Kursi pieaugušajiem un ģimeņu programmas
Lieliskas pieaugušo programmas (18+), kā arī ģimeņu programmas, kurās variet apvienot savu kopīgo atpūtu ar noderīgām mācībām. Šī ir lieliska vieta, kur pagarināt savu vasaru, jo pavasarī Maltā ir silts jau martā un rudenī – vēl līdz oktobrim ir burvīgs laiks. Toties ziemā izbaudi salas dabu un mieru, kad šeit ir mazāk studentu!
Sīkāk
Modernākā valodu skola Maltā
Šī skola atrodas uz galvenās iepirkšanās un izklaidžu ielas St. Julians pilsētā. Tas nozīmē, ka pa dienu Tevi sagaida ļoti kvalitatīvas mācības modernā un respektablā skolā, bet pēcpusdienā Tu vari nodoties dažādām izklaidēm, doties iepirkties vai apmeklēt pludmali, kas ir vien 10 minūšu attālumā no skolas. Tu nebūsi vīlies savā pieredzē šeit!
Sīkāk
Skola ar 40 gadu pieredzi, Maltā
Maltā nav īpašu, tikai tūristiem domātu kūrortu. Viesnīcas šeit ir izvietojušās parastās pilsētās un atpūtnieki netiek izolēti no "iezemiešiem". Neraugoties uz to, eksistē dažas tūrisma zonas, kur atpūtniekiem domātās viesnīcas ir lielākā skaitā, nekā cituviet.Skola atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no pilsētas galvenās promenādes. Kursi pieejami visu gadu gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem un bērniem.
Sīkāk
Sliema, Malta
Tiek piedāvātas programmas dažādiem sagatavotības līmeņiem. Tiem, kas brīvo laiku no mācībām vēlas pavadīt aktīvi, piedāvājam speciālu programmu ar niršanu. Maltā ir viena no labākajām niršanām Vidusjūrā – siltais un nepiesārņotais ūdens, laba redzamība, alas un dažādā zemūdens fauna. Un kāpēc neapvienot valodas apmācību ar zemūdens pasaules izpēti? Pamēģiniet un Jūs nenožēlosiet!
Sīkāk
Valodu centrs Maltā un Gozo salā
Skola ir izstrādājusi speciālas programmas gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, lai maksimāli spētu apmierināt studentu vajadzības. Ja nevēlaties atstāt savu ģimeni mājās, ņemiet visus līdzi! Skola piedāvā programmas ģimenēm! Sliema ir viens no salas galvenajiem centriem. Šeit atradīsies jaukus veikalus, pievilcīgus restorānus un kafejnīcas. Skola ir izstrādājusi speciālas programmas gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, lai maksimāli spētu apmierināt studentu vajadzības.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv