Skolas apraksts

Tenisa skola piedāvā iegūt vidējo izglītību un attīstīt savas profesionālās prasmes tenisā. Skolas moto ir "izglītība caur sportu"! Mērķis ir apvienot mācības ar apmācību kādā sporta veidā, kas palīdz jauniem cilvēkiem veidot līdzsvaru akadēmiskajā izaugsmē un vispārējā labklājībā. Cīņas gars, neatlaidība, darbs komandā - šīs ir īpašības, kas palīdz gūt panākumus. Skolas atrodas Lielbritānijas pilsētā Šefīldā. Mācības notiek divās koledžās atkarībā no vecuma un vēlamā mācību veida - vidējā vai vidējā profesionālā izglītība, biznesa studijas, angļu valodas kursi.

Studenti mācās divās dažādās koledžās, atkarībā no vecuma.
Jaunieši, kas ir 14 - 18 gadu vecumā mācās un apgūst vispārējās izglītības programmas ( GCSE un A level ) un trenējas tenisa spēlē Šefīldas rietumu daļā. Skola ir tipiska privātskola, mazliet vecmodīga, jo jānēsā skolas formas tērps, bet tajā pašā laikā moderna, kas izpaužas mācību metodēs, aprīkojumā un telpu noformējumā. 

Jaunieši, vecumā no 16 līdz 21 gadam, mācās, lai iegūtu  vidējo profesionālo diplomu biznesā un trenējas tenisa spēlē, lai varētu saņemt universitātē sporta stipendijas. Skolas ēka atrodas Šefīldas dienvidos un ir nesen celta. Tā piedāvā lieliskas iespējas - gaišas klases telpas, lielas datorklases, bibliotēku, kafejnīcu.

Pirmajās četrās nedēļās pasniedzēji noteiks Jūsu zināšanu un sagatavotības līmeni  un varēsiet pāriet uz atbilstoša līmeņa grupu.
Visās mācību programmās ir iekļautas 2 nedēļas Tenisa akadēmijā Valencijā, Spānijā. Nometne notiks vasaras brīvlaikā.


Programmas

Visām programmām tenisa treniņi notiek 2 stundas dienā, 5 dienas nedēļā + sacensības un turnīri.

Teniss + Vispārējā izglītība GCSE vai A level  
GCSE: vecums 14 - 16 gadi. Maksimālais cilvēku skaits klasē 20. Var izvēlēties tādus priekšmetus kā biznesu un ekonomiku, dizainu un tehnoloģijas, teātra mākslu, ģeogrāfiju, vēsturi, matemātiku, franču, spāņu valodas utt.
A Level: vecums 16 -18 gadi. Šī ir divu gadu programma, katra gada beigās ir jākārto valsts eksāmens. Skola piedāvā izvēlēties tādus priekšmetus kā matemātika, bioloģija, angļu valoda, mediju vai biznesa studijas, fiziskā izglītība, psiholoģija, vēsture, ķīmija, IT, grafisko dizainu. Ir paredzēts, ka 3 izvēles priekšmeti, kas ir jāapgūst padziļināti. Viens no skolas mērķiem mācību beigās ir nodrošināt iespēju saņemt ASV stipendiju atkarībā no panākumiem tenisā un mācībās. Prasības, lai iestātos – pabeigts GCSE līmenis vai IELTS ar vērtējumu 5,5.

Teniss + Vidējā profesionālā izglītība (BTEC)
Vecums 16 - 21. Angļu valoda 7 stundas 30.min. nedēļā un 12 stundas nedēļā pamatnodarbībām. BTEC  ir vidējās profesionālais izglītības kvalifikācija, kas ir atzīta, lai turpinātu mācības universitātē. Mācību programmā tiek apgūtas tehniskās un taktiskās iemaņas sportā, ķermeņa kustība, trenēšanās un tā princip, fitness un tā novērtēšana, vingrojumi, pareizs uzturs, veselība un drošība. Pusotra stunda dienā 5 dienas nedēļā tiek atvēlēts angļu valodas uzlabošanai un 3 stundas 4 dienas nedēļā BTEC programmai.

Teniss + diploms biznesā
Vecums 18 līdz 21 gads. Šī ir viena gada augstākā līmeņa mācību programma, kas paredzēta biznesa iemaņu izkopšanai. Programma iekļauj gan tālāku angļu valodas apguvi, gan mācības šādos priekšmetos: aritmētika un statistika, biznesa ekonomika un komunikācija, IT, finanses, mārketings, utt. Iegūtais diploms ir akadēmiski atzīts un ļauj iestāties citās tālākizglītības vai augstākās izglītības iestādēs (universitātēs). Iestāšanās prasības – Cambrigde First Certificate vai IELST ar minimālo vērtējumu 5.5.

Intensīvā tenisa programma
Vecums 16-25. Paredzēta turnīru dalībniekiem, kas vēlas trenēties profesionālā līmenī, pilnu darba dienu 3, 6 mēnešu vai pilnas sezonas garumā. Treniņi notiek 4 stundas dienā, 5 dienas nedēļā, programmā arī iekļauta piedalīšanās sacensībās un fiziskās sagatavotības nodrošināšana, kā arī sportista garīgās sagatavotības nodrošināšana.

Teniss + Angļu valodas kursi
Vecums 16-21 gadi. Maksimālais cilvēku skaits klasē 15. Angļu valodas nodarbības - 20 stundas nedēļā mācību klasē. Skolas angļu valodas nodaļa ir Britu padomes akreditēta, kas garantē augstu mācību līmeni.  Katram tiek individuāli noteikts viņa zināšanu līmenis. Mācību procesā tiek apgūtas prasmes lasīšanā, rakstīšanā, runā un klausīšanās iemaņās.
 
 

Dzīvošana

Ģimene - dzīvosiet viesmīlīgā angļu ģimenē, divreizēja ēdināšana (brīvdienās- trīsreizēja). Ģimenes ir ļoti atsaucīgas un laipnas, palīdzēs un uzklausīs, dos padomus, tāpēc nevajag baidīties runāt vai jautāt, kad kaut kas nepieciešams. Darba dienās pusdienas ēdīsiet skolas ēdnīcā.

Rezidence
- ja ir vēlme dzīvot ar citiem topošajiem sportistiem, tad varat izvēlēties dzīvot studentu rezidencē, kur divi cilvēki dzīvo vienā istabā.

  

Ekskursijas un aktivitātes

Skola organizē kopīgi vērot premjeras līgas spēles, kino teātra un bouvlinga apmeklējumus, ekskursijas pa vietējiem dabas objektiem un Blekpūlu.

Cenas

Cenas norādītas GBP

 Skola + dzīvošana
ģimenē
Vecums  Cena
Teniss + vispārējā izglītība: GCSE/A level 14 - 16

16 - 18
no 29 600 / gadā
    no 19 800 / semestrī
Teniss + angļu valodas  kursi/
Vidējā profesionālā izglītība
16 - 21  no 24 200 / gadā
    no 16 300 / semestrī
Teniss + diploms biznesā
GCSE/A level
14 - 16

16 - 21
no 25 400 / gadā
    no 17 500 / semestrī
Intensīvais teniss 16 - 25 no 22 900 / gadā
    no 15 800 / semestrī

Cenā iekļauts
:
Dzīvošana ģimenē, ēdināšana trīs reizes dienā; mācību maksa; treniņu maksa; 24h uzraudzība; autobusu braukšanas kartiņas; transfērs 2 reizes gadā. 

Papildus izmaksas:

Reģistrācijas maksa skolai: 1 250
Medicīniskais depozīts: 1 000
Bojājumu depozīts: 500
(depozīti tiek atgriezti mācību perioda beigās)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012Tennis Academy, Sheffield

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv