Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta. Viena no drošākajām un tūristu iecienītākajām Vācijas pilsētām. Šeit ir ļoti daudz muzeju un galeriju. Visapmeklētākās ir vecā un jaunā Pinakotēka, kur ir apskatāmas 18. - 19.gs. Eiropas mākslinieku gleznas, kā arī mūsdienu Pinakotēka – viens no lielākajiem muzejiem pasaulē. Skolēni ar lielu interesi apmeklē gan Vācu muzeju, kurā var iepazīties ar dabaszinātnes un tehnikas sasniegumiem, gan Olimpisko ciematu un Bavārijas kinostudiju. Minhene ir aizraujoša studentu un jauniešu pilsēta ar neskaitāmām kafejnīcām, veikaliem, sporta un kultūras centriem. Minhenē nav vietas garlaicībai!

Skola atrodas Minhenes centrā tehniskās koledžas telpās, netālu no Vācu muzeja. Skolēnu rīcībā ir moderni aprīkotas klases, spēļu istaba ar galda tenisu, galda futbolu un citām spēlēm, kā arī liela sporta zāle un spēļu laukumi.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Intensīvais kurss – 30 vācu valodas nodarbības nedēļā
Vecums: 15 - 18 gadi
Skolēnu skaits klasēs: 5 - 10
Ierašanās skolā – svētdienās, izbraukšana – sestdienās
Nodarbību skaits nedēā: 30 (45 min katra.)
Visiam zināšanu līmeņiem: A1 (elementārais 1) C1 (uzlabotas 1)

Sākuma datumi:
 
(3 nedēļas): 7. jūlijs,  28. jūlijs 
(6 nedēļas): 7. jūlijs,


Mācību procesā tiek pievērsta uzmanība visu valodas iemaņu attīstīšanai un pilnveidošanai, kā arī skolēna prasmei izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās. Nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai. Katru pirmdienu notiek zināšanu pārbaude par iepriekšējā nedēļā apgūto. Katru zināšanu līmeni pabeidzot, skolēni liek eksāmenu, kura rezultāti tiek ņemti vērā izdodot sertifikātu.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo kopmītnēs lielās un gaišās istabās, katrā pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem. Katrā stāvā ir dušas un tualetes. 3x ēdināšana.

Ekskursijas un aktivitātes

Skolā ir viss nepieciešamais sporta nodarbībām. Skolēni var spēlēt futbolu, volejbolu un basketbolu. Skolai ir savs slēgtais baseins un alpīnistu siena. Netālu atrodas tenisa korti un āra baseins. Pa nedēļas vidu tiek piedāvāti dažādi ārpusskolas pasākumi, bet sestdienās – ekskursijas uz Alpiem, Noišvanštainas pili, Nirnbergu, Zalcburgu vai Rēgensburgu.

Cenas

3 nedēļas – no 2 7150 EUR
6 nedēļas – no 5 430 EUR

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, 3x ēdināšana, 24 h uzraudzība, aktivitātes, ekskursijas, sertifikāts.

Transfērs, vienā virzienā:
Munich airport – no 35 EUR


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445Humboldt 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv