Skolas apraksts

UZMANĪBU!

 Turpinās pieteikumu iesniegšana mācību uzsākšanai un studiju kredīta saņemšanai 
Lielbritānijas universitātēs 2018./2019. m.g. 

Topošie studenti - 12. klases skolēni un visi  Anglijā studēt  gribošie!

 Lai jūs varētu uzsākt mācības Lielbritānijas universitātēs 2018. gada septembrī, jums jau šodien ir jāsāk plānot iestāšanās process. Tas nekas, ka nav pabeigta vidusskola un nav nokārtots starptautiski atzītais angļu valodas eksāmens  - IELTS.
Kopš iestāšanās Eiropas Savienībā Latvijas pilsoņiem, tāpat kā visiem Eiropas Savienības pilsoņiem, noteiktie pirmās kārtas pieteikšanās termiņi bakalauru programmām visās universitātēs ir no 1. septembra līdz 15. janvārim. No 15. janvāra turpinās pieteikumu pieņemšana uz atlikušajām vietām universitātēs. 
Mēs jums palīdzēsim iestāties universitātē uz plānoto studiju jomu.


Konsultējam un noformējam pieteikumus mācību uzsākšanai un studiju kredīta saņemšanai Lielbritānijas universitātēs 2018./2019. m.g.

Uzziniet vairāk: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445 


 Lielbritānijas izglītības sistēma balstīta uz gadsimtiem ilgām tradīcijām, garantējot iegūtās izglītības kvalitāti. Par mācībām bakalaura programmā Latvijas pilsoņiem jāmaksā tikpat cik Lielbritānijas pilsoņiem, bet savlaicīgi aizpildot studenta kredīta pieteikumu, jums par mācībām tagad nebūs jāmaksā. Gatavojoties studijām Lielbritānijas augstskolās, iestāšanās gaitā varat sastapties ar neparedzētām problēmām. Pieteikums jānosūta nevis tieši uz augstskolu, bet gan centralizētam Augstskolu un koledžu uzņemšanas dienestam. Lai iestātos Lielbritānijas universitātēs, svarīgi ir zināt universitāšu reitingus, jo augstāk universitāte atrodas reitingu tabulā, jo augstākas prasības (IELTS rezultāti, atzīmes par pēdējiem 3 mācību gadiem, centralizēto eksāmenu rezultāti).

Ja pieteikuma anketa tiks izpildīta kļūdaini vai jūsu dokumentu pakete būs nepilnīga, dienestam ir tiesības atteikt turpmāko anketas izskatīšanu. Lai nesaņemtu atteikumu nepareizi izpildītas anketas vai neiesniegtas informācijas dēļ, iesakām griezties pēc palīdzības pie mūsu speciālistiem, kas palīdzēs veikt šo procedūru, lai jūs varētu kļūt par vienu no vairāk kā 120 000 lielās ārzemju studentu saimes un jau pēc 3 gadiem saņemtu bakalaura diplomu.

Nenokavē!


Pieteikumi Oksfordas un Kembridžas Universitātēm, kā arī kursiem stomatoloģijā, medicīnā un veterinārijā jāiesniedz no 1. septembra līdz 15. oktobrim.

Par mācībām bakalaura programmā maksimālā maksa var būt 9000GBP par mācību gadu.

 Atrodam jums piemērotas programmas un noformējam mācības jebkurā jūsu izvēlētajā valstī un specialitātē.

Nākot pie mums, jums nav jāzina mācību iestādes ārzemēs nosaukums, iestāšanās noteikumi, mācību maksa, iestāšanās prasības, ko tieši vēlaties studēt, kā izvēlēties specialitāti vai mācību kursu, kā sabalansēt mācību un dzīvošanas budžetu, vai svešvalodas zināšanas ir pietiekamas, vai varēsiet strādāt mācību laikā un vai tas būs legāli, vai ir grūti saņemt studenta vīzu un vai vispār tāda ir nepieciešama. Mēs jums palīdzēsim orientēties plašajā studiju spektrā un risināt dažādus jautājumus. Informēsim: par vispārējiem uzņemšanas noteikumiem, kādas studiju programmas tiek piedāvātas, kādas ir uzņemšanas prasības katrā studiju programmā.  
Visas augstskolas prasa pietiekami augstu angļu valodas zināšanu līmeni - IELTS 6.0 – 7.0; CAE; CPE , kā arī augstskolas prasībām atbilstošas akadēmiskās zināšanas.


Programmas

Lielbritānijā var mācīties šādās studiju programmās:
Angļu literatūra, Angļu literatūra, valoda un lingvistika, Angļu valoda un lingvistika, Apkārtējā Vide, Arheoloģija, Arhitektūra, Bioloģija, Bioloģija un vides zinātnes, Biznesa vadība, Biznesa vadība un mārketings, Civilceltniecība, Dabaszinātnes, Darba terapija, Datorzinātnes, Ekonomika, Elektronika, skaitļošana un multimediji, Elektrotehnika un Datortehnika, Filozofija, Fotografēšana, Ģeogrāfija, Grāmatvedība un finanses, Informātika, Inženieru mehānika un sistēmu inženierija, Inženierzinātnes, būvniecība un plānošana, Izglītības studijas, Izpildītāja mākslas: Deja, Mūzika, Teātris, Jūras Specialitātes, Jurisprudence, Ķīmija, Ķīmijas tehnoloģija, Kino un TV producēšana, Kombinētās zinātnes, Komunikācija, Konsultēšana, Kuģu būves tehnoloģija, Lietišķais dizains, Māksla, Māksla un dizains, Mārketings, Matemātika un statistika, Medicīna, Menedžments, Modernās valodas, Mūsdienu mākslas prakse, Mūzika, Mūzika un audio tehnoloģijas, Mūzikas Tehnoloģijas, Pilsētas plānošana, Plašsaziņas līdzekļi, Plašsaziņas līdzekļi, komunikācija un kultūras studijas, Politika un socioloģija, Psiholoģija, Runas un valodas zinātnes, Sociālās un humanitārās zinātnes un pedagoģija, Sporta zinātne, Sports, Sports un fiziskā kultūra, Starptautiskās attiecības, Teoloģija un reliģiju zinātne, Tiesību zinātnes, Tieslietas, Tūrisms un atpūta, Uzņēmējdarbība, Valoda un komunikācija, Veselības un slimnieku aprūpe, Vēsture, Vides studijas, Zobārstniecība, Žurnālistika

Pieteikumus formējam uz visām Lielbritānijas Universitātēm. 

 

Dzīvošana

 Informējam par izvēlētas universitātes izmitināšanas iespējām un palīdzam norezervēt dzīvošanu studiju periodam.

Ekskursijas un aktivitātes


Cenas

Uzņemšanas procesa administrēšana ir maksas pakalpojums (500EUR) Cenā ietilpst: palīdzība augstskolas izvēlē, nepieciešamās informācijas sniegšana par augstskolām un tajās apgūstamajām specialitātēm,  pieteikuma anketas aizpildīšana mācību uzsākšanai 5 augstskolās un mācību kredīta saņemšanai, UCAS pieteikuma maksa, iestāšanās procedūras koordinācija un sarakste ar augstskolām un uzņemšanas servisu, reģistrācijas maksa, palīdzēt uzrakstīt metodiski pareizi eseju un rekomendācijas vēstuli, informēt par izvēlētās universitātes izmitināšanas iespējām un palīdzēt norezervēt dzīvošanu studiju periodam, pasta un banku izdevumi, palīdzība sagatavošanas programmas izvēlē,  (ja nepieciešams). 

2018./2019. gadā
 mācību maksa Bakalaura studijām Lielbritānijā ir līdz 9 000 GBP (Anglija, Velsa, Ziemeļīrija). Šī nauda jums nav jāmaksā,  kamēr jūs studējat, jo varēsiet saņemt studiju kredītu 
un segt mācību maksu. Atmaksāt aizdevumu jūs sāksiet, kad esat pabeiguši studijas un pelniet vairāk kā 20000 GBP gadā.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv