Skolas apraksts

Vasaras programmas piedāvā ne tikai kvalitatīvu akadēmisko izglītību, sporta programmas, bet arī iespēju dzīvot, mācīties un komunicēt ar jauniešiem no vairāk nekā 40 valstīm. Katru vasaru šeit satiekas studenti no visas pasaules, lai piedzīvotu neaizmirstamu vasaru Lielbritānijā netālu no Londonas.

Šīs vasaras programmas bērniem un jauniešiem 11 - 18 gadu vecumā pazīstamas un populāras visā pasaulē savas atraktivitātes un daudznacionālo attiecību jomā. Katru gadu vasaras skolā ierodas jaunieši no visas pasaules un pavada šeit neaizmirsatamas dienas mācoties angļu valodu, sportojot, nodarbojoties ar mākslu un veidojot jaunus kontaktus. Tipiska nometnes diena sastāv no mācību nodarbībām, sporta un aktivitāšu programmas. Tiek piedāvāti dažādi kursi visiem valodas zināšanu līmeņiem un aizraujošas Mākslas un Teātra nodarbības. Pēcpusdienās un vakaros jaunieši savas jauniegūtās zināšanas var nostiprināt, pavadot laiku ar jaunajiem draugiem, iepazīstot citu tautu kultūru un tradīcijas. Nedēļas nogalēs studenti tiek iepazīstināti ar Anglijas skaistākajām un ievērojamākajām vietām, ir arī nakts ekskursijas. Visi ir sajūsmā par nometnes noslēguma pasākumu un diskotēkas braucienu pa Temzu!

Skola Anglijā atrodas skaistā 35 akrus lielā teritorijā Thorpe ciematā sešu jūdžu attālumā no Vindzoras, desmit jūdzes no Hītrovas lidostas un 18 jūdzes no Londonas centra. Thorpe Place sastāv no vairākām ēkām, kur galvenajā daļā ir studentu rezidence ar klašu telpām,semināru telpām, ēdamistabām un saloniem, administrācijas spārnu un brīnišķīgu bibliotēku, kurā atradīsiet vairāk nekā 12 000 izdevumus.

Thrope House, kura atrodas ielas otrjā pusē, ir studentu rezidence. Citās kampusa ēkās izvietots skolas teātris ir 350 sēdvietām, studentu atpūtas un relaksācijas centrs, dažas klašu telpas, kompjūtercentrs, mākslas un mūzikas komplekss, kā arī daudzfunkcionāla sporta zāle.

Skolas teritorijā studentu vajadzībām izbūvēti arī  četri tenisa korti, divi basketbola laukumi, vieglatlēkias un smagatlētikas laukumi, skaisti iekopts angļu stila dārzs un dīķis. Ja ir vēlēšanās, studenti var attīstīt arī savas prasmes golfā, peldēšanā, jāšanas sportā un ūdens sporta veidos!


Programmas

Piesakies tūlīt !

Stundu skaits3 nedēļu programmas:

Programma Vecums Apraksts Datumi
Angļu valoda 11 - 18 Kurss orientēts uz gramatikas, runāšanas, rakstīšanas un lasīšanas attīstīšanu. Nodarbības tiek veidotas dinamiski un tajās ir gan diskusijas, lomu spēles, tiek rakstīti diktāti, komunikāciju spēles, gan daudz kas cits. 27.06.-17.07.
19.07.- 08.08.
Starptautiskais bizness 14 - 18 Starptautiskais tirgus ietekmē ikdienas dzīvi un finanses visā pasaulē. Šis kurss iepazīstina ar daudziem starptautiskā biznesa aspektiem, tai skaitā starptautisko tirgu, imigrāciju, biznesa braucienus, esošos notikumus, etiķeti, importu un eksportu, karjeru, ekonomiku un daudz ko citu. 27.06.-17.07.
19.07.- 08.08.
Māksla Londonā 11 - 18 Mākslas programmas studenti strādā, lai izveidotu grupas izstādi, izmantojot visas iespējas, kuras pieejamas un kuras piedāvā Londonas muzeji un galerijas.

Londona sniedz lielisku iespēju studentiem apskatīt laikmetīgās mākslas lielo meistaru darbus un iz prast dažādo kultūru un sociālo aspektu mākslu. Studentiem ir iespēja apmeklēt zīmēšanas un gleznošanas stundas. Viņi apgūst tās tehnikas, kuras izmantotas mākslas darbos, kurus viņi redzējuši muzejos un galerijās, piemēram, Tate Modern un Tate Britain, Viktoria un Albert Museum, British Museumm, National Gallery. Studenti varēs izmantot iegūto pieredzi radot jaunus darbus. Kursa noslēgumā daudzi no studentiem rada vismaz 2 darbus, kurus vēlāk var izmantot savā portfolio.

27.06.-17.07.
19.07.- 08.08.
Mode un dizains 14 - 18 Studenti apgūs pamata prasmes šajā jomā - zīmēs, gleznos, meklēs iedvesmu no apkārt esošajām lietām. Papildus jaunieši mācīsies izprast ne tikai 2D mākslas izpausmes, bet mācīsies arī par tekstilmateriāliem, par drapērījām un to, kā rodas darbs uz manekeniem. 27.06.-17.07.
29.07.- 08.08.
TV Production 11 - 18 Šis kurss ir intensīvā kino darbnīca, kurā studentiem ir dota iespēja iegūt pieredzi filmu veidošanas procesā un iejusties dažādās kino veidotāju lomās.

Pirmajās 2 nedēļās studenti ģenerēs īsfilmu idejas, atlasīs labākās un veidos scenāriju. Viņi mācīsies un praktiski apgūs kameras darbību, statīvu izmantošanu, gaismu noskaņošanu un „tīra” audio ierakstīšanu. Studenti visu apgūs filmēšanas laikā - montēšanu, mūzikas pievienošanu, skaņu efektus un uzrakstus. Kursā iekļauts arī brauciens uz BBC TV ražošanas studiju Londonā.

27.06.-17.07.
19.07.- 08.08.
Teātris Londonā 14 - 18 Studenti tiks iepazīstināti ar bagāto teātra vēsturi, kā arī studenti veido savu Portfolio pamatīgi izpētot vienu izrādi, kā arī iepazīstot teātri no otras puses spēlējot nelielu lomu kādā izrādē. Katrs kurss beidzas ar uzvedumu, kuru ir veidojuši studenti. 27.06.-17.07.
Akadēmiskā, 6 nedēļu, programma 11 - 18 Algebra, ģeometrija 27.06.-08.08.

Dzīvošana

Dzīvošana kopmītnēs:
Zēni un meitenes dzīvo atsevišķi. Istabās dzīvo dažādu tautību studenti un viņi tiek mudināti uzkopt un uzturēt tīru savu istabu. Studentu skaits istabiņā ir atkarīgas no tās lieluma un studentu vecuma (tie var būt 2 – 8 studenti istabā).

Ekskursijas un aktivitātes

Nedēļas nogalēs studenti redzēs tādas slavenas vietas kā Bekingemas pils, London Eye, Harrods veikalu, Covent Garden, Čelsijas stadionu, Vimbeldonu, Britu muzeju, Chessington World of adventure, Stounhedžu un Salisburiju, Tisso kundzes kuzeju un Londonas Taueru.

Jaunieši apmeklēs arī tādas teātri izrādes kā:  Phantom of the Opera, Thriller, Mama Mia, Wiched, Billy Elliot.

Vakaros jaunieši varēs izbaudīt diskotēkas, kas notiks sestdienās, dažādas bumbu spēles, viktorīnas, talantu konkursus, dažādas komandu spēles ārā utt.

jaunieši, katru pēcpusdienu no 14:30 līdz 16:30 var nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm: tenisu, loka šaušanu, basketbolu, futbolu, orientēšanos, galda tenisu, rāpšanos pa mākslīgo sienu, dažādas fitnesa nodarbības, jāšanu ar zirgiem, golfu un vēl citas sportiskas aktivitātes.

Cenas

Programmas Cena
Angļu valoda

3 nedēļas: 3 595 GBP + 500 GBP depozīts

 

Teātris Londonā*

Mode un dizains

TV Production

Māksla

Starptautiskais bizness

Akadēmiskās programmas

6 nedēļas: 6 950 GBP + 500 GBP depozīts

*Papildus samaksa par teātra biļetēm un ekskursiju uz Šekspīra dzimto vietu: 235 GBP

Cenā iekļauts:  Dzīvošana kopmītnēs, ēdināšana, mācības, sertifikāts, aktivitātes.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.

 
tasis  2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv