Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Bad Duerkheim ir sena pilsēta - kūrorts, kuras vēsture aizsākusies pirms 1000 gadiem. Rietumos no tās atrodas pats lielākais mežs Vācijā ar brīnišķīgām pļāvām, kalniem, viduslaiku cietokšņiem un pilīm. Kalni no rietumiem aizsargā pilsētu no vēja un rada labvēlīgu klimatu. Pilsētas iedzīvotāju skaits – 21000 cilvēku.
 
Skola atrodas lieliskā ēkā atstatus no pilsētas trokšņa (15 minūtes līdz pilsētas centram). Studentu rīcībā ir plašas gaišas telpas, kafejnīca, liela ēdnīca.


Programmas

Piesakies tūlīt !

 

Jūlijā 
Vecums: 11 - 14 gadi

Nodarbību programma ir intensīva un sastāv no 25 nodarbībām nedēļā. Klasē 5 - 10 cilvēki. Pirmajā dienā pēc atbraukšanas skolnieki iziet testēšanu, lai noteiktu valodas zināšanu līmeni. Skolā tiek piedāvāti 6 līmeņi no pamatlīmeņa līdz mazliet augstākam par vidējo (A1 - B2).

Ierašanās - svētdienā.
Aizbraukšana – sestdienā.

Dzīvošana

Bērni dzīvo kopmītnēs. Vienā istabā 2 – 4 cilvēki, ēdināšana 3 reizes dienā plus uzkodas.

Ekskursijas un aktivitātes

Brīvā laika organizatori uzmanīgi seko, lai neviens neskumtu pēc nodarbībām un izstrādā interesantu pasākumu programmu katrai dienai. Sestdienās tiek organizētas ekskursijas uz visā pasaulē pazīstamo pilsētu Heilderbergu un pašu senāko pilsētu Vācijā - Trīri. Būs iespēja arī paciemoties Frankfurtē, kā arī citās pilsētās.

Skolas kafejnīcā tiek organizēti dažādi vakari. Daudziem patīk pavadīt laiku spēļu istabā. Labā laikā skolas pagalmā skolēni spēlē volejbolu, basketbolu, futbolu. Tāpat pagalmā var uzspēlēt galda tenisu. Skola piedāvā klinšu kāpšanas nodarbības - 6 dažādos līmeņos. Karstajās vasaras dienās bērni var peldēties āra baseinā.

Cenas

2 nedēļas: no 1 850 EUR
4 nedēļas: no 3 700 EUR

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, 4x ēdināšana, 24 h uzraudzība, aktivitātes, ekskursijas, sertifikāts.

Transfērs
Frankfurt airport – no 75 EUR (viens virziens)

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.Humboldt 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv