Krievu valodas kursi Krievijā

Maksava, Sanktpēterburga
Standarta, intensīvais kurss - 20, 25 stundas nedēļā
Akadēmiskais gads - 20, 25 stundas nedēļā
Individuālās stundas - 15, 20, 30, 40 stundas nedēļā
Sagatavošanās kurss TRKI eksāmenam

Maskava ir viena no pasaules visdārgākajām pilsētām. 12 miljonu metropole un ekstrēmu kontrastu citadele. Pilsēta, kur – par spīti krīzei, bentlijus joprojām var skaitīt kā cāļus rudenī, kur visizšķērdīgākā bagātība sadzīvo ar visneiedomājamāko nabadzību. Bieži - uz vienas un tās pašas ielas. Fantastisks kultūras dzīves blīvums un teju hipertrofēts dzīves kustības ātrums. Neprātīgs dizaina, gastronomijas un „dzīvas naudas" pārmērību kokteilis, kā jau pilsētā, kur luksusa modes veikali atvērti teju līdz pusnaktij un daļa restorānu - 24 stundas diennaktī.

Sanktpēterburga ir kā neskaitāmu kultūrslāņu caurvīts sīpols, kuru šķetinot kārtu pa kārtai, šis process ir teju nebeidzams. Dēvēta arī par Ziemeļu Venēciju - pilsēta, kuru caurvij 90 upes un kanāli un apmēram 350 tilti, no kuriem 20 katru nakti tiek pacelti, ļaujot cēli izslīdēt baltajiem okeāna laineriem (turklāt tiltu pacelšanas saraksts ir nemainīgs gadu no gada). Kad apgūta "obligātā programma" - Ermitāža, Krievu muzejs, Vasaras dārzs, Īzaka katedrāle, Petropavlovskas cietoksnis u.c., vērts novirzīties no tūristu pārpilnajām takām un tā dēvētā zelta trijstūra. Piemēram, iepazīstot Dostojevska, Brodska, Bloka, Puškina Pēterburgu. Šīs pilsētas īpašā burvība meklējama faktā, ka neatkarīgi no tā, cik reizes jūs jau esat te bijis, jums vienmēr ir iespēja to baudīt pilnīgi no cita skatu punkta.


Maskava
Skola atrodas pilsētas centrālajā daļā, netālu no Belorusskaya dzelzceļa stacijas, kura ir maksimums 5 minūšu gājiena attālumā.
Sīkāk
Sanktpēterburga
Nepieciešams uzlabot krievu valodas zināšanas? Izvēlies krievu valodas kursus Krievijā - Maskavā vai Sanktpēterburgā! Iepazīti daudzkrāsaino krievu mentaliāti, kultūru un kādu no pilsētām!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv