Spānijā augstāko izglītību var iegūt valsts un privātās augsskolās. Ja vēlaties mācīties Spānijā angļu valodā, varat izvēlēties macības vienā no pasaules labākajām beznesa skolām. Tur jūs apgūsiet gan bakalaura gan maģistra studiju programmas un varēsiet arī apvienot mācības universitātē ar spāņu valodas apguvi vai darbu 20 stundas nedēļā.

Spānijā valsts augstāko izglītību pēc tās satura iedala trīs ciklos.


Eiropas biznesa universitāte Barselonā
Viena no labākajām biznesa skolām pasaulē. Tās filiāles atrodas dažādās valstīs Eiropā (Spānijā – Barselonā, Vācijā – Minhenē, Šveicē – Ženevā un Montrē) un Āzijā. Universitāte piedāvā gan klasiskās bakalaura studiju programmas, gan specializētas vadību programmas, kuras ir ļoti pieprasītas visā pasaulē. Izvēloties šo universitāti tevi sagaida izcila mācību kvalitāte, sakārtota mācību vide un lieliska karjera pēc diploma saņemšanas.
Sīkāk
Ekonomikas universitāte Madridē
Eiropas Ekonomikas augstskola Madridē Jūs aicina izmantot burvīgu iespēju - iepazīt unikālo, bagātīgo un pasaulē atzītu izglītību, kas studentiem palīdz kļūt par internacionāliem un atpazīstamiem uzņēmējiem un līderiem. Universitātes programmas atspoguļo un piedāvā darba tirgū nepieciešamās gan praktiskās, gan akadēmiskās prasmes un zināšanas. Augstskola ir tendēta uz studentu izaugsmi un nākotnes attīstību. Universitātei ir filiāles arī citās pilsētās – Romā, Florencē un Milānā (Itālija), Londonā (Anglija), kā arī Ņujorkā (Amerika).
Sīkāk
Madrides universitāte
Laipni lūgti mācīties Madrides universitātē. Universitātei ir būtiski izprast pašreizējās un nākotnes sabiedrības vajadzības, profesionālo pasauli un darba tirgu, lai apmierinātu tās vajadzības pēc atbilstošas izglītības. Tā ir viena no vadošajām augstākās izglītības iestādēm Eiropā un tā spēlē nozīmīgu lomu jaunu mācību programmu izveidē un mācību metožu izmantošanā. Arhitektūra, bizness, inženierzinātnes, veslības aprūpe, sports u.c.
Sīkāk
Tūrisma universitātes koledža Barselonā.
Tiem, kuriem iet pie sirds ceļošana un darbs ar cilvēkiem, ir iespēja mācīties tūrsima skolā saulainajā Spānijā! Universitātes koledža Barselonā ir specializējusies tūrisma programmu mācīšanā! Pamatā tās ir maģistra programmas, kas veidotas tā, lai studentiem būtu iespēja iegūtās zināšanas pielietot praksē.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv