Skolas apraksts

Skola atrodas Devonas grāfistes ziemeļos – Ilfrakombē – piejūras pilsētā ar klinšainiem jūras
krastiem un brīnišķīgu Atlantijas okeāna pludmali. Skolai ir 50 gadu darba pieredze, un tā ir vienīgā valodas skola pilsētā. Tas nozīmē, ka šeit ir maz ārzemju studentu pat karstākajā brīvdienu laikā.

Tā ir ideāla vieta dažāda vecuma cilvēkiem – bērni var izbaudīt tādu brīvību, kas pilsētas burzmā nav iespējama, bet pieaugušie iepazīt seno, tradicionālo Angliju, kur cilvēkiem joprojām ir laiks aprunāties un ģimenēm patīk uzņemt angļu valodas apguvējus.

Pieaugušajiem īpaši iesakām izvēlēties Individuālo kursu ar dzīvošanu skolotāja mājā par īpaši izdevīgu cenu. Dzīvojot kopā ar angļu valodas skolotāju, Jums ir iespējams daudz precīzāk izteikt savas vēlmes un problēmas, bet skolotājam noteikt Jūsu kļūdas un problēmas noteiktos valodas jautājumos. Tādējādi katram studentam tiek sastādīts individuāls mācību plāns, turklāt Jūs pilnībā iekļaujaties angļu ģimenes dzīvē.

 


Programmas

Piesakies tūlīt !

Programma pieaugušajiem - angļu valodas mācības un dzīvošana pie skolotāja mājās visa gada garumā no jebkuras pirmdienas!

Ilfracombe
 Ilfracombe riding
 Ilfracomb

Programmas bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 17 gadiem -  15 vai 18 angļu valodas stundas nedēļā un papildus nodarbības pēc izvēles (futbols / jāšana / teniss / / street dance / sērfošana/ pludmales volejbols). Iebraukšana sestdienā, izbraukšana sestdienā.

6-10 gadus veciem nometne pieejam no 29.06 -17.08
11-17 gadus veciem no 8.06.- 7.09

Sportiskais piedzīvojums
Nometnē varēs izmēģināt braukšanu ar kvadraciklu, kāpšanu klintīs, sērfošanu, pārgājienu pa piejūras klintīm, braukšanu ar kaijakiem, sendbordingu (braukšana ar dēli pa smiltīm), peldēšanu un lekšanu no klintīm,  kā arī šaušanu ar loku un vēl citas aktivitātes. Skolēniem jāprot peldēt un jāapzinās, ka, nepieciešamības gadījumā, viņiem būs jāvelk drošības aprīkojums. Uz nometni līdzi var dot novalkātās drēbes un apavus, jo bērni dzīvos pa ūdeni un dubļiem, lai nav jāuztraucas, ka apģērbs varētu tikt sabojāts.
Cenā iekļauts: hidrotērps, kurpes un žurnāls, kur atzīmēt visas aktivitātes, lai vēlāk to ņemtu līdzi uz mājām par piemiņu no lieliskajiem piedzīvojumiem.

Iepazīsti Devonu
Papildus angļu valodas mācībām tiek rīkotas ekskursijas pa skaisto Devonas grāfisti. Būs iespēja apskatīt vietas par kurām varēs uzzināt interesantus kultūras un vēstures faktus. Programmā paredzētas pastaigas pa skaisto Devonas apkārtni, kur varēs apskatīt visdažādākos dabas veidotos brīnumus, tuvāko pludmaļu, pilsētu un ciemu apskates un daudzas sporta aktivitātes, kā arī citas nodarbes.

Jāšana
Programma piedāvā studentiem praktizēt un uzlabot jāšanas prasmes. Centrs ir akreditēts British Horse Society un piedāvā kvalificētu apmācību ar zirgiem un ponijiem. Programma ir paredzēta ikvienam: sākot no iesācējiem līdz pat pieredzējušiem braucējiem. Staļļi ir labi aprīkoti. Studentiem ir jābūt saviem zābakiem. 

Sērfošana
Mācies sērfot vai uzlabo savas prasmes Woolacombe pludmalē. Mācības notiek pēc British Surfing Association Junior Athletes Award shēmas un pie profesionāliem instruktoriem, kas mācīs, piemēram, drošību pludmalē un sērfojot, dažādu aprīkojumu izmantošanu, metodes, viļņu ķeršanu, nostāšanos uz dēļa un tā kontroli. Cenā ietilpts tērps, apavi un mācību grāmata, kuru pēc mācību beigām students var ņemt uz mājam. Jums ir jāvar nopeldēt vismaz 50 metri bez ekipējuma un jābūt gatavam peldēt ar ekipējumu, kad tas būs nepieciešams.

Dažādi ūdens sporta veidi un niršana
Paredzēta jauniešiem no 13 - 17 gadu vecuma, kam interesē dažādi ūdens sporta veidi. Kurss dod iespēju jauniešiem iegūt iemaņas vai pilnveidot prasmes. Mācību laikā apgūst arī pirmās palīdzības sniegšanu.  Pieejama jūlijā un augustā. Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu.

Teniss
Galda teniss Nodarbības vada kvalificēti treneri no Lawn Tennis Association. Programmā māca gan tenisa spēles pamatus, gan speciālus sitienus, gan spēles taktiku. Mācības notiek ļoti labi aprīkotos tenisa kortos. Jums jāņem līdzi savas tenisa raketes.

Street dance Street Dance ir viena no galvenajām mūsdienu stila dejām. Tā apvieno dažādu stilu dejas. Jūs mācīsieties: ielu grupu dejas, Ņujorkas dejas, HIP HOP, kino un teātra horeogrāfiju. Programmas mērķis – dod studentiem izpratni par dažādu žanru deju. Nodarbības vadīs profesionāli deju skolotāji. Ja esat dejotājs ar pieredzi, varat ņemt līdzi dejošanas kurpes, taču pilnīgi iesācēji var dejot basām kājām  vai zeķēs.


Futbols (13 - 17 gadi)
Nodarbības vada kvalificēti treneri no Football Association. Mācības notiek pēc augstiem standartiem un studentiem tiek mācītas piespēles, bumbas kontrole un vadība, spēles dinamika un  stratēģija. Ir iespēja piedalīties spēlēs, praktiski apgūstot spēles tehniku. Jums jāņem līdzi futbola apavi un apģērba komplekts.

Dzīvošana

Skolai ir ļoti svarīga studentu drošība, tādēļ izvēlētās ģimenes tiek ļoti rūpīgi atlasītas, apmeklētas un pārbaudītas.
Skolas personās ir vienmēr pieejams un nepieciešamības gadījumā palīdzēs atrisināt nesaskaņas starp studentu un ģimeni. Ģimenes studentus uzņem kā savus ģimenes locekļus un nodrošina patīkamu atmosfēru. Tās parasti dzīvo netālu no skolas, taču gadījumā, ja students dzīvos tālāk un būs nepieciešams braukt, skola ar savu autobusu nogādās viņus gan uz skolu, gan uz mājām. 

Ekskursijas un aktivitātes
Ilfracombe surf Ilfracombe street dance
Cenas

Cenas norādītas GBP:

Bērniem vecumā no 6 - 11 gadiem papildus 50 GBP par nedēļu, lai segtu papildus izmaksas par pastiprinātu uzraudzību.

Kursa nosaukums

Stundu skaits nedēļā 

angļu valoda +aktivitātes

Nedēļu skaits/cena no

2

Angļu valoda + futbols   15 + 7,5 1 398
Angļu valoda + sērfošana 15 + 9 1 676
Angļu valoda + street dance   15 + 7,5 1 382
Angļu valoda + jāšana 18 + 8 1 566
Angļu valoda + teniss 15 + 9 1 496
Angļu valoda + pludmales volejbols 15 + 9 1 408

Angļu valoda + ūdens sports

15 + 7,5

1 628
Angļu valoda + iepazīsti Devonu 15
21

1 288
1 306

Cenā iekļauts: dzīvošana ģimenē, 3x ēdināšana, mācības, sertifikāts, 24 h uzraudzība, transports uz/no aktivitātēm, bezmaksas internets, testēšana, aktivitātes. 

Transferts + eskorts (Heathrow lidosta; vienā virzienā, ielidošana sestdienā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00)  - 70 GBP
Transferts citā laikā 250GBP vienā virzienā.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445, info@izglitiba-arzemes.lv.
Country Cousins 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv