Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


Skolas apraksts

Nometnes bērniem vecumā no 7 līdz 17 gadiem!

Esat noilgojušies pēc kaut kā jauna un ekstrēma? Tad izvēlieties Šveici! Starptautiskā nometne atrodas kalnu kūrortā Verbjē Šveices Alpu pašā centrā. Jums ir iespēja apvienot angļu, franču, vācu vai spāņu valodas kursus un nodarboties ar dažādiem sporta veidiem visu cauru gadu.

Skola darbojas jau kopš 1987. gada, piedāvājot bērniem un jauniešiem gan vasaras, gan ziemas, gan pavasara nometnes. Aktivitātes šajās programmās ir veidotas tā, lai veicinātu jaunietī ne tikai spēju uzņemties vadību un atbildību, bet arī sastrādāties komandā un attīstītu jauniešu pašapziņu.

Izvēloties mācīties skolā, var izvēlēties mācīties valodu 8 vai 15 stundas nedēļā, kā arī vakaros nodoties dažādām sporta nodarbībām. Piemēram, aktivitātēm uz ūdens, dažādiem komandas sporta veidiem, braukšanai ar riteņiem pa kalniem un pārgājieniem kalnos, tenisam, golfam un jāšanai ar zirgiem, paraglaidingam, kāpšanai klintīs un dejošanai, kā arī citām nodarbēm.

Papildus jau noteiktajām nodarbēm, katram skolēnam ir iespēja arī izvēlēties nodarbības, ar kurām sevi izklaidēt brīvajā laikā - māksla, deja, mūzika, aktiermāksla, orientēšanās kalnos, mūzikas video veidošana, fotografēšana, kulinārija u.c.

   


Programmas

Piesakies tūlīt !


Vasaras nometnes (jūnijs - augusts)
Šajā periodā var izvēlēties nometni 2 līdz 4 nedēļu garumā.

Valodu nodarbības: 8 valodas stundas nedēļā. Iespēja arī izvēlēties intensīvo valodu programmu - 15 stundas nedēļā.
Rīta pusē notiek valodu kursi, pēcpusdienā nometnes dalībnieki nododas sporta un citām aktivitātēm.
Verbjē ir viena no Eiropas labākajām Alpu kūrortpilsētām. Nometnes aktivitātes ir sportiskas un notiek tikai brīvā dabā. Nometnes dalībnieki tiek sadalīti 3 vecuma grupās.

Atklājēju nometne (8 - 11 gadi)
Bērniem, skolotāju pavadībā, būs iespēja iepazīt dažādus sporta veidus, Šveices ainavu, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus, ļoti internacionālā vidē.
Nometnē bērni spēlēs dažādas spēles, attīstīs savu radošo domāšanu mākslas nodarbībās, nodarbosies ar peldēšanu, tenisu un dažādiem komandas sporta veidiem, kā arī ies pārgājienos, slidos, kāps klintīs un varēs trenēties uz tramplīna.
Ekskursijās bērni redzēs Verbjē apkārtni un iepazīs Šveices kultūru.

Izzinātāju nometne (12 - 14 gadi)
Arī šeit liels uzsvars tiek likts uz ekskursijām un Šveices iepazīšanu.
Aktivitāšu sarakstā ir iespēja rāpties pa virvēm, doties izbraucienos ar kajakiem, kā arī nodoties citām ūdens atrakcijām, doties izbraukumā ar kalnu riteņiem, nodarboties ar paraglaidingu, golfu, tenisu, slidošanu un citām aktivitātēm.
Ekskursijā jauniešiem būs iespēja iepazīt Valais un tās tuvākos reģionus.

Pionieru nometne (15 - 17 gadi)
Šī ir vecākā nometņu grupa, tādēļ viņiem arī ir lielāks pienākums rādīt piemēru mazākajiem nometņu dalībniekiem. Pionieriem tiek piešķirtas arī dažādas privilēģijas. Piemēram, iespēja doties uz tuvējo ciemu bez skolotāja. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar citu kultūru pārstāvjiem un izveidot draudzību ar cilvēkiem no jebkuras pasaules vietas.
Šai vecuma grupai jau tiek piedāvātas nodarbes, kuras prasa lielāku koncentrēšanos un izturību. Jaunieši varēs doties pārgājienos pa kalniem, pa upi pārvietoties ar kajakiem, iemācīties braukt ar veikbordu vai burāt, kā arī šajā vecuma grupā ir iespējams mācīties, kas ir nepieciešams, lai cilvēks būtu līderis. Tāpat tiks mācīta orientēšanās un karšu lasīšana. Protams, arī šajā vecuma grupā ir papildus iespēja izvēlēties spēlēt tenisu, golfu vai jāt ar zirgiem utt.
Ekskursijās jaunieši dosies uz Ženēvu, Itāliju, apciemos Monblānu, kā arī pārnakšņos kalnos, zem klajas debess.Pavasara nometne (aprīlis - maijs)
8 valodas stundas nedēļā. Tā ir unikāla iespēja apvienot ziemas sporta nodarbes ar vasaras aktivitātēm.

Pirmajā nedēļā būs iespēja dzīvot Cermat pilsētiņā, kur varēs mācīties slēpot vai braukt ar snovbordu, bet otrajā nedēļā nometnes dalībnieki dosies uz galveno mītni Verbjē (atkarībā no nometnes datuma, ir iespējams, ka mitināšanās būs tikai Verbjē vai vispirms Verbjē un tad Cermatā), kur būs iespēja spēlēt tenisu, basketbolu, peldēt, braukt ar ūdens slēpēm, rāpties klintīs, kā arī jāt ar zirgiem un vēl citas aktivitātes, kā arī doties dažādās ekskursijās.

Visās aktivitātēs piedalās arī skolas personāls. Studenti tiek uzmanīti un pieskatīti gan sportisko aktivitāšu laikā, gan arī piemēram, kino skatīšanās laikā.Ziemas nometne (decembris - aprīlis)
Š
ajā laikā var izvēlēties mācības nedēļas vai 2 nedēļu garumā.

Valodas nodarbības 8 stundas nedēļā. Iespējams izvēlēties arī intensīvo kursu - 15 stundas nedēļā. Intensīvajā kursā lielāka uzmanība tiek veltīta gramatikai un rakstīšanai.

Skolas mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar dažādiem sporta veidiem, kuri ir aktuāli ziemā. Tāpat instruktori apmācīs jauniešus kā izturēties dažādos laikapstākļos, ko darīt un ko ne, kā arī iemācīs kā rīkoties krīzes situācijās. Nometnes dalībniekiem būs iespēja braukt ar kamanām, kāpt kalnos pa ledu, slidot un spēlēt hokeju, peldēt un iemācīties spēlēt skvošu, kā arī apgūt dažādas iemaņas darbā ar datoru. 1 diena nedēļā tiek pavadīta ekskursijās pa Šveici.

Bērni un jaunieši tiek uzraudzīti. Uz katriem 5 bērniem ir viens uzraugs, kas rūpējas par viņiem un vienmēr ir informēts par to, kur bērni atrodas un ar ko nodarbojas. Skola sadarbojas tikai ar profesionāliem un sertificētiem slēpošanas un snovošanas instruktoriem, visiem valodu pasniedzējiem ir universitātes diploms.

Dzīvošana

Dzīvošana Cermatā - 4 zvaigžņu viesnīcā, kas pielāgota nometnes vajadzībām, 300m attālumā no pilsētas centra. Istabas ir divvietīgas un četrvietīgas. Katrai istabiņai ir sava vannasistaba un tualete. Pa istabiņu logu paveras vienreizējs skats uz Materhornu. Viesnīcā pieejama sporta zāle, bibliotēka, peldbaseins.

Dzīvošana Verbjē - piedāvā divas komfortablas mājas, kas celtas alpu stilā - ar koka un akmens apdari. Tās atrodas klusā vietā, 5 minūšu brauciena attālumā no Verbjē centra. Puiši un meitenes dzīvo atsevišķi. Mājas aprīkotas ar vannas istabām, saulainām ēdamistabām, bibliotēku, spēļu istabu, kino, mūzikas istabu, deju zāli, nodarbību telpām, interneta zāli, lielām guļamistabām (katrā 2-4 gultas).

Maltītes tiek gatavotas no svaigiem produktiem. Brokastīs ir bufete ar plašu ēdienu izvēli, pusdienas un vakariņas gatavo uz vietas. Ja kādam ir vajadzīga speciāla maltīte (īpaša diēta, veģetārietis, alerģijas), tad ēdiens tiek gatavots individuāli. Ziemas nometnēs pusdienas parasti tiek ieturētas skolas restorānā, netālu no treniņu vietām.

Ekskursijas un aktivitātes

Verbjē atrodas vienā no skaistākajiem reģioniem Šveices Alpos. Šeit atrodas "Le Grand Combin" kalns, kura augstums ir 4300 m, kā arī ir dažādi veikali, ēstuves, atpūtas un izklaides vietas. Sniega sega šeit ir no decembra līdz aprīlim.

Visu nometņu dalībniekiem būs iespēja redzēt tādas Šveices pilsētas kā Lausanne, Ženēvu, Berni, Gruyere un Montreux, kā arī mazliet paviesoties Francijā un Itālijā. Apciemot šokolādes fabriku, redzēt no kurienes nāk slavenais ūdens „Evian", redzēt Šveices vecākās ūdens pilis un citas interesantas lietas. Šādas ekskursijas notiek reizi nedēļā.

Cenas

Reģistrācijas maksa - 150 CHF
Veselības apdrošināšana - 120 CHF / nedēļā

Transfērs:
Ženēva - skola: 170 CHF
Martigny - skola: 80 CHF
Transfērs pēc īpaša pieprasījuma: 150 CHF

Cenā ietilpst:
Angļu valodas kurss, piecas dienas 8 stundas nedēļā;
Mācību materiāli;
Dzīvošana kopmītnē ar ēdināšanu trīs reizes dienā;
Izklaides programma;
Iestāšanās testēšana;
Ekskursiju programma, ieskaitot ieejas maksu;
Sertifikāts par kursa pabeigšanu.

Vasaras nometne:


Papildus izmaksas (cenas CHF): teniss (1h) - 65, golfs (1h) - 105, veļas mazgāšana - 55, jāšana ar zirgu (1h) - 65.

Pavasara nometne:
2 nedēļas: 4 246 CHF

Papildus izmaksas (cenas CHF): veļas mazgāšana (1 reize) - 60, jāšana ar zirgu (1h) - 65, slēpošanas ekipējums (nedēļā) - 125, snovborda ekipējums (nedēļā) - 140, slēpošanas apģērbs (nedēļā) - 108.

Ziemas nometne:
2 nedēļas: 3 850 CHF
Ziemasvētku vai Jaunā gada nometne (1 nedēļa): 2 310 CHF

Papildus izmaksas (cenas CHF): veļas mazgāšana (1 reize) - 60, jāšana ar zirgu (1h) - 65, slēpošanas ekipējums (nedēļā) - 125, snovošanas ekipējums (nedēļā) - 140, slēpošanas apģērbs (nedēļā) - 108.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445
Les Elfes 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv