Skolas apraksts

Spāņu valodas kursi Ekvadorā!

EkvadoraEkvadora ir salīdzinoši neliela Dienvidamerikas valsts, kas atrodas Klusā okeāna krastā starp Kolombiju un Peru un to apdzīvo 12,5 miljoni cilvēku.

Spāņu valodas skola atrodas La Carolina dzīvojamā rajonā. Centrālā autobusu līnija Ecovia, kas šķērso visu pilsētu, apstājas tieši pretī mācību centram, tāpēc jūs vienmēr varat ērti piekļūt visiem objektiem pilsētā un ērti nokļūt skolā.

Skolā ir daudzas mācību telpas, datorklase ar interneta piekļuvi, Wi Fi studentu klēpjdatoriem, bibliotēka, Solārijs un kafejnīca. Pastāv arī daudzfunkcionālā sporta halle (iespējams nodarboties ar volejbolu, futbolu un basketbolu). Mācību centrs ir aprīkots arī ar īpašu pacēlāju studentiem ar īpašām vajadzībām.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums: 18 gadi

Intensīvais kurss: 20 nodarbības nedēļā
Super intensīvais kurss: 25 nodarbības nedēļā
Kombinētais kurss: 20 nodarbības grupā, 10 nodarbības individuāli
Individuālais kurss: 20 individuālās nodarbības nedēļā

Aktivitāšu programma: Papildus valodu kursam var izvēlēties deju/kultūras/pavārmākslas nodarbības - 2 reizes nedēļā pa 2 nodarbībām (pēcpusdienās).

Brīvprātīgo darbs: 4 nedēļas jāpavada mācoties spāņu valodu, pēc kurām seko vismaz 2 brīvprātīgā darba nedēļas.

Mācības var uzsākt jebkurā pirmdienā, ja ir spāņu valodas priekšzināšanas (kaut nelielas). Iesācēji var uzsākt mācības katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā.

Deju un kultūras nodarbības sākas katra mēneša pirmajā pirmdienā, bet pavārmākslas nodarbības, katra mēneša trešajā pirmdienā.


1 nodarbība = 1 astronomiskā stunda

Dzīvošana

Ģimenē: vienvietīga istaba, 2x ēdināšana.
Studentu kopmītnēs: vienvietīga vai divvietīga istaba, bez ēdināšanas.

Ekskursijas un aktivitātes

EkvadoraEkvadoras galvaspilsēta ir Kito, kur arī atrodas valodas skola. Šī arī ir lielākā pilsēta valstī. Kito ir bagāts kultūras mantojums un pasaulē tā pazīstama kā „kultūras mantojumu vieta". Kito nav tikai Ekvadoras galvas pilsēta, bet tā ir vieta piedzīvojumam. Neskartā daba, pievilcīgie skvēri, parki, pieminekļi un vietējo iedzīvotāju viesmīlība šo vietu padara unikālu. Kito atrodas vairākas 17.gs. celtas katedrāles - San Francisco, San Agustin, La Compagnia un Santo Domingo. Pilsēta atrodas līdzenumā, kuru ieskauj kalni no ziemeļiem un dienvidiem.

NB! Kito atrodas seismiskās aktivitātes zonā, tādēļ šeit reizēm ir jūtamas zemestrīces.

Cenas

Cenas norādītas USD, 1 nedēļai

Reģistrācijas maksa mācībām - 85
Reģistrācijas maksa dzīvošanai - 75

Intensīvais kurss - 185
Super intensīvais kurss - 285

10 Individuālās nodarbības - 170
Aktivitāšu programma - 95
Brīvprātīgo programma - 150/par projektu

Dzīvošana
Ģimene, vienvietīga istaba, 2x ēdināšana - 179
Studentu kopmītnes, vienvietīga istaba, bez ēdināšanas - 169
Studentu kopmītnes, divvietīga istaba, bez ēdināšanas - 119

Papildus nakts - 30

Transfērs no / uz lidostu (vienā virzienā) - 60Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv,  Tel. (+ 371) 29238012

Enforex 2014

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv