Skolas apraksts

Ūdenssporta nometne Berlīnē, jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem no jūnija līdz augustam

Vācu valodas nometne atrodas pie viena no skaistākajiem Berlīnes ezeriem - Wolzig ezera. Skolai ir pieejams fantastisks ekipējums, kas apmierinātu jebkura ūdenssportista vēlmes - daudzas kanoe laivas, buru laivas, kā arī ekipējums sērfošanai. Sporta centrā ir atrodama arī trenažieru zāle, futbola un volejbola laukumi.

Pēcpusdienās, pēc vācu valodas kursiem, skolēni var nodoties dažādām ūdens aktivitātēm un vakaros iepazīt savus skolas biedrus labāk, pie ezera rīkotajās ballītēs un kopīgi baudot BBQ.

Tā kā Berlīnes centrs ir vien 30 km attālumā, tad 2 reizes nedēļā jaunieši dodas ekskursijās uz Vācijas galvaspilsētu, lai iepazītu to tuvāk.

Iebraukšana / izbraukšana - svētdienā.


Programmas

Piesakies tūlīt !

20 vācu valodas stundas nedēļā
23. 06. - 11.08.
Viena stunda  - 45 minūtes
Maksimālais studentu skaits klasē: 12
Zināšanu līmeņi: beginner, elementray, intermediate, advanced

Vienas nedēļas programmas piemērs:

Day Morning Afternoon Evening
Sunday arrival until 5 pm, introduction and language test, welcome evening
Monday 4 German lessons canoeing or badminton barbecue
Tuesday 4 German lessons volleyball or inlining breakdance
Wednesday 4 German lessons excursion to Berlin camp fire
Thursday 4 German lessons surfing or football Film
Friday 4 German lessons sailing disco
Saturday full-day excursion to Potsdam and Sanssouci Castle party
Sunday departure or swimming badminton

Dzīvošana

Dzīvošana kopmītnēs, 2 - 3 vietīgās istabās ar dušu un WC. Ēdināšanu nodrošina 3x dienā, skolas kafejnīcā.

Ekskursijas un aktivitātes

Berlīne ir pilsēta, kuru vērts apmeklēt vienmēr, kad pārņem ilgas pēc metropoles straujā ritma un piesātinātās mākslas dzīves. Dažs to dēvē arī par Eiropas Ņujorku, un šāds salīdzinājums nav gluži bez pamatojuma: trīs operteātri, kur katru vakaru notiek kāda izrāde un teju katrā no tām viesojas tā vai cita zvaigzne; intensīva dramatisko teātru dzīve, kuras ietvaros iespējams baudīt tādu ģēniju radītos produktus kāds ir, piemēram, Bobs Vilsons; mākslas izstādes un muzeji, kuru ekspozīcijās gluži kā skaistas brošas mirdz hrestomātiski mākslas ikonu vārdi; akadēmiskās mūzikas koncerti, kuros piedalās leģendāras personības, utt.

Cenas

2 nedēļas: no 1 880 EUR
3 nedēļas: no 2 760 EUR

Cenā iekļauts: 20 vācu valodas stundas nedēļā, tests, mācību materiāli, sertifikāts, 3 aktivitātes dienā, 2 ekskursijas nedēļā, transporta izdevumi un ieejas biļetes, dzīvošana kopmītnēs (divvietīgās vai trīsvietīgās istabās ar dušu un WC), 3x ēdināšana, transports no/uz lidostu.Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

gls 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv