Apgūsti vizāžista meistarību Milānā
Mācības modes akadēmijā Milānā (pasaules modes galvaspilsētā) ir lieliska izdevība, lai īstenotu sapni un radītu pašam savu modes kolekciju, uzzinātu visu par modi un grimu. Dizaineri no pasaulslaveniem modes namiem Roberto Cavalli, Armani un D&G, kā arī slaveni vizāšisti, kas piedalījušies lielākajās modes skatēs, jums palīdzēs to īstenot.Mērķauditorija - jebkura vecuma modernas sievietes un vīrieši, kas mīl modi, greznību un noslēpumainību.
Sīkāk
Dažādi kursi Kvīnslendā
Privāta skola, kas atrodas Kvīnslendā, piedāvā: angļu valodas kursus un vienreizējas profesionālās programmas dažādās jomās: skaistums, fitness, friziermāksla, auto, bizness, viesmīlība, pirmsskolas izglītība. Mācībām Austrālijā ir liels pluss: studenti parasti mācībās pavada nepilnu nedēļu. Pārējo laiku (līdz 20 stundām nedēļā) ir iespējams strādāt, lai nopelnītu pietiekami naudas iztikai, mācību laikā.
Sīkāk
Deju skola Holivudā
Ja deja ir tavs hobijs, kuru vēlies attīstīt un pilnveidot, vai arī tu vēlies dejot profesionāli, tad tev jādodas uz Holivudu, kur varēsi apgūt jaunas iemaņas pie pasaulē pazīstamiem dejotājiem un pasniedzējiem.
Sīkāk
Mode un dizains Milānā
Šie mācību kursi ir paredzēti gan tiem studentiem, kas ar modes pasauli sastopas pirmo reizi, gan tiem, kuri modes pasauli jau pazīst, bet vēlas iegūt specialitāti kādā no tās novirzieniem. Skola piedāvā mācības divu gadu un gada garumā, kā arī īsākus mācību kursus: 10 – 2 mēnešu garumā, kursus līdz 3 nedēļu garumā vai arī īpašos vasaras kursus.
Sīkāk
Skaistumkopšana, friziermāksla un salonu vadība Melburnā
Iegūsti frieziera profesiju un salona vadītāja prasmes vien pāris gadu laikā. Mācību laikā Tu apgūsi gan frizūru, gan griezumu veidošanu, kā arī vizāžista amatu. Salona menedžera profesijā būs iespējams apgūt dažādas masāžas, kā arī mārketingu, budžeta plānošanu u.c. noderīgas lietas, kas palīdzēs atvērt un uzturēt savu SPA salonu. Pēc mācībām akadēmijā, būs iespēja turpināt mācības kādā no partneruniversitātēm Austrālijā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv