Skolas apraksts

Futbola akadēmija piedāvā iegūt vidējo izglītību un nodarboties ar savu mīļāko sporta veidu - futbolu. Skolas sauklis - izglītība caur sportu.

Futbols ir radies tieši Anglijā, tāpēc šī būs ideāla vieta kur to pilnveidot. Cīņas gars, neatlaidība, darbs komandā - šīs ir īpašības, kas palīdz gūt panākumus kā mācībās tā sportā. Skolas atrodas Lielbritānijas pilsētā Šefīldā, kur mitinās tādas slavenas futbola komandas kā Man City, Man Utd, Bolton, Liverpool un citas. Šajā pilsētā jūs sajutīsiet futbola garu un redzēsiet kā šeit cilvēki mīl futbolu, redzēsiet īstus fanus un iegūsiet jaunus draugus.

Skola ir tipiska privātskola, mazliet vecmodīga, jo jānēsā skolas formas tērps, bet tajā pašā laikā moderna, kas izpaužas mācību metodēs, aprīkojumā un telpu noformējumā.

Mācības notiek divās koledžās atkarībā no vecuma un vēlamā izglītības veida.

Birkdeilas koledžā mācās 14 - 18 gadus vecumā un apgūst vispārējās izglītības programmu (GCSE) un trenējas futbola spēlē.

Hillsberijas koledžā mācās no 16 līdz 21 gada vecumam, lai iegūtu vidējo akadēmisko (A-level) vai vidējo profesionālo izglītību (BTEC) un trenējas futbola spēlē, lai varētu saņemt universitātē sporta stipendijas.

Skolas ēka ir nesen celta un studentiem piedāvā lieliskas iespējas - gaišas klases telpas, lielas datorklases, bibliotēku, kafetērija.

Pirmajās četrās nedēļās pasniedzēji noteiks Jūsu zināšanu un sagatavotības līmeni  un varēsiet pāriet uz atbilstoša līmeņa grupu.

Katrā mācību programmā ir iekļautas 2 nedēļu nometne Spānijā,  futbolistiem kopā ar 1. līgas spāņu klubu - Valencia Football Club. Šo laiku dzīvosiet spāņu viesģimenē, 3 stundas dienā spāņu valodas nodarbības un futbola treniņi spāņu valodā.


Programmas

 
 
 
Piesakies tūlīt !


Vispārējās izglītības programmu (GCSE) + futbols
Vecums: 14 - 16
Maksimālais cilvēku skaits grupā: 20

Programmas mērķis sagatavot studentus GCSE eksāmenam; pilnveidot angļu valodu un  futbola prasmi.

Mazais studentu skaits grupā, palīdz labāk koncentrēties mācībām un iegūt pēc iespējas straujāku progresu. Jūsu izvēlei šādi mācību priekšmeti: māksla, bizness un ekonomika, dizains un tehnoloģijas, drāma, ģeogrāfija, vēsture, datorzinības, matemātika, spāņu, franču vai vācu valoda, PE - physical education (fiziskā izglītība), un mūzika. Mūzikas nodarbības skolā ir ļoti augstā līmenī, tāpēc iesaka papildus sportam izvēlēties arī mūziku.

Vidusskolas programma (A-level) + futbols 

Vecums: 16 - 18
2 gadu programma, kurā izvēlei sekojoši A-level priekšmeti: matemātika, bioloģija, angļu valoda, bizness un ekonomika, vēsture, ķīmija, grafiskais dizains, informācijas tehnoloģijas kurus u.c., atkarībā no zināšanu līmeņa un plānotām mācībām universitātē. Prasības, lai iestātos – pabeigts GCSE līmenis vai IELTS ar vērtējumu 5,5.

Vidusskolas programma + profesionālās kvalifikācijas programma (sporta treneris BTEC) + futbola programma
Vecums: 16 - 21

BTEC  ir vidējās profesionālais izglītības kvalifikācija, kas ir atzīta, lai turpinātu mācības universitātē.  Angļu valoda 7 stundas nedēļā un 12 stundas nedēļā pamatnodarbībām.

BTEC programma ietver tādas tēmas kā: tehniskās prasmes sportā, fiziskā sagatavotība, fitnesa trenera apmācība, veselība un ēšana, sports un fiziskie vingrinājumi. Iestāšanās prasības: angļu valodas līmenis- pre-intrmediate.

Diploms biznesā + futbols
Vecums: 18 - 21
Šī ir viena gada augstākā līmeņa mācību programma, kas paredzēta biznesa iemaņu izkopšanai. Programma iekļauj gan tālāku angļu valodas apguvi, gan mācības šādos priekšmetos: aritmētika un statistika, biznesa ekonomika un komunikācija, IT, finanses, mārketings, utt. Iegūtais diploms ir akadēmiski atzīts un ļauj iestāties citās tālākizglītības vai augstākās izglītības iestādēs (universitātēs). Iestāšanās prasības – Cambrigde First Certificate vai IELST ar minimālo vērtējumu 5.

Dzīvošana

Ģimene - dzīvosiet viesmīlīgā angļu ģimene, divreizēja ēdināšana (brīvdienās - trīsreizēja). Ģimenes ir ļoti atsaucīgas un laipnas, palīdzēs un uzklausīs, dos padomus, tāpēc nevajag baidīties runāt vai jautāt, kad kaut kas nepieciešams. Darba dienās pusdienas ēdīsiet skolas ēdnīcā.

Rezidence - ja ir vēlme dzīvot ar citiem topošajiem sportistiem, tad varat izvēlēties dzīvot studentu rezidencē, kur divi cilvēki dzīvo vienā apartamentā.


Ekskursijas un aktivitātes

Paredzēta futbola spēle ar FM Sport United, skatīsieties Premier līgas spēles, kinoteātra apmeklējumi, boulings, ekskursijas ārpus pilsētas.

Cenas

Cenas norādītas GBP

Skola + dzīvošana
ģimenē
Vecums Cena
Futbols + vispārējā izglītība: GCSE/A level 14 - 16

16 - 18
no 29 600 / gadā
no 19 800 / semestrī
     
Futbols + prof. kvalifikācijas programma
(BTEC)
16 - 21 no 24 200 / gadā
no 16 300 / semestrī
     
Futbols + diploms biznesā
18 - 21 no 25 400 / gadā
no 17 500 / semestrī

Reģistrācijas maksa skolai: 1 250

Cenā iekļauts: dzīvošana ģimenē, ēdināšana trīs reizes dienā; mācību maksa; treniņu maksa; 24h uzraudzība; autobusu braukšanas kartiņas; transfērs no/uz lidostu 2 reizes gadā.

Papildus izmaksas:
Medicīniskais depozīts - 1 000
Bojājumu depozīts - 500


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371)29238012FM Sports Academy

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv