Skolas apraksts

Lieldienas un vasaras brīvlaiks Saseksas privātskolā

Šeit bērni un jaunieši no visas pasaules, vecumā no 13 līdz 17 gadiem, var apgūt angļu valodu, kopā sportot, atpūsties, priecāties un iepazīst Angliju, dzīvojot tipiskās angļu privātskolās.

Tiem, kuri sapņo dienās kļūt par īstām biznesa haizivīm, ļoti noderēs zināšanas, kuras varēs iegūt skolas piedāvātajā Mini-MBA programmā, bet tiem, kuri vēlas Lieldienās doties uz Lielbritāniju , piedāvājam pirmo nedēļu mācīties par pilnu samaksu, bet otro nedēļu vien par pusi no pirmās nedēļas summas - izklaidējies, dodies ekskursijās, sadraudzējies ar jauniešiem no visas pasaules un mācies angļu valodu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Frewen-Games
Mini-MBA
Junior-SSS
Freven-ComputerRoom

 


Angļu valodas kursi pavasarī (aprīlis)
Vecums: 8 - 17
Jauniešiem ar dažādu angļu valodas zināšanu līmeni, piemēroti kursi pavasarī!

Angļu valodas kursi vasarā (jūlijs - augusts)
V
ecums: 13 - 17

Jaunieši, kuri ir par sevi pārliecināti un vēlas ātrāk iepazīt biznesa pasauli, kā arī papildināt savu CV ar lielisku ierakstu tiek aicināti pieņemt izaicinājumu un 2 nedēļu laikā apgūt biznesa pamatus un dažādus biznesa trikus. Šis būs lielisks kurss ne tikai tiem, kuri vēlāk plāno studēt biznesu vai menedžmentu, bet arī finanses, ekonomiku vai grāmatvedību."

Ievads menedžmentā
(23 stundas):
Šajās nodarbībās studentus iepazīstinās ar menedžmenta pamatiem, nozares terminoloģiju un tehnikām kā analizēt dažādu biznesa literatūru, tai skaitā periodikas rakstus. Studentiem, mācību laikā, būs jāsagatavo projekti, jāveic uzņēmumu pētījumi un jāprezentē savi darbi.

Centrs pielāgots vecāko klašu studentiem, kuri vēlas koncentrēties mācībām. Skolas ēka ir celta 1870. gadā un šogad tika pilnībā renovēta. Skola atrodas Folkstonas rietumos, pastaigas attālumā no Lamanša un ātrgaitas vilciena stacijas - St. Pancrass.

Erlklifē piedāvā intensīvo kursu, kas paredzēts ja skolēns labi zina angļu valodu (intermedia un advanced līmenis). Šeit tiek attīstītas visas maņas - lasīšana, klausīšanās, runāšana un rakstīšana. Mācības tiek papildinātas ar debatēm, forumiem, pētniecības darbu rakstīšanu.

Visas ārpusklases nodarbības tiek izmantotas valodas apguvei, piemēram, apmeklējot pilsētu, mājās par to jāveido apraksts. Skolēniem ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem, spēlēt golfu vai piedalīties peintbola cīņās. Tāpat skolēni var doties ekskursijās uz Oksfordu vai Harija Potera filmēšanas studiju.

Tiem studentiem, kas vēlas lielāku progresu tiek piedāvātas papildus nodarbības:
Intensīvā angļu valoda - 4 stundas nedēļā
Super Intensīvā angļu valoda - 8 stundas nedēļā
Individuālās nodarbības - 4 stundas nedēļā

Biznesa nometne mērķtiecīgiem jauniešiem - Mini MBA
Vecums: 15 - 17 gadi
Maksimālais studentu skaits klasē: 12 (vidēji: 8)
Angļu valodas stundu skaits nedēļā: 23
Labas angļu valodas zināšanas.

Grāmatvedība (4 stundas):
Šajā kursā studentus iepazīstinās ar grāmatvedības pamatiem, kā arī finansiālo pamatojumu analīzi.

Uzņēmējdarbība (4 stundas):
Šeit studentus iepazīstinās ar uzņēmējdarbības pamatprincipiem un dažādu iespēju atrašanu un izmantošanu.

Personāla vadība (4 stundas):
Kursa laikā studenti varēs iepazīties ar organizācijas uzbūvi, tās attīstību un to, kā mūsdienīgam vadītājam vajadzētu vadīt savu uzņēmumu.

Mārketings (12 stundas):
Šis kurss sastāvēs no lekcijām, diskusijām un analītiskā darba, lai noskaidrotu, kuri mārketinga ieroči darbojas vislabāk.

 

Dzīvošana

Dzīvošana tiek nodrošināta skolas rezidencē, kas atrodas pašas skolas teritorijā. 2012. gadā tika pabeigta ēkas renovācija un uzlabošana. Lielākā daļa istabu ir divvietīgas, bet ir dažas trīsvietīgas istabas. Visas telpas ir plašas, modernas un ļoti ērtas. Katrā istabā ir privāta vannasistaba un tualete. Istabās pieejams Wi-Fi.

Ēdināšana tiek nodrošināta 3x dienā, skolas ēdnīcā. Ēdienkarte ir ļoti plaša un bieži variē. Sākot ar ķīniešu un beidzot ar meksikāņu ēdieniem. Protams, skolā pieejams arī britu tradicionālais ēdiens - fish'n'chips (cepta zivs ar frī kartupeļiem). Divu nedēļu laikā tiek rīkotas arī vienas formālās vakariņas, tādēļ visi studenti tiek lūgti paņemt līdzi apģērbu, kurš būtu atbilstošs šādam pasākumam.

Erlscliffe-DinigRoom  Earlscliffe-Bedroom  Earlcliffe

Ekskursijas un aktivitātes

Papildus mācībām skola piedāvā arī dažādas sporta un kultūras aktivitātes.

Studenti var spēlēt badmintonu, basketbolu, biljardu un galda tenisu. Arī futbola un regbija laukumi ir turpat. Tiek piedāvāta arī iespēja peldēt, kā arī spēlēt tenisu vai nodoties citām aktivitātēm fitnesa centrā. Šīs aktivitātes ir pieejamas pēcpusdienā, kad ir beigušās mācības.

Studenti arī tiek vesti dažādās ekskursijās. Īpaši šīs programmas dalībnieki varētu izbaudīt ekskursiju uz Londonu, kad būs iespēja apskatīt Bank of England un uzbraukt The Shard ēkā, kas ir augstākā ēka Eiropā. Tāpat tiek apskatīti visi pārējie Londonas tūrisma objekti - London Eye, Bekingemas pils un Čelsijas komandas stadionu. Citas ekskursijas notiek arī uz Kenterberiju, Līdsas un Heveras pilīm un Torpa atrakciju parku.

Cenas

Cenas norādītas GBP

Vasaras angļu valodas kursi:  no 2560 / 2 nedēļas

Mini-MBA
no 2 765 / 2 nedēļas


Papildus:
Intensīvā angļu valoda (4 nodarbības nedēļā) - no 120
Individuālās nodarbības (4 nodarbības nedēļā) - no 240
Ekskursija uz mūziklu Londonā -  no 140
Ekskursija uz Warner Bros studiju, kur tika filmētas filmas par Hariju Poteru - no 120
Peintbols - no 130
Transfērs (viens virziens):
London (Gatwick) no 140


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 29238012,
info@izglitiba-arzemes.lv.


Earlscliffe, SSS 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv