Intensīvie spāņu valodas kursi
Patstāvīgiem pusaudžiem, kā arī viņu vecākiem piedāvājam izvēlēties ko nopietnāku - spāņu valodas kursus bez izklaides aktivitātēm, vairākās Spānijas populārās vietās: Madridē, Barselonā, Granadā, Malagā Marbeljā Alikantē, Tenerifē, Salamankā, Seviļā un Valensijā.
Sīkāk
Labākās Spānijas nometnes
Laipni lūdzam Spānijas labākajās vasaras nometnēs, kurās 60% ir paši spāņi! Izvēlies savu nometni: Madride, kas apvieno senatnes liecības un mūsdienu moderno arhitektūru, Marbelija – jūras un sporta cienītājiem, Salamanka, kur skan vistīrākā un pareizākā spāņu valoda, vai Valensija – Vidusjūras piekrastes saulainākā pilsēta. Super piedāvājums – tu vari pabūt vairākās pilsētās, piemēram, divas nedēļas Madridē un divas – Marbelijā! Mēs tev garantējam daudz jaunu iespaidu un neviltoto sajūsmu!
Sīkāk
Mācies spāņu un angļu valodu Barselonā, Maljorkā, Pirenejos
Skola piedāvā aizraujošas vasaras nometnes bērniem un jauniešiem no 6 - 17 gadiem! Varat mācīties spāņu vai angļu valodu + izvēlēties futbolu vai ūdens sportu! Izbaudiet Barselonu vai Palmu de Malljorku un iegūstiet neaizmirstam atmiņas jaunus draugus! Barselonā variet piedalīties futbola nometnē ar spāņu skolēniem.
Sīkāk
Nometne Valensijā (8 - 17 gadi)
Lieliska vasaras nometne skaistajā Valensijā (Spānijā). Jauniešiem ir iespēja pavadīt savas vasaras brīvdienas lietderīgi - mācoties spāņu vai angļu valodu. Papildus valodu mācībām katru dienu notiek kāda no darbnīcām (workshops) – badmintons, pašaizsardzība, regbijs, hip-hop dejas, steps, flamenko, modernās dejas, džudo, karatē, aktiermāksla, rotaslietu izgatavošana, ēdienu gatavošana, perkusijas, māksla, dekoratīvās kosmētikas pamati un citas darbnīcas. Jauniešiem šeit ne mirkli nebūs garlaicīgi
Sīkāk
Spāņu valodas nometne Barselonā
Barselona ir piemērotākā pilsēta, lai iepazītu Spānijas kultūru un valodu. Nometne atrodas tuvu pilsētas centram modernā un ērtā ēku kompleksā. Nometnē ir aptuveni 60% spāņu, kas veicina iepazīt spāņu kultūru, un 40% nometnieku no visām pasaules valstīm, kas rada daudzveidīgu kultūras vidi.
Sīkāk
Spāņu valodas nometne Madridē
Nometne atrodas Madrides pierobežā, prestižās Fransisko de Vitoria universitātes ēkās, kur notiks valodu nodarbības. Komplekss ir plašs ar apstādījumiem. Nometnes programmā iekļautas spāņu valodas nodarbības, sporta un radošās aktivitātes kā arī ekskursijas.
Sīkāk
Spāņu valodas nometnes Marbeljā
Marbeljas pilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidos pie Vidusjūras piedāvā trīs spāņu valodas nometnes. Programmā ir iekļautas valodu nodarbības, sporta aktivītātes pēc izvēles, ekskursijas, radošās darbnīcas un pats galvenais - multikulturāla vide.
Sīkāk
Trenējies pie Real Madrid treneriem
Ja Tev patīk futbols. Ja Tu esi Real Madrid fans. Ja esi vecumā no 9 līdz 17 gadiem, tad šī nometne ir domāta tieši Tev. Attīsti savas futbola prasmes Real Madrid futbola kluba veidotā nometnē. Šī programma ir īpaša ar metodēm kādas tiek izmantotas, lai attīstītu spēlētāju tehniskās iemaņas, spēju taktiski plānot spēli, psiholoģiskās un fiziskās treniņu metodes. papildus futbola treniņiem vari mācīties angļu vai spāņu valodu un doties ekskursijās.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv