Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Vācu valodas nometne Minhenē, bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem!

Skola piedāvā nometnes 3 dažādās nometnēs:
1) Young & Fun, kur jaunieši ir vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Šī nometne būs interesanta mazākiem bērniem, jo visas aktivitātes sevī ietver spēles un valodas paguvi caur dažādām rotaļām un aktivitātēm. Skola atrodas Josefstal pilsētā, 40 km attālumā no Minhenes. Izvēloties šo nometni, satiksi vācu bērnus, kuri savas vasaras arī pavada šajā nometnē. Tas ir milzīgs nometnes pluss, jo valodu izmantosi ne tikai nodarbibās, bet arī ārpus mācību stundām. Skolā ir 25 mācību telpas, kopmītnes, ugunskursa vieta, piknika vieta, volejbola laukums. Papildus vācu valodas stundām iespējams izvēlēties tenisa vai futbola kursus.

2) Adventure, kur jaunieši ir vecumā no 12 līdz 17 gadiem. Nometne patiks tiem jauniešiem, kurus aizrauj daba un piedzīvojumi. Skolēni, pēc vācu valodas nodarbībām, dodas pārgājienos, izmantojot GPS, būvē plostus, kā arī nakšņo teltīs. katru nedēļu tiek organizētas 2 ekskursijas uz Minheni. Skola atrodas ēkā, kas agrāk tika izmantota kā hotelis, vienā no skaistākajām Vācijas Alpu daļām, tieši pie Spitzingsee ezera. Skolā ir 7 plāsas mācību telpas, kas ļauj saglabāt ļoti ģimenisku nometnes atmosfēru.

3) Castle, jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Kā jau nometnes nosaukums ļauj nojaust - mācības un dzīvošana notiek viduslaiku pilī, kas atrodas Isar upes krastā un ir celta 1843. gadā. Šī ir lieliska nometne jauniešiem, jo pēc nodarbībām visiem tiks dots daudz laika, lai iepazītos ar saviem skolasbiedriem. Tiek rīkoti BBQ upes krastā, spēlēts volejbols, kā arī skolēni dodas uz Minheni (kas ir vien 10 km attālumā), gan ekskursijās, gan iepirkties.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Jūnijs - augusts
Vecums: 7 - 14 gadi
Vācu valodas nodarbības: 20 nodarbības nedēļā
Maksimālais skolēnu skaits klasē: 12

Programmas piemērs 1 nedēļai:

DayMorningAfternoon Evening
Sunday arrival until 5 pm, introduction and language test, welcome evening
Monday 4 German lessons badminton barbecue
Tuesday 4 German lessons handicrafts video evening
Wednesday 4 German lessons half-day excursion, i.e. to Berchtesgaden camp fire
Thursday 4 German lessons swimming or fun sport competition (with German kids) games evening
Friday 4 German lessons volley ball disco
Saturday full-day excursion, to Munich for example
Sunday departure or sports

Dzīvošana

Bērniem, vecumā no 7 līdz 14 gadiem, Young & Fun nometnē, pieejama dzīvošana divvietīgās līdz trīsvietīgās istabās, tualete un vannasistaba ir kopējā. Ēdināšanu nodrošina skolas kafetērija 3x dienā.

Jauniešiem, kas ir Adventure nomentē (12 - 17 gadi), dzīvošana ir trīsvietīgās un četrvietīgās istabās. Uz katru istabu ir privātā vannasistaba un tualete. Ēdināšana 3x dienā, skolas kafejnīcā.

Nometnes Castle iemītnieki (vecumā no 14 līdz 17 gadiem), dzīvo četrvietīgās vai piecvietīgās istabās, ar kopējo vannasistabu un tualeti. Ēdināšana 3x dienā, pils ēdnīcā.

 

Ekskursijas un aktivitātes

2 aktivitātes dienā, 2 ekskursijas nedēļā - viena pilnas dienas ekskursija, viena pus dienas ekskursija.

Papildus aktivitātes Young & Fun nometnē - futbols un teniss.

Cenas

Young & Fun:
2 nedēļas:
no 1760 EUR
3 nedēļas: no 2610 EUR

Adventure vai Castle:
2 nedēļas: no 1920 EUR
3 nedēļas: no 2870 EUR


Cenā iekļauts: 20 vācu valodas stundas nedēļā, tests, mācību materiāli, sertifikāts, 2 aktivitātes dienā, 1 pilnas dienas un 1 pus dienas ekskursija nedēļā, transporta izdevumi un ieejas biļetes, dzīvošana kopmītnēs (2, 3 vai 4 vietīgās istabās), 3x ēdināšana, tranports no/uz lidostu.

Papildus:
- futbols: no 60 EUR nedēļā (3 x 90 min.)
- teniss: no 100 EUR nedēļā (3 x 60 min.)Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


gls 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv