Dzintras atsauksmes par valodu mācībām Maltā:
Par Maltu man ir vislabākās atmiņas. Skola ir laba, īpaši patika individuālās nodarbības. Grupā nevaru novērtēt guvumu tik īsā laikā - 1 nedēļā. Arī viesģimene bija ļoti laba. Maltā nevar izvairīties no runāšanas angliski un šeit visi ir ļoti izpalīdzīgi, laipni.
Mani secinājumi:
- jāplāno mācībām  laiks vismaz divas nedēļas;
- oktobris ir labs laiks (nav ļoti karsts tikai 27 grādi, saule nav tik intensīva)
- var braukt ar "otru pusīti", kombinēt kā atvaļinājumu ar pievienoto vērtību :)


Aija par mācībām Hampstedas skolā, Londonā:
"Hampstedas skola bija ļoti jauka. Visi skolotāji un personāls atsaucīgi un izpalīdzīgi. Uz šo skolu viennozīmīgi var sūtīt studentus. Man gan šķiet, ka trīs nedēļas bija par maz, lai tagad varētu teikt, ka ļoti labi runāju angliski, bet vismaz zinu, pie kā man jāturpina strādāt šeit Latvijā, lai būtu progress.
Par viesu ģimeni - man bija paveicies, ka tiku pie Dorisas un Mērvina Pīrsiem- viņi ir lieliski. Gan brokastis kādas vēlos, gan katru vakaru kārtīgas vakariņas. Pat ja biju vēlāk mājās (par ko, protams, pabrīdināju), tiku sagaidīta ar siltām vakariņām.  Ja kāds no Jūsu sudentiem tiks pie Dorisas un Mērvina, tad ziniet, ka ar šo studnetu viss būs vislabākajā kārtībā. Man Dorisa gan parādīja ceļu uz skolu, gan izstāstīja visu par Oytercard.
Man bija ļoti paveicies ar Dorisu un Mērvinu, un viss bija vislabākajā kārtībā.
Paldies par sadarbību!"


Initas atsauksme par mācībām Maltā:
"Esmu atgriezusies no angļu valodas mācībām Maltā. Esmu apmierināta gan ar skolu, gan pasniedzējiem, gan kopējo atmosfēru, kas tur valdīja. Dzīvoju ļoti jaukā ģimenē - jauki cilvēki. Man bija patīkami atrasties pie Kirsty & Gianni, jo viņu dzīves veids un uztvere bija līdzīga manējai. Dzīves vieta atradās tuvu skolai. Paldies!"

Artūrs par universitāti Londonā:
"Viss iet labi. Man ļoti patīk, esmu labi iekārtojies. Paldies par visu palīdzību!"

Māris par mācībām Londonas universitātē, Lielbritānijā:
"Vēlējos vēlreiz pateikt paldies par jūsu palīdzību, lai iestātos universitātē un pagājušajā semestrī.
Universitāte ir laba un izvēlētā joma Sport and Leisure management  ļoti interesanata. Dzīve Londonā ir daudz straujāka, taču diezgan parasta, izņemot nakts dzīvi. Šobrīd mācības rit pilnā sparā, un pirmais semestris beidzās diezgan labi.

Šobrīd meklēju patstāvīgu pusslodzes darbu, universitātē iepazinos ar vienu vīrieti, kas diezgan aktīvi nodarbojas ar dažādu mazu pasākumu organizēšanu un viņš man diezgan bieži piespēlē kādus darbus,  tā ka viss lēnām iet uz priekšu."

Indra par valodu kursiem Lielbritānijā:
"Vispirms gribēju pateikt lielu paldies, ka palīdzējāt man atrast labus angļu valodas kursus un iekārtoties Kembridžā!  Nu jau vairāk kā mēnesi esmu atgriezusies no Kembridžas un jūtu, ka progress ir ievērojams :).
Tajā paša laikā saprotu, ka vēl ir jāmācās. Līdz ar to gribēju painteresēties par citām mācību iespējām Anglijā."

Alise par mācībām Čičesteras koledžā, Lielbritānijā:

"Diezgan aizņemta visu laiku esmu. Gribēju aizrakstīt, bet knapi savējos paspēju apzvanīt.
Gribēju pateikt, ka viss ir vislabākajā kārtība. Ar ģimeni viss ir labāk kā domāts un kopmītnes šobrīd pat liekas sliktāks variants. Man ir viesģimene 3 minūšu attālumā no skolas, 77 paundi + 20 par pārtiku sanāk. Katrā gadījumā stāstu visiem draugiem un, ja kādam jautājumi no tiem, kas jau dzīvo te, droši varat dot manu e-pastu, nevaru solīt, ka uzreiz varēšu atbildēt, bet centīšos atbildēt. Noteikti rekomendēju visiem draugiem un esmu ļoti pateicīga par visu kopumā :) Liels paldies."

Miks, 18 gadi, Bostonas koledžas AS level students. Mācās World Development, Film Studies, Law, Communication and Culture.
"Čau visiem, kas plāno mācīties ārzemēs! Bostona ir lieliska, bet neliela pilsēta 2 stundu braucienā no Londonas. Cilvēki saka, ka Bostonas koledža ir viena no labākajām šajā apkaimē un tā patiešām ir. Bostonas koledža ir lieliska. Pasniedzēji ir draudzīgi, atvērti, jauni, bet tomēr arī gana stingri. Ir daudz jāmācās – daudz eseju un kursa darbu, bet tas ir to vērts, jo zināšanas un pieredze, ko šeit var iegūt nevar iegūt nekur citur. AS/A2 level programma, ko koledža piedāvā ir lieliska, ir nepieciešams izvēlēties tikai 4 priekšmetus, tikai tos, kas tev tiešām dzīvē būs noderīgi un interesē, bet tie gan ir gana daudz jāmācās, bet pats labākais, ka tu mācies to, kas pašam patīk. Esmu laimīgs, ka vairs nemācos Latvijā un nav jāmoka sevi ar 14 vai pat vairāk vidusskolas priekšmetiem no kuriem lielākā daļa mani neinteresē un nemaz nebūs vajadzīga. Dzīvošana rezidencē (kopmītnes) ir lieliska, lieliska sociālā dzīve, ir 135 starptautiskie studenti no dažādām pasaules valstīm – Vācijas, Beļģijas, Francijas, Ķīnas, Jamaikas, Slovākijas, Čehijas, Lietuvas, Polijas un vēl vēl ļoti daudzām citām valstīm. Rezidence atrodas 10 minūšu gājienā no koledžas, bet katru rītu 10 minūtes pirms koledžas sākuma pie rezidences pietur autobuss un aizved, tas arī ir lieliski un autobuss ir bez maksas visiem Bostonas koledžas studentiem. Koledža sākas 9.00 un beidzas 16.20, bet dažās dienās sākas vai beidzas ātrāk. Koledžā pret visiem starptautiskajiem studentiem izturas lieliski, var just, ka koledža ir radīta tieši mums. Ja baidies par savām angļu valodas prasmēm, tad tici man dzīvojot šeit jau pirmajos 2 vai 3 mēnešos angļu valoda būs lieliska un jau būs pielipis angļu akcents un vēl ja domā, ka būsi pārāk tālu no Latvijas un skumsi, tad tici man nē – latviešu rupjmaizi un biezpiena sieriņus te arī ir iespējams nopirkt, ir vairāki latviešu veikali un latviešu šeit ir daudz. Bostona ir lieliska! Lido šurp!"
Ja vēlies uzzināt, kā Mikam iet šodien, lasi šeit!

Klientu atsauksmes par valodu nometnēm:

"Labdien! Paldies par iespēju piedalīties vasaras nometnē Īstburnā. (..) Viņam ļoti patika skola un tajā pielietotās valodas apguves metodes. Ja būs iespējams, nākošgad arī izmatosim iespēju piedalīties šāda veida nometnē. Paldies Jums vēlreiz."
/Inga par sava dēla pieredzi/

"Labdien!
Ir aizritējušas jau trīs nedēļas, kopš es atgriezos Latvijā no skaistās Francijas (Nicas). Nicā nokļuvu ar jūsu biroja starpniecību un dzīvoju un mācījos tur 3 mēnešus. Laiks, ko tur pavadiiju, bija un ir viens no kolosālākajiem manā mūžā. Iegūtās zināšanas, draugi no visas pasaules un kolosālā pieredze atsver ieguldītos līdzekļus šai pasākumā, ko sauc par franču valodas kursiem Francijā. Vienkārši lieliski!!! :)
Ar šo vēstuli vēlējos pateikt jums visiem sirsnīgu paldies, bet jo īpaši Jeļenai, par atsaucību un dāvāto iespēju padarīt krāšņāku manu ikdienas dzīvi. Sirsnīgs paldies!"
/
Dace/

"Vēlējos izteikt pateicību par manu, burvīgi noorganizēto mācību braucienu uz Jersy salu! Tiešām liels un mīļš paldies!
Ja varu kā palīdzēt citiem Jūsu firmas potenciālajiem klientiem, sniedzot rekomendācijas, vienmēr būšu Jūsu rīcībā!"
/Līva/

"
Līdz šim neesmu bijis diez kāds nometņu fanāts. Latvijā esmu piedalījies tikai vienā nometnē, pirms pāris gadiem. Ideja par došanos uz angļu valodas nometni ārpus Latvijas, ir saistīta ar manu nākotnes profesiju - esmu apņēmies iestāties Jūras akadēmijā un mācīties par kuģa stūrmani, un lai tur iestātos, angļu valoda ir jāzina labi. Es izvēlējos trīs nedēļu ilgu braucienu uz Plimutu. Kopā ar vienu puisi no Francijas dzīvojām viesģimenē. Ģimene bija ideāla, bērnu viņiem nebija, un tāpēc viņi varēja daudz laika veltīt mums. Pagājušā vasarā mācījos piecpadsmit stundas nedēļā, bet šovasar esmu ieplānojis doties uz Braitonu un ņemšu divdesmit stundu programmu.

Jaunieši bija daudz, vairāki simti no visas pasaules: Francijas, Itālijas, Spānijas, Ķīnas, Polijas, Čehijas utt. Katru dienu braucām ekskursijās, reizi nedēļā tusējāmies klubiņā un atpūtāmies pēc sirds patikas. Protams, iepazināmies! Tādas ciešākas attiecības saglabāju ar divām spāņu meitenēm un savu istabiņas biedru francūzi, ar viņiem sarakstos vēl tagad."
/Edgars/

"Dažādās nometnēs tepat, Latvijā, ik vasaru esmu piedalījusies jau kopš 2. klases. Pagājušā gadā, kad pabeidzu 9. klasi , vecāki man piedāvāja, vai nevēlos izmēģināt ko jaunu un doties uz svešvalodu nometni Anglijā. Protams, ka par šo piedāvājumu tikai priecājos un tā aizvadītajā vasarā, mācoties angļu valodu un brīnišķīgi atpūšoties, pavadīju trīs nedēļas. Šī nometne nenoliedzami bija viens no foršākajiem piedzīvojumiem beidzamo gadu laikā, un tādēļ šovasar atkal esmu ieplānojusi kādu laiku pamācīties kaut kur ārpus Latvijas. Tā kā Angliju esmu izpētījusi, šovasar vēlos doties uz Maltu.

Kā man klājās Anglijā? Protams, forši! Braucu individuālajā braucienā. Iebraucot Londonā, Hītrovas lidostā mani sagaidīja automašina un aizveda uz Bornmutas pilsētiņu, kur mani sagaidīja ļoti mīļa un jauka viesģimene. Ģimenē bija mamma, tētis un divas meitiņas. Patiešām brīnišķīgi cilvēki! Viņi rūpējās, lai man nekā netrūktu, vienmēr pagatavoja garšīgas maltītes un izrādīja pilsētu. Tā kā manas angļu valodas zināšanas bija stipri viduvējas, sākumā man bija grūti saprast, ko viņi saka. Angļiem ir tāds dīvains akcents, turklāt viņi šausmīgi ātri runā. Katru dienu pēc brokastīm devos uz akadēmiju, uz angļu valodas nodarbībām, kas ilga vidēji trīs četras stundas. Jaunieši, ar ko kopā mācījos, bija ne vien no Eiropas, bet pat no Ķīnas un ASV. Bija interesanti un jautri. Pēc skolas kopā ar jaunajiem draugiem gājā spēlēt boulingu, sauļojāmies pludmalē un braukājām ekskursijās. Mans angļu valodas līmenis ir nepārtprotami audzis - ja sākumā savai viesģimenei lūdzu, lai viņi ar mani runā lēnāk, tad beigās jau sapratu viņus no pusvārda! Iepazinos ar daudziem vietējiem jauniešiem. No nometnes man ir arī draugi, ar kuriem sarakstos tagad - viens puisis no Itālijas, divas meitenes no Šveices un viens puisis no Krievijas. Ar viņiem sarakstos diezgan regulāri, un viņi aicina mani pie sevis ciemos. Šī nomentne tiešām bija superīga, un braucot prom, man bija žēl, ka šīs trīs nedēļas pagāja tik ātri."
/Līva/

Mūsu klientu pieredze par mācībām ārzemju skolās un augstskolās:

Oksfordā studējošās Lienes tēvs, stāsta:
"Lienes iepazīšanās ar Angliju notika piecus gadus atpakaļ, kad mēs nosūtījām meitu uz valodu kursiem, Lielbritānijā. No tā laika Liene katru vasaru brauca uz valodu kursiem Anglijā, un ar katru gadu viņas zināšanas pilnveidojās acīmredzami. Tāpēc arī studijām tika izvēlēta Lienei pazīstamā Anglija - bakalaura programma Oxford Brookes University.
Uzskatām, ka, pateicoties daudzus gadsimtus ilgajām tradīcijām izglītības nozarē, kā arī pēc drošības apsvērumiem, Anglija ir labākā izvēle. Liene ir ļoti apmierināta ar mācībām universitātē, viņai parādījušies daudz jaunu draugu, kā arī viņai ir iespējas aktīvi nodarboties ar sportu."

Čičesteras koledžas studentes Olgas tēvs, dalās savā pieredzē:
"Pirmo reizi Olga uz valodu nometni Anglijā, devās pusaudžu gados. Pēc vidējās izglītības iegūšanas, tika nolemts studijas turpināt Anglijā. Bet, izrādījās, ka ar Latvijas izglītības sistēmas diplomiem par vidējo izglītību, nav iespējams uzreiz iestāties augstākās mācību iestādēs Lielbritānijā. Tāpēc mēs izvēlējamies gadu ilgo sagatavošanas programmu. Programmu absolvējot, studenti tiek automātiski ieskaitīti bakalaura programmā.
Studijām tika izvēlēta Anglija, jo uzskatu, ka tieši šajā valstī var iegūt kvalitatīvu izglītību, bet kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, ir izdevīga arī finansiālā ziņā."

Annas, Bostonas koledžas skolnieces, radinieks:
"Anna jau no 12 gadiem katru gadu brauca pilnveidot angļu valodu uz valodu kursiem Lielbritānijā. Mūs neapmierināja izglītības kvalitātes līmenis Latvijā, tāpēc tika pieņemts lēmums mācīties Bostonas koledžā, vidusskolas divgadīgajā programmā. Uzskatām, ka mācību programma Anglijā ir metodiski pareizi sastādīta. Tā kā Bostona ir neliela pilsētiņa, uzskatu, ka mācīties tur ir droši, turklāt Anna brauc mājās visās skolas brīvdienās. Šāda veida mācību pieredze padara bērnus patstāvīgākus un atbildīgākus. Pēc vidējās izglītības iegūšanas, Anna plāno turpināt mācības augstskolā Anglijā."

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv