Valodu apmācība un atpūta vecākiem ar bērniem ārzemēsEastborn_Family
Lieliska iespēja vecākiem, kopā ar saviem bērniem, mācīties kādu svešvalodu un tajā pašā laikā pavadīt laiku ne tikai mācībās, bet atpūsties kopā.

Ģimeņu programmas būs interesantas tiem, kuri vēlas ceļot kopā ar ģimeni, kā arī tiem, kuri vēlas sūtīt mazākus bērnus uz ārzemēm, bet vēlas tos pasargāt no nevajadzīga stresa, kas var rasties bērnam nonākot svešā vidē un prom no pazīstamiem cilvēkiem, kā arī sastopoties ar nepazīstamu valodu. Ģimeņu programmās var piedalīties viens vecāks un viens bērns vai visa ģimene kopā.

Šobrīd lielu popularitāt ir iemantojuši angļu valodas kursi. Programmā ir iekļautas mācības vienā skolā un dzīvošana bērniem un pieaugušajiem, vienā laikā. Pieaugušie var brīvi izlemt vai vēlas mācīties valodu vai arī tikai pavada savus bērnus mācībās un ar viņiem kopā pavada brīvo laiku.

Kādas ir iespējas ģimeņu programmās?

1) Apvienot bērna mācības un vecāku atpūtu. Bērns tiek izmitināts nometnē, bet vecāki hotelī. Visu dienu bērns nometnē tiek nodarbināts – ar valodas mācībām, sporta aktivitātēm, ekskursijām utt. Tikmēr vecāki var izbaudīt atpūtu pludmalēs, eksursijas pa pilsētu vai doties tālākās ekskursijās. Brīvo laiku visa ģimene pavada kopā.

2) Otra iespēja ir mācīties tajā pašā laikā kamēr mācās bērns. Kamēr bērns dienu pavada mācoties valodu, piedaloties dažādās aktivitātēs utt., vecāki var pirmo dienas daļu pavadīt mācoties un pēcpusdienās doties ekskursijās, peldēties jūrā, atpūsties un iepazīties ar jauniem draugiem no visas pasaules.

3) Ja vēlaties pavadīt ar bērnu visu brīvo laiku, tad dienas pirmo daļu gan bērni, gan jūs pavadīsiet mācoties, bet uzreiz pēc mācībām varēsiet doties izklaidēties un atpūsties kopā.


Skola Maltā

Malta atrodas Vidusjūrā, ar gandrīz 410 tūkst. iedzīvotāju, ir lieliska vieta, kur apgūt angļu valodu. Maltā ir divas oficiālās valodas – maltiešu un angļu, tādēļ angļu valodu redzēsi un dzirdēsi visur.

Šeit ir burvīgs klimats un bagāta kultūra un vēsture. Malta no 1814. gada bija daļa no britu pārvaldītajām zemēm līdz 1964. gadā atguva savu neatkarību, bet Lielbritānijas elpa šeit jūtama vēl šodien. Maltā automašīnas pārvietojas, tāpat kā Lielbritānijā, pa kreiso ceļa pusi, ikdienas avīzes ir angļu valodā un maltieši labprāt notiesā kārtīgas angļu brokastis.

Šī ir lieliska vieta, kur pagarināt savu vasaru, jo pavasarī Maltā ir silts jau martā un rudenī – vēl līdz oktobrim ir burvīgs laiks. Toties ziemā izbaudi salas dabu un mieru, kad šeit ir mazāk studentu!

Programmas

Skola piedāvā kursus bērniem no 4 gadu vecuma, dažādas jauniešu programmas,  pieaugušo kursus, kā arī speciālu ģimeņu programmu. Bērniem var izvēlēties zemāk aprakstītās programmas!

NB! Vasaras sezonā (jūlijs – augusts) jaunieši vieni var ierasties Maltā sākot ar 12 gadu vecumu. Pārējā laikā jauniešiem līdz 13 gadu vecumam Maltā jāierodas kopā ar vienu pieaugušo. 

Bērnu klubs (4 – 9 gadi)
Šajā valodu nometnē uzsvars tiek likts uz sarunvalodas izkopšanu. Bērni savā starpā komunicēs, spēlēs spēles, klausīsies pasakas, dziedās dziesmas, zīmēs un krāsos, kā arī attīstīs savu iztēli, mācoties valodu.
Maksimums 6 bērni grupā
23,5 angļu valodas stundas nedēļā (no pirmdienas līdz piektdienai)
Nodarbības notiek no plkst. 9:00 – 10:30 un no 11:00 līdz 12:30.

Jauniešu klubs (10 – 17 gadi)
Šajā valodu kursā jaunieši attīsta savas valodas spējas caur projektiem, veidojot plakātus, strādājot grupās, kā arī attīsta savu iztēli caur dažādiem individuāliem darbiem. Jaunieši dzied, spēlē spēles un klausās dažādos stāstos.
Maksimums 10 bērni grupā
23,5 angļu valodas stundas nedēļā (no pirmdienas līdz piektdienai)
Nodarbības notiek no plkst. 9:00 – 10:30 un no 11:00 līdz 12:30.

Jauniešu aktivitāšu programma ar dzīvošanu viesģimenē vai skolas rezidencē (10 – 17 gadi)
Datumi: jūnijs - augusts
Jaunieši var izvēlēties dzīvot viesģimenēs, kas ir viens no labākajiem veidiem kā mācīties valodu vai skolas rezidencē. Mēs iesakām izmantot iespēju dzīvot viesģimenēs, jo tas arī ir lielisks veids kā iepazīt Maltu, tās kultūru un cilvēkus. 
Šajā programmā jaunieši apvieno angļu valodas mācību stundas un 5 rīta, 3 vakara un 1 pilnas dienas (sestdienā) ekskursijas nedēļā.
Maksimums 15 jaunieši grupā.

20 angļu valodas nodarbības nedēļā (no pirmdienas līdz piektdienai)
Rīta ekskursijas ir paredzētas katru rītu no 10:00 – 14:15. Angļu valodas nodarbības notiek no plkst. 14:45 – 18:00.
Šī ir pilna mācību + dzīvošanas + ekskursiju pakete. 

Cenā ietilpst: 20 stundas angļu valodas mācību, dzīvošana divvietīgā/trīsvietīgā istabā viesģimenē/rezidencē, ekskursijas, transfērs, zināšanu pārbaude, mācību materiāli, sertifikāts pabeidzot kursu.

Dzīvošana

Periodā no septembra līdz jūnijam, jauniešiem līdz 13 gadu vecumam Maltā jāatrodas vismaz viena pieaugušā pavadībā – dzīvošanas opcijas var izvēlēties no jebkuras, kas ir piedāvāta pieaugušo kursiem.

 
Cenas

Cenas norādītas EUR par nedēļu

Reģistrācijas maksa visai ģimenei: 50 Eur
Transfērs (abos virzienos): 40 - 80 Eur

Programma Vecums  Cena jūnijā - augustā   Cena citā laikā
Bērnu klubs 4 - 9 230 230
Jauniešu klubs 10 - 17 230 230
Jauniešu aktivitāšu programma (dzīvošana viesģimenē) 10 - 17 535 -
Jauniešu aktivitāšu programma (dzīvošana skolas rezidencē) 10 - 17 575 -

 

 

 
Dzīvošana bērnu un jauniešu klubu dalībniekiem ir paredzēta kopā ar pieaugušo, kas ieradies līdzi. Cenas dzīvošanai pēc pieaugušo kursu cenrāža.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, 
info@izglitiba-arzemes.lv.Mājas lapu izveide Allwebsites.lv