Skolas apraksts

Lindenberga ir neliela pilsēta, kurā ir vien 12 000 iedzīvotāju. Tā atrodas 800 m virs jūras līmeņa, pašu Alpu pakājē. 2007. gadā Lindenberga tika nosaukta par vissaulaināko Vācijas pilsētu. Šīs pilsētas iedzīvotāji ir pazīstami ar savu viesmīlību un lieliskajām tirgotāju prasmēm. Gadsimtiem ilgi, Lindenberga bija viens no galvenajiem zirgu tirgotājiem starp Vāciju un Itāliju. Tieši tirgošana ir nesusi lielu labumu šai mazajai pilsētai. Kā vēstures grāmatās ir minēts - Lindenbergā bijis elektriskais ielu apgaismojums, pirms tāds parādījies Minhenē, norādot, cik šī pilsēta ir bijusi svarīga.

Lindenbergas daba ir neatkārtojama. Tuvu atrodas gan Austrija, gan Šveice. Tāpat, vien pusstundas brauciena attālumā ir Konstances ezers. Visas šīs vietas piedāvā lieliskas izklaides iespējas skolēniem, kuriem patīk izbaudīt īstu ziemu un nodoties dažādiem ziemas priekiem.

Skolā ir iespēja izmitināt līdz 180 skolēniem vienlaikus. Skolēniem ir iespēja ne tikai baudīt ziemas priekus Alpos, bet arī izmantot skolas peldbaseinu, sporta halli, minigolfa laukumu, kā arī pašu Lindenbergas pilsētas centru, kas ir vien 10 minūšu pastaigas attālumā.


Programmas

 

Piesakies tūlīt !

Mācības VISIEM zināšanu līmeņiem 2019. gadā sākas:
- 17, 28* janvāris
- 11, 25* februāris
- 1, 18, 25* marts 
- 7*, 14, 21, 28 aprīlis
- 12, ,26 maijs
- 2*, 9*, 16*, 23, 30 jūnijs
- 7, 14*,  21*, 28 jūlijs
- 4*, 11*, 18*, 25* augusts 
- 8, 15,* 29 septembris
- 13*, 20*  oktobris
3, 17* novembris
- 1, 8*,  15, 22*, 29 decembris

2020.gadā
- 5*, 12, 26  janvāris
- 6, 16 februāris
- 1, 15, 29 marts

(minimālais nometnes garums: 2 nedēļas).

Ja IR vācu valodas priekšzināšanas, mācības var uzsākt arī citos datumos, visa gada garumā. Lai uzzinātu precīzus datumus, lūdzu, sazinieties ar mums:
info@izglitiba-arzemes.lvIntensīvais kurss jauniešiem:
Vecums: 13 - 17 gadi
Stundu skaits nedēļā: 30
Minimālais mācību laiks: 2 nedēļas

Kursu mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Skola pievērš uzmanību visu valodas aspektu attīstībai un uzlabošanai, kā arī studenta spējai izteikt savu viedokli, piedalīties diskusijās. Mācības notiek no pirmdienas līdz piektdienai. Katru pirmdienu notiek zināšanu pārbaude par tēmām, kuras mācītas iepriekšējā nedēļā. Pēc līmeņa pabeigšanas studenti kārto eksāmenu, kura rezultāti tiek ņemti vēra izdodot sertifikātu.

Individuālās nodarbības
Vecums: 13 - 17 gadi
Stundu skaits nedēļā: 25, 30, 40
Minimālais mācību laiks: 1 nedēļa
Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam.
 

Viena mācību stunda - 45min
Maksimālais cilvēku skaits grupā - 10

Kursi pieejami visu gadu!
Iebraukšana svētdienā, izbraukšana sestdienā.

Papildus valodas apgūšanai, ir iespējams arī nodarboties ar:
Slēpošanu (decembris - februāris)
Snovbordu (decembris - februāris)

Dzīvošana

Dzīvošana ģimenē, vienvietīgā vai divvietīgā istabā. 3x ēdināšana (brokastis kopā ar ģimeni, pusdienas un vakariņas - skolas ēdnīcā). "gimenes parasti dzīvo aizejamā attālumā no skolas.

Dzīvošana kopmītnēs, istabās pa vienam vai diviem. Istabas ir ar skatu uz Alpiem vai skatu uz mežu. Lielākajā daļā istabu ir vanna vai duša. Ir arī dažas trīsvietīgas un četrvietīgas istabiņas. 3x ēdināšana. Augļi ir pieejami visu dienu. Skolēni tiek sadalīti pa istabām tā, lai viņu vācu valodas līmenis būtu līdzīgs, bet dzimtā valoda dažāda.


Ekskursijas un aktivitātes

Studentiem, katru sestdienu, tiek organizētas pilnas dienas ekskursijas uz Minheni, kas ir Bavārijas galvaspilsēta ar saviem lieliskajiem muzejiem un iepirkšanās centriem, jaunieši apciemo arī Štutgarti, kas tiek uzskatīta par automobiļu dzimteni, jo šeit aizsākās Mersedes-Benz ražošana un tagad šeit top gan Porsche, gan Maybach automobīļi.  Jauniešiem būs iespēja iepazīt arī tādas senas vietas kā Augsburgu, 2000 gadus veco pilsētu un Kemptenu, kas ir lielisks romānikas perioda arhitektūras piemineklis. Un, protams, kā gan bez Neuschwanschtein un Linderhof pilīm, kas agrāk piederēja karalim Ludvigam II.

Katru trešdienu, skolēniem ir iespēja doties pus-dienu ekskursijās uz tuvākām vietām - piemēram - Bregenz, kas atrodas Austrijā vai Lindau. Tāpat, šajās dienās skolēni dodas pārgājienos pa kalniem.

Sporta mīļotājiem tiek piedāvātas visdažādākās nodarbības: volejbols, basketbols, handbols, badmintons, galda teniss, futbols. Skolā ir baseins, kalnu velosipēdi, laukums mini golfam. Ziemā, protams, neatņemama nometnes sastāvdaļa ir slēpošana un snovbords.

Cenas

Cenas norādītas EUR

 30 (13 - 17 gadi) stundas nedēļā, 1 nedēļa - no 920

Individuālās stundas:
25 stundas nedēļā, 1 nedēļa – no 1 770
30 stundas nedēļā, 1 nedēļa – no 2 015
40 stundas nedēļa, 1 nedēļa – no 2 505

Cenā iekļauts:
mācības, mācību materiāli, dzīvošana, 3x ēdināšana, 24 h uzraudzība, aktivitātes, ekskursijas, sertifikāts.

Slēpošanas nodarbības - no  300 / nedēļā (cenā iekļauts arī pacēlājs)
Snovborda nodarbības - no 300 / nedēļā

Lidostas transfērs (vienā virzienā)
Munich – 135
Zurich – 100


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


Humboldt 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv