Skolas apraksts

Spāņu valoda Barselonā
Skola atrodas pašā Barselonas centrā, un piedāvā augstas kvalitātes, akreditētus spāņu valodas kursus.

Kāpēc izvēlēties spāņu valodas kursus tieši šajā skolā?

Tā būs lieliska pieredze! Jums būs iespēja mācīties pie prasmīgiem un laipniem pasniedzējiem brīnišķīgā skolā. Iespēja ar saviem jautājumiem griezties pie skolas personāla, kas ir ļoti izpalīdzīgs. Ja vēlaties mācīties spāņu valodu idilliskā vietā – šī skola ir domāta Jums!

Skola atšķiras no citām spāņu valodas skolām - viens no spilgtākajiem piemēriem ir tas, ka Jums ir iespēja izvēlēties dzīvošanu rezidencē vai apartamentos, kas atrodas skolas teritorijā. Barselonā nav citu skolas, kas var to piedāvāt! Uz skolas jumta ir terases, kas ir iecienīta studentu atpūtas un satikšanās vieta saulainās pēcpusdienās un nedēļas nogalēs!

T
ā atrodas pašā Barselonas centrā. Tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Paseo de Gracia un Plaza Cataluna. Gaudi slavenā arhitektūra „Casa Batllo” un „La Pedrera” arī atrodas netālu no skolas. Tāpat Jums būs pieejami labākie veikali un restorāni. Tas viss pilsētas centrā! Kur gan atrast vēl labāku skolu Barselonā!

Visiem pasniedzējiem spāņu valoda ir dzimtā valoda un viņi ir ieguvuši universitātes grādu ar tiesībām mācīt spāņu valodu kā svešvalodu. Pasniedzēji zina un māk pasniegt nodarbības tā, lai būtu interesanti un aizraujoši.

Skolas darbinieki pret katru studentu izturas ļoti personīgi un īpaši, jo viņu mērķis ir maksimāli iemācīt Jums spāņu valodu, iepazīstināt ar Barselonu un nodrošināt tādu vidi, lai Jūs varētu iegūt jaunus draugus un bez grūtībām kontaktēties. Skolas darbinieki rūpējas studentiem, uzmana, lai viņi būtu apmierināti, jo labākā reklāma skolai ir Jūsu ieteikumi saviem draugiem, radiem un paziņām mācīties spāņu valodu tieši pie viņiem!

Skolā ir liela interneta kafejnīca, kas nodrošina brīvu un neierobežotu interneta pieejamību studentiem. Tāpat pieejams ar arī Wi-Fi.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Skola piedāvā sekojošus spāņu valodas kursus:
- Intensīvais spāņu valodas kurss (20 stundas nedēļā) - 20 nodarbības grupā, no pirmdienas līdz piektdienai.

- Super-intensīvais spāņu valodas (25 stundas nedēļā) - 25 nodarbības grupā, no pirmdienas līdz piektdienai.

- Kombinētais spāņu valodas kurss (20 valodas stundas grupā + 5 individuālās stundas nedēļā) - Grupā tiek pārskatīta vispārējā gramatikas teorija un studenti strādā pie klausīšanās, runāšanas, dialogu veidošanas, bet individuālajās nodarbībās ar pasniedzēju ir iespēja papildus strādāt pie tām valodas jomām, kas ir vājākas.

- Individuālās spāņu valodas nodarbības (10 / 20 vai 30 stundas nedēļā) - iespēja strādāt ar pasniedzēju individuāli, lai sasniegtu savus mērķus mācību laikā.

- Sagatavošanās DELE eksāmenam (20 stundas nedēļā) - Ja ir vēlme iestāties Spānijas universitātēs, šis tests ir nepieciešams, lai pierādītu savas valodu prasmes. Tiek apgūta akadēmiskā spāņu valoda. Kursa beigās ir iespējams arī nokārtot DELE eksāmenu.

- Spāņu valoda + salsa vai flamenko (20 stundas spāņu valoda + 5 salsas / flamenko stundas nedēļā) - Tiem, kurus aizrauj ne tikai spāņu valoda, bet arī dienvidnieku mentalitāte un deju ritmi - lieliska iespēja apvienot valodas mācības ar deju kursiem.

- Biznesa spāņu valoda (10 stundas nedēļā) - paredzēta visiem biznesa profesionāļiem, kuri strādā ar Spānijas tirgu vai plāno to darīt nākotnē un novērtē valodas nozīmību, biznesa kontaktu izveidē. Ir iespējams izvēlēties arī konkrētu biznesa jomu, kurā padziļināt savas zināšanas: ekonomika un finanses, uzņēmumi un mārketings, internacionālā tirdzniecība, kā arī cilvēkresursu vadība, iekšējā un ārējā komunikācija.

- Klubs 50+ (15 stundas nedēļā) - Spāņu valoda tiek apgūta 15 stundas nedēļā, pārējā laikā, gida vadībā, studenti dodas apskatīt Spāniju un iepazīt šo kultūru labāk.

Dzīvošana

Dzīvošana viesģimenē (ar ēdināšanu)
Visas ģimenes atrodas maksimums 20 minūšu brauciena attālumā no skolas. Daļa dzīvo aizejamā attālumā no skolas.
Iespējams dzīvot gan vienvietīgā, gan divvietīgā istabā, kopīga vannasistaba. Viesģimene nodrošina gultasveļu, bet dvieļi ir jāņem līdzi pašiem. Reizi nedēļā varat izmantot ģimenes veļasmašīnu, lai izmazgātu savas drēbes. Ēdināšana iespējama 1 reizi dienā - brokastis, 2 reizes dienā - brokastis, vakariņas vai 3 reizes dienā - brokastis, pusdienas un vakariņas.
Ierašanās svētdienā, došanās prom - sestdienā.
Par papildus samaksu ir iespējams dzīvot istabā ar privāto vannasistabu.

Studentu dzīvokļi (bez ēdināšanas)
Dzīvokļi ir maksimums 20 minūšu brauciena attālumā no skolas. Daļa - arī aizejamā attālumā.
Katrā dzīvoklī ir virtuve, vannasistaba, dzīvojamā istaba un 3 - 4 guļamistabas. Lielākā daļa dzīvokļu ir ar balkoniem. Parasti, vienā dzīvoklī dzīvo 4 - 6 studenti. Ir iespējams dzīvot vienvietīgā istabā vai divvietīgā istabā (vienā istabā dzīvo viena dzimuma un aptuveni viena vecuma studenti). Pieejama gultasveļa.
Ierašanās svētdienā, došanās prom - sestdienā. Šeit ir jāmaksā 150 EUR depozīts, kas tiek atgriezts, ja dzīvoklim nav nodarīti bojājumi.

Studentu kopmītnes (ar ēdināšanu)
Ir iespējams dzīvot vienvietīgā vai divvietīgā istabā. Ir pieejami dvieļi. Kopmītnes piedāvā dažādas ēdināšanas opcijas - brokastis un vakariņas vai brokastis, pusdienas un vakariņas.
Ierašanās svētdienā, došanās prom - sestdienā.
Studentu rezidences atrodas netālu no skolas, tas nozīmē, ka ir iespējams aiziet ar kājām. Ir arī tādas, līdz kurām jābrauc ar sabiedrisko transportu maksimums 20 minūtes.
Depozīts: 100 EUR, tas jāiemaksā ierodoties skolā. Šo depozītu saņemsiet atpakaļ, ja skolai netiks radīti nekādi zaudējumi.
Jārē'ķinās, ka vasaras periodā (jūnijs - septembris), piemaksa par dzīvošanu kopmītnēs ir 40 Eur nedēļā.

Studentu dzīvokļi (bez ēdināšanas) vai kopmītnes (ar ēdināšanu) skolā
Šie zīvokļi un kopmītnes, atrodas skolas augšējos stāvos un ir Barselonas centrā, 10 minūšu gājiena attālumā no Plaza Catalunya.
Katrā istabā ir bezmaksas Wi-Fi pieeja un gaisa kondicionieri.
Iespējams dzīvot vienvietīgā vai divvietīgā istabā. Katram studentam pieejama gultasveļa un dvieļi.
Dzīvokļi ir aprīkoti ar virtuvi, dzīvojamo telpu, TV, ir 2 vannasistabas. 1 dzīvoklī dzīvo maksimums 6 studenti. Iespējams dzīvot arī istabā ar privāto vannasistabu.
Kopmītnēs nav pieejama virtuve pilna aprīkojuma virtuve, bet ir iespēja uzsildīt ūdeni, mikroviļņu krāsnī sasildīt uzkodas utt. Studentiem tiek nodrošināta ēdināšana 1 reizi dienā vai 2 reizes dienā.
Uz skolas jumta ir plaša terase.
Ierašanās svētdienā, došanās prom - sestdienā.
Depozīts: 250 EUR, tas jāiemaksā ierodoties skolā. Šo depozītu saņemsiet atpakaļ, ja skolai netiks radīti nekādi zaudējumi.

NB!
Ja draugi, precēts pāris vēlas dzīvot vienā istabā, tas ir iespējams. Ir pieejamas arī trīsvietīgas istabas.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

Cenas norādītas EUR
Reģistrācijas maksa - 65
Mācību grāmatas - 35

Kurss / Nedēļas 1 nedēļa 2 nedēļas 3 nedēļas 4 nedēļas
Intensīvais kurss (20 nodarbības) 169 338 507 676
Super-intensīvais kurss (25 nodarbības) 194 388 582 776
Kombinētais kurss (20  + 5 nodarbības) 299 598 896 1195
Gatavošanās DELE eksāmeniem (20 nodarbības) - 450 675 900
Individuālās nodarbības
10

20

30
340

650

900
680

1300

1800
1020

1950

2700
1360

2600

3600
Biznesa spāņu valoda (10 nodarbības) 299 598 896 1195
Spāņu valoda un salsa (20 + 5 nodarbības) 209 418 627 836
Spāņu valoda un flamenko (20 + 5 nodarbības) 299 598 896 1195
Kurss 50+ 190 380 - -

Dzīvošana (cenas norādītas EUR)

Dzīvošanas tips Ēdināšana Istabas tips 1 nedēļa Papildus opcijas
Dzīvošana viesģimenē 1x dienā

2x dienā

3x dienā

vienvietīga istaba

194

219

244
Papildus nakts: 40 EUR
Par divvietīgo istabu cenām,
jautāt atsevišķi
Studentu dzīvoklis -

-
divvietīga istaba

vienvietīga istaba
140

180
Papildus nakts: 40 EUR
Studentu kopmītnes 2 x dienā


3 x dienā

divvietīga istaba

vienvietīga istaba

divvietīga istaba

vienvietīga istaba

245

290

290

335
Papildus nakts: 40 EUR
Piemaksa par uzturēšanos
kopmītnēs
jūnijs - septembris:
50 EUR/ nedēļā
Studentu dzīvoklis skolā - divvietīga istaba

vienvietīga istaba
190

250
Papildus nakts: 40 EUR
Piemaksa par uzturēšanos
dzīvoklī
jūnijs - septembris:
69 EUR/ nedēļā
Studentu kopmītne skolā
2x dienā divvietīga istaba

vienvietīga istaba
290

350
Papildus nakts: 40 EUR
Piemaksa par uzturēšanos
kopmītnēs
jūnijs - septembris:
69 EUR/ nedēļā

Transfērs - 100 EUR / abos virzienos


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv,  Tel. (+ 371)
29238012
Camino 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv