Skolas apraksts

Laipni lūdzam Lielbritānijas tradīciju, labas izglītības un garīgo vērtību pasaulē. Skola dibināta 1859.  gadā. Gadu ritējumā skolas patroni   bijuši daudzi ievērojami Anglijas ļaudis. Pirmo pamatakmeni skolas ēkai licis Eduards, Velsas princis (Prince of Wales), pašreiz skolas oficiālā patronese ir pati Lielbritānijas karaliene Elizabete.

Skola atrodas netālu no Londonas, tikai 15 minūšu braucienā no pilsētas centra - Kroidonā. Skolā ir visi nepieciešamie apstākļi pilnvērtīgai attīstībai - individuāla pieeja katram bērnam, dažādi interešu klubi, baseins un mūsdienīga sporta un trenažieru zāle. Liela uzmanība tiek veltīta muzikālajai attīstībai un nodarbībām, kā viespasniedzēji skolā nodarbības bieži vada Londonas labākie mūziķi! Liekākā daļa starptautisko studentu mācības uzsāk jau no 11 gadu vecuma. Lai iestātos skolā, jānokārto angļu valodas un matemātikas tests. Mācības šajā skolā var kļūt par patiesi vērtīgu pieredzi, un tā būs lieliska sagatavošanās tālākai dzīvei!

Skolā ir kafejnīca, bibliotēka un telpa patstāvīgajiem darbiem, internets, tai skaitā wireless, multimediju istaba (TV, DVD utt.)


Programmas

Piesakies tūlīt !

Pamata un vidusskolas programmas

Subjects
Art and Design (Including 3D)
Business Studies & Economics
Design and Technology
Drama and Theatre Arts
English Department
Geography
History
IT
Mathematics
Music
Media Studies
Modern Foreign Languages Department
Politics
Science Department

Dzīvošana

Skolēni nakšņo 4 mājīgās internāta ēkās, ir sporta stadions un daudz dažādu palīgēku. Sporta laukumi aizņem lielu daļu no visas skolas teritorijas –  hokeja, futbola laukumi, tenisa korti, kriketa laukumi un fitnesa zāles. Skolā ir Golfa akadēmija, kurā tie, kas nodarbojas amatieru vai profesionālā līmenī, var turpināt treniņus.

Ekskursijas un aktivitātes


Cenas

No 9 700 GBP par semestri.

Cenā ietilpst:
Mācību maksa par izvēlēto programmu
Veļas mazgāšana
Pilna pansija (brokastis, pusdienas un vakariņas)
Kultūras, izklaides un sporta programma


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 
29238012

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv