Skolas apraksts

Nometnes jau sen ir iekarojušas simpātijas un uzticību mūsu pastāvīgo klientu un visprasīgāko jauniešu vidū.

Pirmkārt, nometnēs ir mācībām piemērota jaunākā tehnika un plašas gaišas telpas. Šeit ir brīva pieeja internetam un pasniedzēji ir gudri un draudzīgi. Otrkārt, jauniešiem no 9 līdz 17 gadiem ir paredzēta unikāla, visaptveroša programma: pēcpusdienā pēc izvēles tiek piedāvāts sports un ekskursijas, vakarā ir iespējams apmeklēt diskotēku, kino vai pikniku.

Nebaidies izvēlēties arī nometnes ārpus Londonas, jo vismaz vienu reizi tu noteikti apmeklēsi Londonu, bet, piemēram, patstāvīgi tikt no Braitonas līdz Anglijas galvaspilsētai tu vari ~ 45 minūšu laikā. Papildus dzīvošanai angļu ģimenē ir iespēja izvēlēties dzīvošanu arī kopmītnēs, un tas paver lielisku iespēju iepazīties ar daudz jauniem draugiem no daudzām pasaules valstīm!


Nometnes ir pieejamas tādās vietās kā Londona, Braitona, Bornmuta, Kembridža un citur.


Programmas

Maksimālais cilvēku skaits klasē - 15
Minimālais kursa ilgums - 2 nedēļas (ierašanās svētdienā, došanās prom - sestdienā)
Angļu valodas nodarbību skaits nedēļā - 20 (15 astronomiskās stundas. 1 nodarbība = 45 minūtes gara)

Ierodoties nometnē, skolnieki izpilda angļu valodas testu, kas nosaka zināšanu līmeni un ļauj izvēlēties vislabākos uzdevumus katram skolēnam.

LONDONA
Vecums:
 9 - 17 gadi
Apgūsti angļu valodu tradicionālā angļu skolā, kurā ir plašas sporta aktivitāšu iespējas un atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra.

Mācības papildinātas ar interesantām ekskursijām uz Londonas populārākajiem apskates objektiem - 5 pus dienas ekskursijas, 3 vakara aktivitātes, 2 ģimeņu vakari un 1 pilnas dienas ekskursija - Vestminsteres ekskursija, Teita modernā galerija, Trafalgāra laukums, Picadilly Circus, Covent Garden, ekskursija uz Braitonu, Notinghila, Portabello road, Britu muzejs, Bekingemas pils un Oksforda (tiem skolēniem, kuri paliek 3 nedēļas).

Vairāk par Londonas nometni vari lasīt šeit.

KEMBRIDŽA
Vecums:
13 - 17 gadi

Kembridžā atrodas viena no labākajām universitātēm pasaulē, tagad arī tev ir iespēja dzīvot Kembridžas universitātes rezidencē un apgūt angļu valodu koledžā.


BRAITONA
Vecums: 10 - 17 gadi
Braitona ir moderna piekrastes kūrorta pilsēta, netālu no Londonas, ko iecienījuši studenti no visdažādākajām pasaules valstīm.

BRISTOLE
Vecums: 12 - 17 gadi
Bristole ir maza un droša pilsēta, kas atrodas Anglijas rietumos, netālu no jūras. Pilsēta lepojas ar skaistām dabas ainavām un bagātu vēsturi. Mācības notiek pazīstamajā West Of England universitātē. Papildus mācībām tiek organizētas ārpusklases aktivitātes - 4 pus dienas ekskursijas un 4 vakara aktivitātes, ik nedēļu.

Dzīvošana

Londonā:
Rezidence
- divvietīgas istabas, kopēja vannas istaba, 3x ēdināšana. Dzīvošana ir skolas teritorijā.
Viesu ģimene Londonas dienvidos - divvietīgas istabas, kopēja vannas istaba, 3x ēdināšana. Līdz skolai ~ 20 minūšu gājiens ar kājām (kāds no viesu ģimenes vecākiem pavada).

Kembridžā:
Viesģimene - divvietīgas istabas, kopēja vannas istaba, 3x ēdināšana. No skolas atrodas, maksimums, 40 minūšu brauciena attālumā.
Rezidence - vienvietīgas vai divvietīgas istabas, kopēja vannas istaba, 3x ēdināšana, 20 minūšu pastaigas attālumā no koledžas.

Braitonā:
Viesģimene - divvietīgas istabas, kopēja vannas istaba, 3x ēdināšana. No skolas atrodas 40 minūšu brauciena attālumā.
Rezidence - vienvietīgas istabas, privātā vannas istaba, 3x ēdināšana. Skolēni dzīvo koledžas teritorijā.

Bristolē:
Rezidence - vienvietīga istaba, privāta vannas istaba, 3x ēdināšana. Rezidence atrodas skolas teritorijā.

Ekskursijas un aktivitātes

Pēcpusdienā pēc izvēles tiek piedāvāts sports un ekskursijas, vakarā ir iespējams apmeklēt diskotēku, kino vai pikniku.
 



Cenas

Cenas norādītas GBP

Vieta  Datums Dzīvošana   Stundu skaits nedēļā  Cena, par 1 nedēļu
Londona 20.06. - 22.08.
04.07. - 15.08.
Viesģimene
Rezidence
20
20
550
740
Kembridža 13.06. - 22.08.
04.07. - 15.08.
Viesģimene
Rezidence
20
20
610
760
Braitona 13.06. - 22.08.
04.07. - 15.08.
Viesģimene
Rezidence
20
20
610
740
Bristole
19.06. - 09.08. Rezidence 20 670

Cenā iekļauts: dzīvošanas izmaksas, ēdināšana 3 x dienā, mācību maksa, aktivitāšu programma.

Papildus: administratīvās izmaksas, apdrošināšana, lidojums Rīga - Londona - Rīga,  transfērs.

Transfērs
Braitona - lidojot uz London Gatwick - 75 GBP vienā virzienā.
Kembridža - lidojot uz London Heathrow - 90 GBP vienā virzienā.
Londona - lidojot uz London Gatwick - 70 GBP vienā virzienā.
Bristole - lidojot uz London Heathrow - 150 GBP vienā virzienā.

Studentam jāielido sestdien un jāizlido sestdien laika posmā no plkst. 8.00 līdz 20.00. Ja students ielido vai izlido citā laikā, transfēra cenas vienā virzienā būs augstākas.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 
29238012, info@izglitiba-arzemes.lv.
































































































































































































































EC 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv