Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 


 Jūs vienmēr esat sapņojis par mācībām Oksfordā vai Kembridžā? Tad pienācis laiks šo sapni piepildīt.

Īpašais piedāvājums tiem, kas vēlas mācīties Lielbritānijā tik pazīstamajās universitātēs, bet nezina ar ko lai sāk. Piesakieties sagatavošanās kursiem un piepildiet sapni.

Koledža studentiem piedāvā ieskatu plaša spektra kursos un lepojas ar saviem augsti kvalificētajiem pasniedzējiem. Topošos studentus iemācīs pareizi uzstāties intervijās, palīdzēs uzlabot valodas zināšanas, izvēlēties sev vispiemērotāko programmu, kā arī ļaus iepazīt šīs lieliskās universitātes.

Šeit būs jaunieši no visas pasaules, tāpēc varēsiet baudīt dažādo kultūru kokteili, iegūt draugus no visas pasaules, iepazīt citu tautu kultūras un tradīcijas, izbaudot patiesi multikulturālu vidi, kur visi ir vienādi, bet tajā pašā laikā - tik dažādi!


Programmas

Vecums: 15 - 18 gadi
Programmas ilgums: 2 vai 3 nedēļas

 

Sagatavošanās kurss Kembridžā mācībām Oksfordas un Kembridžas universitātēs -

                                                   

                                     Oxbridge Preparation Program


2 nedēļas - no 2300GBP

3 nedēļas - no 3400GBP


Paredzēts tiem, kas pēc kursu beigšanas, vēlas iestāties Oksfordas vai Kembridžas universitātēs. Kursa laikā uzlabosiet savas angļu valodas zināšanas, iemācīsieties pareizi rakstīt un noformēt studiju darbus, kā sagatavoties intervijai, iespējamo jautājumu un atbilžu izskatīšana. Salīdzināsiet un apmeklēsiet Oksfordas un Kembridžas Universitātes, lai saprastu kurā jūs vēlaties uzsākt mācības. Ja tomēr šaubīsieties, pasniedzēji ņemot vērā jūsu zināšanas un vēlmes, palīdzēs izvēlēties gan piemērotāko programmu, gan universitāti.


Pēcpusdienās aplūkosiet tādas tēmas kā bizness, arhitektūra, māksla. Programma ir izstrādāta, tā lai katru dienu jūs uzzinātu kaut ko jaunu, kas atvieglotu jūsu izvēli.
Sagatavošanās kurss Kenterberijā mācībām universitātē - medicīnas fakultātē 
 

 

2 nedēļas - no 2500GBP


Kurss paredzēts tiem, kas vēlas studēt medicīnu kādā no Lielbritānijas universitātēm, bet šaubās par savu zināšanu līmeni vai vēlas to paaugstināt.

 

Kurss dalās trīs svarīgās jomās: medicīniskās zināšanas; praktiskās iemaņas; sagatavošanās eksāmeniem BMAT/UKCAT. Mācības tiks papildinātas ar semināriem un praktiskajiem darbiem, kuru laikā varēsiet paši veikt dažādas pārbaudes, piemēram, noņemt asinis vai pārbaudīt redzi.

Pildīsiet testus un pēc tam klasē pārrunāsiet pareizās atbildes, tādā veidā sagatavosieties sekmīgai eksāmenu nokārtošanai.

 

Lielbritānijas medicīnas skolas viena no otras atšķiras, tāpēc, lai jums būtu vieglāk izvēlēties un uzrakstīt pieteikumu, analizēsiet populārāko skolu plusus un mīnusus. 

Sagatavošanās kurss Kenterberijā mācībām universitātē - juridiskajā, biznesa un finanšu fakultātē

 

2 nedēļas  vai 3 nedēļas 


Jūs nebaidāties no kritikas un vienmēr esat gatavs izpaust savu viedokli? Tad šis kurss ir kā radīts jums. Lai pieteiktos šim kursam jums jāpārzina angļu valoda un jāprot komunicēt. Kurss ļaus ieskatīties tiesību zinātņu studiju norisē un sagatavos iestāšanās eksāmeniem labākajās Lielbritānijas augstskolās.

 

Kurss ietver šādas tēmas: ievads angļu tiesību sistēmā, tiesību avoti, civiltiesiskie pārkāpumi, biznesa likumi, krimināltiesības, līgumtiesības.

 

Piesakoties piedāvātajiem kursiem, jūs saņemsiet T-kreklu, ID karti un piezīmjbloku ar skolas logo; sertifikātu par kursa beigšanu; mācību materiālus. Studentiem tiek nodrošināta interesanta sociālā programma.Dzīvošana

Studentiem tiek piedāvāta izmitināšana koledžas rezidencē. Visu uzturēšanos laiku drīkst izmantot visas iespējas - klašu telpas, lekciju zāles, atpūtas telpas.


Vienvietīgas vai divvietīgas 
istabas, trīsreizēja ēdināšana, ja ir vajadzīga speciāla uztura diēta, tad ziņojiet laicīgi, skola centīsies palīdzēt.


Ekskursijas un aktivitātes

Plaša aktivitāšu un ekskursiju programma ir daļa no mācībām. Došanās uz muzejiem, botāniskajiem dārziem, interesantas vieslekcijas un dažādas sporta aktivitātes, tas viss jūsu laiku Lielbritānijā padarīs patīkamāku.

Tie, kam patīk iepirkties varēs doties stundu garās iepirkšanās kūrēs pa lielākajiem Lielbritānijas lielveikaliem. Neiztiksiet arī bez spēļu vakariem un ballītēm.

Visas programmas garumā būs iespēja doties ekskursijās, pasniedzēju pavadībā uz- Londonu, Kembridžu, Kenterberiju

 

Cenas 


3 nedēļas - no 3 600 GBP
2 nedēļas -  no 2 500 GBP


Cenā iekļauts: speciālās nodarbības angļu valodā, mācību materiāli, dzīvošana kopmītnēs, 3x ēdināšana, aktivitāšu un kultūras programma.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.

 

 

 

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv