām.

Papildus vācu valodai skolēni var izvēlēties no 2 aktivitāšu programmām:
Ekskursiju programma:
- 4 kultūras/sporta aktivitātes (ekskursija pa pilsētu, Mainas Gutenberga muzejs, laivu ekskursija pa Reinas upi vai peldēšana, boulings un dažādas komandu spēles)
- 1 pilnas dienas ekskursija trešdienā (Frankfurte/Maina, Heidelberga, Koblenca, Marksburga pils)
- 1 vakara pasākums: bārbekjū, boulings vai kinoteātris

Ierašanās svētdienā un došanās prom sestdienā.

Dzīvošana

Skolnieki dzīvos viesģimenē, divvietīgās istabā, kuru dalīs ar kādu citu skolēnu, kas nebūs tādas pašas tautības, tādā veidā vēl palielinot nepieciešamību izmantot vācu valodu ikdienā. Ir iespējamas arī vienvietīgās istabas.
Ēdināšana 3x dienā.

Jārēķinās, ka skolniekiem varētu būt jāizmanto sabiedriskais transports, lai nokļūtu skolā, jo ne vienmēr viesģimenes var atrast tuvu skolai.

Ekskursijas un aktivitātes

Vīsbādene  Vīsbādene  Vīsbādene

Cenas

Cenas norādītas EUR par 2 nedēļām

Ekskursiju programma: 980

Cenā iekļauts: dzīvošana viesģimenē (divvietīgajā istabā), 3x ēdināšana, vācu valodas mācības 20 nodarbības nedēļā, mācību materiāli, aktivitātes, 1 pilnas dienas ekskursija, ieejas maksas ekskursiju laikā, sabiedriskā transporta braukšanas karte, 24 stundu uzraudzība.

Papildus iespējams izvēlēties:
1 dienas ekskursija (sestdienā) uz Mainu, Koblencu, Rūdsheimu, Frankfurti vai Bonnu: 28 - 38 EUR
Piemaksa par vienvietīgu istabu: 100 EUR/nedēļā
Transfērs no/uz Frankfurtes lidostu: 45 EUR/vienā virzienā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.


Astur 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv