Mērsburgā (15 - 18 gadi)
25 vācu valodas stundas nedēļā. Papildus vācu valodas stundām iespējams izvēlēties buršanas kursu. Senā pilsēta Mērsburga atrodas Vācijas dienvidos, Konstances ezera krastā, dārzu un vīnogulāju ieskauta ar brīnišķīgu skatu uz kalniem. Vasarās daudz jaunu cilvēku pavada šeit atvaļinājumu vai brīvlaiku.
Sīkāk
Apgūsti intensīvi vācu valodu Minhenē (15 - 18 gadi)
Intensīvie vācu valodas kursi - 30 vācu valodas stundas nedēļā. Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta. Viena no drošākajām un tūristu iecienītākajām Vācijas pilsētām. Šeit ir ļoti daudz muzeju un galeriju. Minhene ir aizraujoša studentu un jauniešu pilsēta ar neskaitāmām kafejnīcām, veikaliem, sporta un kultūras centriem. Minhenē nav vietas garlaicībai!
Sīkāk
Bad Duerkheim (11 - 14 gadi)
Jauniešiem no 11 – 14 gadiem, 25 vācu valodas stundas nedēļā. Skola atrodas lieliskā ēkā atstatus no pilsētas trokšņa (15 minūtes līdz pilsētas centram). Studentu rīcībā ir plašas, gaišas telpas, kafejnīca, liela ēdnīca.Tā ir vēsturiska pilsēta - kūrorts, kuras vēsture aizsākusies pirms 1000 gadiem. Rietumos no tās atrodas pats lielākais mežs Vācijā ar brīnišķīgām pļāvām, kalniem, viduslaiku cietokšņiem un pilīm. Kalni no rietumiem aizsargā pilsētu no vēja un rada labvēlīgu klimatu.
Sīkāk
Bērniem (9 - 13 gadi): valoda + jāšana ar zirgu Reimlingenā
Bērniem no 9 - 13 gadiem, 25 vācu valodas stundas nedēļā. Papildus vācu valodas stundām iespējamas jāšanas stundas. Pilis un muižas, lieliska daba, tradīcijām bagāta kultūra, labs klimats – to visu var atrast un piedzīvot viesmīlīgajā Vācijas rajonā, kur atrodas neliela pilsēta Raimlingena. Dabas un cilvēku izveidota apkārtne veido brīnišķīgus apstākļus vācu valodas apgūšanai, valsts tradīciju iepazīšanai un jaunu draugu iegūšanu.
Sīkāk
Bērnu vasara Šmokvicē (Berlīne)
Vācu valodas nometne bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. 15 vācu valodas stundas nedēļā. Nometne notiek Teikio universitātes pilsētiņā. Lai arī tā ir Berlīne, šeit viss ir zaļš un kluss, tādēļ reizēm var piemirst, ka atrodies Vācijas galvaspilsētā! Šī ir ideāli piemērota vieta atpūtai, mācībām un jautrībai. Bērniem pieejamas 25 mācību telpas, studentu kopmītnes, kafejnīca, fitnesa centrs, video un bilijarda istaba.
Sīkāk
Lindenberg (13 - 17 gadi) - vācu valoda + aktivitātes
Jauniešiem no 13 - 17 gadiem intensīvie vācu valodas kursi-30 vācu valodas stundas nedēļā. Papildus vācu valodas stundām iespējamas Hip Hop, tenisa, slēpošanas un snovborda nodarbības. Skolai ir plaša teritorija, kura atrodas parka zonā, nostatus trokšņainajām ielām un 10 minūšu gājiena attāluma no pilsētas centra. No šejienes paveras brīnišķīgs skats uz Alpiem. Bērnu rīcībā ir mūsdienīgas klases, zāle ar skatuvi, telpa ballīšu rīkošanai, interneta kafejnīca, spēļu istaba ar biljardu, galda futbolu un citām spēlēm.
Sīkāk
Mācības villā Berlīnē (16 - 17 gadi)
Mācības notiek villā ar lielu dārzu, vairākām plašām klasēm, atpūtas telpu, kafejnīcu. Šī nometne ir ideāli piemērota tiem jauniešiem, kuri vēlas iepazīt Berlīni un izbaudīt dzīvošanu skolas rezidencē, kopā ar 40 jauniešiem no visdažādākajām pasaules vietām. Skola atrodas blakus Kurfurstendamm - slavenam iepirkšanās rajonam.
Sīkāk
Nometne vācu un angļu valodas apgūšanai Minhenē, (7 - 14 gadi)
Vācu un angļu valodas nometnes netālu no Minhenes, bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem! 3 dažādas nometnes 2 dažādās vietās. 20 vācu valodas stundas nedēļā un milzum daudz aktivitāšu pēc valodas nodarbībām, lai papildinātu valodas krājumu un nostiprinātu zināšanas, kā arī sadraudzētos ar saviem skolas biedriem. Papildus vācu valodas stundām iespējams izvēlēties tenisa vai futbola kursu. Šī ir lieliska iespēja iepazīties ar vācu skolniekiem, kas šeit arī pavada savas vasaras.
Sīkāk
Schmallenberg (14 - 18 gadi)
Intensīvs valodu kurss - 30 vācu valodas stundas nedēļā. Vācijas rajons, kur atrodas Šmallenbergas pilsēta, pazīstams kā “Tūkstoš kalnu rajons”. Vasaras skola atrodas pilsētiņā Bad Fredeburga. Tā ir brīnišķīga kūrorta pilsētiņa, kurā saglabājušies 19. gadsimta arhitektūras pieminekļi. Kalni 350 - 818 metru augstumā, biezs mežs – tas viss veido ļoti labvēlīgu klimatu un pievilina cilvēkus no visas Vācijas.
Sīkāk
Ūdenssporta nometne Berlīnē (13-17)
Vācu valodas nometne jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem. 20 vācu valodas stundas nedēļā. Pēc stundām skolēni var nodoties burāšanai, sērfošanai vai kanoe laivu airēšanai. Dzīvošana divvietīgās vai trīsvietīgās istabās ar dušu un WC, 3x ēdināšana.
Sīkāk
Vācu valodas koledža Berlīnē (16-19)
No 16 līdz 20 gadus veciem jauniešiem, 20 vācu valodas stundas nedēļā. Skolā ir 40 klases, studentu atpūtas telpa, restorāns, kafejnīca, dārzs. Vācu valodas nodarbības notiek pēcpusdienā. No rīta tiek organizētas ekskursijas pa pilsētu, bet vakaros- izklaides programma. Viss atrodas pa rokai - bāri, klubi, galerijas, veikali un daudz kas cits!
Sīkāk
Valodu nometne Berlīnes rietumu daļā (14 - 17 gadi)
20 vai 25 vācu valodas stundas nedēļā. Nometne netālu uz rietumiem no Berlīnes centra (20 min. brauciens). No rīta baudiet mierīgo atmosfēru un apgūstiet vācu valodu, bet pēcpusdienā dodieties uz Berlīnes centru ekskursijās!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv