Skolas apraksts

Bornmutas privātskola ir viena no labākajām skolām Bornmutā. Skolai ir ļoti laba reputācija.

Lieliski akadēmiskie rezultāti
Augsti kvalificēti skolotāji
Skolēni no 30 dažādām valstīm
Plaša programma
Mazs skolēnu skaits klasē

Skola atrodas 5 minušu attālumā no Bornmutas pilsētas centra. Tā ir skola, kurā veiksmīgi mācās gan vietējie Lielbritānijas skolēni, gan ārvalstu studenti no dažādām valstīm.


Programmas

GCSE (pamatskolas programma)

Skolēni var mācīties šādus priekšmetus: English, English literature, mathematics, biology, chemistry, physics, geography, history, religious education, business studies, art and design, drama, home economics, music, design and technology.

A level (vidusskolas programma)

A level programmā skolēni mācās 2 gadus. Pirmajā gadā mācās 4 priekšmetus, otrajā gadā izvēlas 3 no tiem.

Mācību priekšmeti, kuri šobrīd pieejami: English literature, drama, media studies, mathematics, further mathematics, biology, chemistry, physics, French, Spanich, geography, business studies, history, religious studies, philosophy, psychology, physical education, art, music, design and technology, German, photography, textiles, food technology, economics, law, media studies un Chinese.

Dzīvošana

Dzīvošana studentu kopmītnēs, kuras atrodas modernā ēkā blakus skolas sporta hallei un netālu no mācību un ēdināšanas telpām. Lielākā daļa istabu ir divvietīgas, taču ir arī lielākas, vienvietīgas un istabas ar ērtībām. Daudzās istabās ir papildus gula, tā ir iespēja ik palaikam uzaicināt pie sevis draugus. Tas gan iepriekš ir jāsaskaņo skolas vadību.


Ekskursijas un aktivitātes

Skolā ir spēļu istaba, kurā iespējams atpūsties un izklaidēties kopā ar draugiem spēlējot galda futbolu vai biljardu.

Tā kā kopmītnes atrodas pie sporta halles, tad sporta spēles šeit var spēlēt gan pēcpusdienās, gan brīvdienās – galda teniss, basketbols, futbols (iekštelpās), badmintons, aktivitātes pludmalē.

Skolā pieejamas arī atpūtas istabas, atsevišķas zēniem un meitenēm, vai kopīga visiem ar TV, atpūtas krēsliem, pupu maisiem.

Cenas

Semestris no 9 465 GBP
Mācību gads no 28 395 GBP
Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana – brokastis, pusdienas un vakariņas.

Papildus maksa par šādām stundām:
Music –/ Speech and Drama - no 155 GBP semestrī

Indivudal Learning Support, 1x nedēļā – 230 GBP semestrī
Indivudual Learning Support, 2x nedēļā – 460 GBP semestrī


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 29238012BCS

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv