Skolas apraksts

Hampstedas angļu valodas skola atrodas prestižā rajonā, 15 minūšu braucienā ar metro no Londonas centra. No šejienes ir viegli nokļūt līdz visiem Londonas ievērojamākajiem un populārākajiem tūrisma objektiem. Skola atrodas skaistā viktoriānisma laikā celtā ēkā. Šeit atrodas skaists dārzs. Skolā ir mūsdienīga valodu laboratorija, kur studenti var patstāvīgi mācīties, lieliska bibliotēka ar audio un video materiāliem, atpūtas telpa. Pēc nodarbībām var atpūsties skolas dārzā, ieelpot svaigu gaisu, noorganizēt bārbekjū vai sporta sacensības.

Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.

Angļu valodas apguvei Lielbritānija, viennozīmīgi, ir viena no populārākajiem galamērķiem, jo šeit runā pareizā un tīrā angļu valodā, kā arī Eiropieši ir čakli valodu apguvēji un Lielbritānija ir tuvākā vieta. Skolā ir viss, kas nepieciešams mūsdienīgam studentam- bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam.

Mācībās Anglijā ieguldītie līdzekļi viennozīmīgi ir to vērti un, bez tam, šīs mācības sniedz nenovērtējamu iespēju ne tikai pilnveidot valodu, bet arī jauki pavadīt laiku, gūt daudz pozitīvu iespaidu un satikt jaunus draugus no visām pasaules valstīm.


Programmas

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14

Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 20
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2- runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL/ TOEIC/ IELTS - stundu skaits nedēļā 20- gramatika un runāšana, 10 nodarbības- speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Pēcpusdienas angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 10
Piemērots tiem, kas vēlas papildināt savu vārdu krājumu kādā konkrētā jomā, piemēram: diskusijas par teātri, kino, politiku, kultūru, interneta vidi.

Biznesa angļu valoda- stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu.
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības - stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. Gada laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 12, 24 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.
Lai kādas būtu tavas vajadzības un mērķi, augsti kvalificēti pasniedzēji un draudzīgais kolektīvs darīs visu, lai šis gads būtu pilnvērtīgs un veiksmīgs.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina- vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles). 
Varat izvēlēties arī dzīvošanu ģimenē, paaugstināta komforta apstākļos. Tas nozīmē, ka jums būs pašam sava vannas istaba, lielāka istaba, piekļuve internetam, istabā TV, tuvu skolai.

Dzīvoklis - atrodas 1. vai 2. zonā, gājiena attālumā no metro pieturas. Vienvietīgas un kopīgas istabas (jādzīvo kopā ar citu studentu), 4 - 6 cilvēki vienā dzīvoklī. Katrā dzīvoklī ir virtuve, vannas istaba, atpūtas telpa, veļasmašīna. Pieejami visu gadu.

Rezidence

Ekskursijas un aktivitātes

Lielbritānijas galvaspilsēta Londona piesaista ar savu vēsturi, daudzveidīgajiem muzejiem, karaliskajām pilīm, parkiem un daudz ko citu. Katrs var atrast šajā pilsētā kaut ko, kas paliks atmiņā vēl ļoti, ļoti ilgi vai arī vienmēr mudinās atgriezties.

Daudzmiljonu pilsēta Londona ir pati zaļākā pasaules pilsēta, jo parki un zaļās zonas šeit aizņem 40% no kopējas pilsētas teritorijas. Londonu sauc arī par pasaules kosmopolītiskāko pilsētu, taču neskatoties uz to, tai izdodas saglabāt savu spilgto un tipiski anglisko individualitāti.

Britu galvaspilsēta - viena no vispiemērotākajām pilsētām angļu valodas apgūšanai.

Cenas

Cenas norādītas GBP:
Reģistrācijas maksa - 70

 

 

 


 

 

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Cena GBP, no...
1
Standarta kurss 20 235
Intensīvais / biznesa kurss 24

30
270

300

Sagatavošanās kurss TOEFL/TOEIC/IELTS

20 300

Starptautiskais mācību gads

20

30
175

205
Individuālās nodarbības 5

10
260

520
Kurss 40+ 20 390

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena (no...) par 1 nedēļu, vienvietīgā istabā

Ģimene 2. - 3. zona 4. - 6. zona
1x ēdināšana 175 140
2x ēdināšana 215 180
Paaugstināta komforta apstākļi (privātā vannasistaba)
1x ēdināšana 250 215
2x ēdināšana 285 250

Piemaksa par nedēļu:
no jūnija līdz augustam - 20
Ziemassvētkos - 40

Transferts (vienā virzienā): Hītrova - 90; Getvika - 105
Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+371)29238012
 

LSI 2015

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv