Skolas apraksts

Starptautiskā Koledža atrodas nelielā Šveices pilsētiņā Versuā, 9 km attālumā nо Ženēvas. Skola dibināta 1960. gadā diplomātu un starptautiskā biznesa pārstāvju bērniem, kas dzīvoja Ženēvā un tās apkārtnē.

Skolas prioritāte ir sagatavot studentus, lai varētu iestāties pasaules labākajās universitātēs.

Savas pastāvēšanas laikā skola ir pārvērtusies par īstu mācību pilsētiņu, kura aizņem 8 hektāru lielu platību. Tur atrodas vidusskolas ēkas ar laboratorijām un datoru zālēm, bibliotēka, grāmatu veikals, kopmītnes, sākumskola un bērnudārzs, sporta laukumi, fitnesa centrs, tenisa korti un peldbaseins.

Skolā strādā augsti kvalificēti pasniedzēji, daudziem ir zinātņu doktora grāds vai maģistra gāds.

 


Programmas

Piesakies tūlīt !

Skolēnu vecums: 14 - 19 gadi

Kopējais skolēnu skaits: 1 750

Mācības franču valodā
Gatavo, lai iegūtu French Baccalaureate, Swiss Maturité diplomu

Mācības angļu valodā
Gatavo, lai iegūtu American Advanced Placement, IGCSE, International Baccalaureate diplomu.

Mācības franču un angļu valodā
Gatavo, lai iegūtu Swiss Maturité, International Baccalaureate diplomu

Dzīvošana

Studenti dzīvo 6 atsevišķās kopmītnēs skolas teritorijā. Meitenes un zēni dzīvo atsevišķās ēkās 2-3 vietīgās istabās. Tur pastāvīgi dzīvo arī skolas darbinieki, kas organizē kopmītnes dzīvi, kā arī vienmēr gatavi palīdzēt mājas darbu veikšanā un brīvā laika organizēšanā.

Ekskursijas un aktivitātes

Brīvajā laikā pēc nodarbībām ikviens var atrast sev piemērotu nodarbošanos. Liela uzmanība skolā tiek pievērsta sportam. Papildus obligātajām sporta stundām skolēni var nodarboties ar aerobiku, tenisu, jāšanu, peldēšanu, vieglatlētiku; spēlēt futbolu, basketbolu, lauka hokeju, volejbolu, regbiju un beisbolu. Ziemā regulāri tiek organizēta slēpošana.

Skolai ir savs koris, orķestris, teātris.

Cenas

Maksa mācību gadā sākot no 86 000 CHF

Cenā ietilpst: mācības, mācību materiāli, dzīvošana kopmītnēs divvietīgā istabā ar ēdināšanu trīs reizes dienā, sporta pasākumi.

Papildus: grāmatas, personīgie tēriņi izklaidēm un papildu ekskursijām.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012
Meritas - College du Leman

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv