Angļu valoda Braitonā vai Londonā
Braitona - ideāla mācību vietu vasarā, kad papildus mācībām ir iespējams pavadīt brīvo laiku pludmalē un ziemā, kad pilsēta ir klusāka un mierīgāka. Londona - mācību centrs atrodas netālu no Haidparka, kas ir lieliska lokācija, lai reizē izbaudītu kā pilsētas burzmu, tā parka mieru. Abas skola filiāles ir British Council akreditētas iestādes, kas norāda uz skolas augstajiem standartiem un spēju, studentiem sniegt pašu labāko. Londonas skola ir arī oficiālais Cambridge valodu testa eksaminācijas centrs.
Sīkāk
Angļu valodas intensīvie kursi Kamdenā (Londonā)
Skola atrodas Londonā – mākslinieku rajonā – Kamdenā, kur dzīvības un radošums kūsāt kūsā. Mācību metodes šeit ir nedaudz atšķirīgas no lielākās daļas skolu, jo šeit pasniedzēji ne tikai māca valodu, bet arī māca studentiem domāt un analizēt. Tāpat skola pastāv uz to, ka viņi vēlas studentiem ne tikai iemācīt valodu, bet arī mācību prasmes, kā arī prasmes sevi organizēt. Skola ir pieskaņojusies savai lokācijai un ir koša un interesanta. Skola piedāvā ĪPAŠU MĀCĪBU KURSU studentiem no 30 gadu vecuma. Pārējiem kursiem, minimālais studentu vecums - 16 gadi.
Sīkāk
Angļu valodas stundas pie pasniedzēja mājās
Mācies angļu valodu pie pasniedzēja mājās! Izvēlies izmitināšanu un apmācības pie angļu valodas skolotāja mājās. Iespējams mācīties un dzīvot pie viena skolotāja arī divatā ar draugu vai studentu no citas valsts, kuram būs tāds pats valodas zināšanu līmenis kā Tev. Šīs programmas lielākā priekšrocība ir tā, ka dzīvojot skolotāja mājā, nodarbības beigās mācīšanās procesu nevar apturēt, jo sarunas par jebkuru tēmu skolotājs turpinās pēc nodarbībām.
Sīkāk
Braitonā - mācies un atpūties
Braitonā visplašākā mācību programmu un izklaides iespēju izvēle. Programmas: Standarta kurss - 20 stundas nedēļā; Intensīvais kurss - 30 stundas nedēļā; 9 dienu kurss- stundu skaits nedēļā 82, 90., Starptautiskais mācību gads (International Shool Year ( ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus.
Sīkāk
Centrāl Londonas skola
Viena no vecākajām valodu skolām Londonā, kas piedāvā augstākā līmeņa mācības. Skola atrodas tikai divu minūšu gājiena attālumā no Oxford Circus metro stacijas, klusajā Margarate Street, kas ir uz ziemeļiem no rosīgās Oxford street. Skola piedāvā dažādus angļu valodas programmas gan jauniešiem, gan nopietniem biznesmeņiem. Vislabāko progresu iegūsiet mācoties kombinētajā kursā, tas ir standarta apmācība grupā (standarta vai biznesa kurss) no rīta, bet pēcpusdienā individuālas angļu valodas nodarbības.
Sīkāk
Hampstedas valodu skola
Skola atrodas ļoti skaistā, klusā un zaļā Londonas rajonā. No šejienes ir viegli nokļūt līdz visiem Londonas ievērojamākajiem un populārākajiem tūrisma objektiem. Skolā ir mūsdienīga valodu laboratorija, kur studenti var patstāvīgi mācīties, lieliska bibliotēka ar audio un video materiāliem, atpūtas telpa.Skola piedāvā lielisku iespēju, katru mēnesi sākt mācības gada programmā - Starptautiskais mācību gads – studijām, valodu eksāmeniem, karjerai, biznesam.
Sīkāk
Intensīvas mācības Margeitā
Intensīvas mācības Margeitā - British Council akreditētā skolā pieaugušajiem, kura atrodas klusā un omulīgā vietā pašā pilsētas centrā. Smilšu pludmale, veikali, teātri, muzeji, sporta centri, baseins - tas viss atrodas tikai pāris minūšu attālumā no skolas.
Sīkāk
Intensīvas mācības Vinčesterā
Skola atrodas Vinčesterā – mazā pilsētiņā Anglijas dienvidos, kura ievērojama ar savu senatnīgumu un neatkārtojamo vēsturi. Jūs gaida ne tikai mācības, bet arī izklaide īstā angļu stilā. Kursu cenā iekļauta arī maksa par izklaižu un ekskursiju programmu, kurā piedalās studenti, pasniedzēji, reizēm arī ģimenes, kas uzņem studentus (ieejas biļetes uz kino, teātri u.c. par papildu maksu).
Sīkāk
Intensīvi angļu valodas kursi Kembridžā
Kembridža,vēsturiska Anglijas pilsēta, kas vairāk pazīstama ar savu spīdošo akadēmisko vēsturi. Kembridžas arhitektūras objekti ir celti un rekonstruēti apmēram 700 gadus un pilsētas tēls lieliski iekļaujas kopējā ainavā. Šī ir lieliska vieta pastaigām un arhitektūras baudīšanai. Īstā vieta, lai mācītos un iegūtu Kembridžas sertifikātu par augstāko zināšanu līmeni.
Sīkāk
Mācies Londonas centrā
Skola atrodas pašā pilsētas sirdī. Tuvumā atrodas dažas universitātes un elegantais Soho rajons, kurš ir ļoti iecienīts studentu vidū, jo šeit atrodas daudz bāru un kafejnīcu. Skola ir mūsdienīga un ļoti ērta: plašas mācību auditorijas, lieli logi un jaunākais aprīkojums rada patīkamu mācību atmosfēru. Skola piedāvā lielisku iespēju, katru mēnesi sākt mācības gada programmā - Starptautiskais mācību gads – studijām, valodu eksāmeniem, karjerai, biznesam.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv