Skolas apraksts

Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.

Angļu valodas apguvei Kembridža, viennozīmīgi, ir viena no populārākajiem galamērķiem, jo šeit runā pareizā un tīrā angļu valodā. Tur ir viss, kas nepieciešams mūsdienīgam studentam- bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam.

Skola atrodas atrodas ļoti labā vietā. Jūs varat pilnībā sajust pazīstamās un senās universitātes pilsētas skaistumu. Skolas ēka atrodas klusā rajonā, 15 minūšu gājienā no Kembridžas centra. Studentu ērtībām šeit ir atpūtas istaba, liels dārzs, mācību centrs ar brīvu pieeju internetam un mācību materiāliem par pilsētu un tās vēsturi. Skolā parūpēsies, lai šis laiks būtu maksimāli piepildīts. No mācībām brīvajā laikā ir lieliska iespēja iepazīties ar ievērojamām vietām ekskursijās pa Londonu, Stonhedžu, uz Šekspīra dzimteni.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14


Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 20
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2 - runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL/ TOEIC/ IELTS - stundu skaits nedēļā 20- gramatika un runāšana, 10 nodarbības- speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Sagatavošanās kurss Camridge angļu valodas eksāmenam - stundu skaits nedēļā 20 vai 30
Tiek attīstītas visas prasmes- lasīšana, klausīšanās, runāšana, rakstīšana.

Pēcpusdienas angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 10
Piemērots tiem, kas vēlas papildināt savu vārdu krājumu kādā konkrētā jomā, piemēram: diskusijas par teātri, kino, politiku, kultūru, interneta vidi.

Biznesa angļu valoda - stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu.
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās nodarbības - stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

9 dienu kurss - stundu skaits nedēļā 82, 90
82 vai 90 individuālās stundas; mācības notiek 9 dienas pēc kārtas; kursi sākas katru sestdienu. Piemērots aizņemtiem profesionāļiem, kuriem nav daudz brīvā laika. Ietver „ mācību pusdienas” ar pasniedzēju.

English for teaching - 20 stundas nedēļā,  20 + 5 vai 10 individuālās nodarbības.
Kurss paredzēts cilvēkiem, kas vēlas mācīt angļu valodu citiem. Kursa laikā apgūsiet: valodas analīzi; klases aktivitāšu organizēšanu; izmantot materiālus un uzskates līdzekļus; izprast izglītojamo vajadzības.

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.
Lai kādas būtu tavas vajadzības un mērķi, augsti kvalificēti pasniedzēji un draudzīgais kolektīvs darīs visu, lai šis gads būtu pilnvērtīgs un veiksmīgs.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina- vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu ( 1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles). Variet izvēlēties arī dzīvošanu ģimenē, paaugstināta komforta apstākļos. Tas nozīmē, ka jums būs pašam sava vannas istaba, lielāka istaba, piekļuve internetam, istabā TV, tuvu skolai.

Rezidence - atrodas Mill Road sirdī, 2 jūdžu attālumā no pilsētas centra. Vienvietīgas istabas ar virtuvi un viesistabu. Pieejama no jūnija - augustam.

Centrepoint - atrodas centrālajā Kembridžā, gājiena attālumā no LSI un pilsētas centra. Vienvietīgas istabas. Virtuve kopēja ( uz 7 cilvēkiem viena virtuve). Pieejama visu gadu.

The Willows - jauna rezidence. 10 minūšu gājiena atālumā no pilsētas centra, 25 min no mācību centra. Vienvietīgas un divvietīgas istabas. Kopējas vannas istabas un virtuve (uz 7 cilvēkiem 1 virtuve). Rezidencē pieejams bezvadu internets, veļas mazgātuve (bezmaksas).

Viesnīcas - Centennial Hotel, A&B Guest House

Ekskursijas un aktivitātes

Kembridža - vēsturiska Anglijas pilsēta, kas vairāk pazīstama ar savu spīdošo akadēmisko vēsturi. Kembridžas arhitektūras objekti ir celti un rekonstruēti apmēram 700 gadus un pilsētas tēls lieliski iekļaujas kopējā ainavā. Šī ir lieliska vieta pastaigām un arhitektūras baudīšanai. Var doties izbraucienos ar laivu pa upi, braucot caur grezniem tiltiem un gar krastos augošiem vītoliem. Pilsētā ir ļoti daudz interesantu vietu: daudzveidīgi muzeji, plašs tirgus, restorāns-ceptuve artdeko stilā, kas pazīstams ar savām vienreizējām bulciņām, kafejnīcas un bāri. Kembridžas grāmatu veikali skaitās vieni no vislabākajiem valstī.

Studentu ērtībām skolā ir atpūtas istaba, liels dārzs, mācību centrs ar brīvu pieeju internetam un mācību materiāliem par pilsētu un tās vēsturi. Skolā parūpēsies, lai šis laiks būtu maksimāli piepildīts. No mācībām brīvajā laikā ir lieliska iespēja iepazīties ar ievērojamām vietām ekskursijās pa Londonu, Stonhedžu, uz Šekspīra dzimteni.

Cenas
Cenas norādītas GBP
Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Cena GBP, no...
Standarta kurss 20 240
Intensīvais kurss/Biznesa angļu valoda 24

30
275

310

Sagatavošanās kurss TOEFL/TOEIC/IELTS/Cambridge

20 310

Starptautiskais mācību gads

20

30
185

215
Individuālās nodarbības 5

10
260

500
9 dienu kurss 82

92
4 264

4 784

Dzīvošanas izmaksas (par nedēļu):
Ģimenē:
Divvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 115

Divvietīga istaba, divreizēja ēdināšana - no 150
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 135, ar atsevišķu vannas istabu - no 210
Vienvietīga istaba, divreizēja ēdināšana - no 170, ar atsevišķu vannas istabu -  no 245

Rezidencēs:

Centrepiont: no 190
The Willows (minimums 4 nedēļas): no 180

Reģistrācijas maksa: 70

Transferts (vienā virzienā): Heathrow - 145, Gatwick - 170, Stansted - 85

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+371)29238012
lsi 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv