Skolas apraksts

Vasaras nometne Kiprā

01.06.2014. - 28.09.2014.

Kipras dzidrās debesis, karstās dienas un siltās naktis, galvu reibinošie piedzīvojumi un angļu valodas nodarbības jūsu vasaras atpūtu un mācības padarīs īpašu.

 

Skola atrodas otrā lielākajā Kipras pilsētā - Limasolē. Tās populācija ir 228 000 iedzīvotāju. Kipras salā tā ir viena no svarīgākajām tūristu pieturas vietām, kā arī svarīgs tirdzniecības ceļu pieturas punkts. Šai pilsētai ir gara un bagāta vēsture un saglabājušies daudzi kultūras pieminekļi, kas to var apliecināt.


Nodarbības notiek skolas rezidences telpās (un reizēm arī ārpus tām), kas nozīmē, ka vecākiem nav jāraizējas, kā viņu bērns nokļūs no dzīvojamajām telpām līdz skolai un atpakaļ. Skolas rezidencē jaunieši tiks visu laiku pieskatīti.


Programmas

Piesakies tūlīt !


Jauniešu nometne (12 - 17 gadi)
Programma ietver 20 mācību stundas nedēļā, vienā grupā ir 8 - 15 skolēni. Dzīvošanu skolas rezidencē, 3x ēdināšanu. Minimālais nometnes laiks: 2 nedēļas. Katru pēcpusdienu skolēniem tiek nodrošinātas dažādas aktivitātes.

Cenā ietilpst: 20 angļu valodas nodarbības, reģistrācija skolai un administratīvās izmaksas, mācību materiāls, dzīvošana divvietīgā istabā, 3x ēdināšana, aktivitāšu programma, transfērs uz/no lidostas. Cenu skatīt zemāk.

Bērnu nometne (7 - 11 gadi)
Programma paredzēta bērniem, lai arī viņi - interesantā un aktīvā veidā varētu apgūt valodu. Skolotāji ir pieredzējuši profesionāļi darbā ar tik jauniem skolēniem un cenšas viņiem iemācīt pēc iespējas vairāk. Vienā grupā ir ne vairāk kā 8 bērni. Vakaros bērni tiek iesaistīti dažādās aktivitātēs. Nedēļā ir 20 mācībstundas, bērni dzīvo skolas rezidencē ar 3x ēdināšanu. Bērnu programmu var apvienot ar pieaugušo programmu, lai ģimene kopīgi varētu izbaudīt savu mācību atvaļinājumu Kiprā.

Cenā ietilpst: 20 angļu valodas nodarbības, reģistrācija skolai un administratīvās izmaksas, mācību materiāls, dzīvošana divvietīgā istabā, 3x ēdināšana, aktivitāšu programma, transfērs uz/no lidostas. Cenu skatīt zemāk.

Angļu valoda pieaugušajiem (17 +)

20 nodarbības (1 nodarbība ir 50 minūtes gara). Grupā ir maksimums 15 cilvēki. Ierodoties visi studenti saņem iepazīšanās paku, kurā ir pierakstu klade, mācību materiāli, pildspalva un T-krekls. Lai sadalītu visus pēc atbilstošiem valodu līmeņiem - studenti kārto nelielu pārbaudes darbu. Atkāroti pārbaudes darbs tiek kārtots arī beidzot kursu, lai katram dalībniekam varētu izsniegt atbilstošu sertifikātu, kas pierādītu viņa zināšanu līmeni.

Cenā ietilpst: 20 angļu valodas nodarbības, reģistrācija skolai un administratīvās izmaksas, mācību materiāls, dzīvošana divvietīgā istabā, 3x ēdināšana, transfērs uz/no lidostas. Cenu skatīt zemāk.

Ģimeņu programma (1 pieaugušais + 1 bērns)

Vecāki var ierasties Kiprā arī ar jaunākiem bērniem (2 - 7 gadi). Tādā gadījumā bērni no 9.00 līdz 13.00 pavadīs bērnudārzā, kamēr vecākiem būs valodu nodarbības (20 nodarbības nedēļā).
Pēcpusdienās vecāki var pavadīt laiku ar saviem bērniem. Bērnudārza pakalpojumi pieejami no 23.06. - 15.08. Auklītes pieejamas no 01.06. līdz 28.09.

Cenā ietilpst: 20 angļu valodas nodarbības, reģistrācija skolai un administratīvās izmaksas, mācību materiāls, dzīvošana divvietīgā istabā (1 pieaugušais + 1 bērns), 3x ēdināšana, transfērs uz/no lidostas. Cenu skatīt zemāk.

Dzīvošana

Skola nodrošina dzīvošanu skolas rezidencē - hotelī.

Šeit atrodams liels peldbaseins, kā arī laukums ar mauriņu, kas paredzēts dažādām aktivitātēm un spēļu spēlēšanai, kā arī dārzs, kurā pavadīt saulainās pēcpusdienas. Rezidence atrodas netālu no tūristu iecienītām vietām un veikaliem. Rezidences galvenajā hallē ir pieejams WiFi. Koptelpā atrodams TV un video atskaņotājs, kā arī biljarda galds.

Istabas rezidencē ir plašas. Skolēni tiek izmitināti divvietīgās istabās. Uz 2 istabām ir viena vannasistaba. Ir iespējams, ka 3 skolēni tiek izmitināti studio tipa dzīvoklī. Tādā gadījumā vannasistaba tiek dalīta uz šiem 3 cilvēkiem. Katrai istabiņai ir balkons un gaisa kondicionieris.
Ēdināšanu skola nodrošina 3 reizes dienā.

Ekskursijas un aktivitātes

Skola piedāvā dažādas aktivitātes, kas jau ir iekļautas cenā, bet jaunieši var izvēlēties arī papildus apmācības tādās aktivitātēs kā:
Niršana, vindsērfings, kaitsērfings, mūzika, salsa vai pavārmāksla (no 18 gadiem).

Papildus visiem ir iespēja privāti apgūt otru valodu: grieķu, spāņu, krievu, franču vai vācu.

NB! Pieaugušo kursā nav paredzētas ekskursijas (1 pilnas dienas ekskursija, un divas pus dienas ekskursijas, kā arī pēcpusdienas aktivitātes. Par papildus samaksu katram tiks izstrādāta sava izklaižu programma).

Cenas

Cenas norādītas EUR

 

Nometnes tips Vecums Ilgums  Cena EUR
Bērnu nometne    7 - 11 gadi    2 nedēļas    1 285
Jauniešu nometne   12 - 17 gadi    2 nedēļas    1 585
Pieaugušo nometne   17+    2 nedēļas    1 210
Ģimeņu programma:      
Ar bērnudārzu   2 - 7 gadi, 17+    2 nedēļas    1 980
Ar auklīti   2 - 7 gadi, 17+    2 nedēļas    2 260

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Papildus (cena par 1 nedēļu):
Aktivitāšu paka (1 pilnas dienas un 2 pus-dienu aktivitātes, pēcpusdienās sportiska atpūta) - 90 Eur
Niršana (10 nodarbības / ned., ekipējums): 395 EUR
Vindsērfings (6 nodarbības / ned., ekipējums): 275 EUR
Kaitsērfings (3 nodarbības (katra 3,5 h) / ned, ekipējums): 550 EUR
Mūzika (2 nodarbības / ned.): 80 EUR
Salsa (8 nodarbības / ned.): 100 EUR
Pavārmāksla (3 iepirkšanās un gatavošanas nodarbības, 3 restorānu apmeklējumi, vīna darītavas un konditorejas apmeklējumi): 250 EUR

 

Lidojums: Latvija - Kipra - Latvija

 

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+371)29238012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ESSC 2014 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv