Skolas apraksts

Jums patīk Ķīnas kultūra, tās daudzu gadsimtu bagātā vēsture un tradīcijas, tad mācieties ķīniešu valodu un apmeklējiet Pekinu jau šogad!

Skola, kura kopš 2005. gada māca ķīniešu valodu pieaugušajiem no jebkuras pirmdienas, pirmo reizi organizē speciālus ķīniešu valodas kursus jauniešiem. Skola atrodas skaistajā dārziem bagātajā Pekinas rajonā– Forbidden. Te atradīsiet izcilus senās arhitektūras pieminekļus, vienreizējas dabas ainavas.

Šeit ir ideāla vieta mācībām un atpūtai. Arī populārais Tianamen Square atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no skolas. Netālu ir arī metro stacija.

Pasniedzēji ir augsti kvalificēti un gatavi jebkurā laikā palīdzēt risināt problēmas. Šis ķīniešu valodas kurss, palīdzēs jums uzlabot valodas zināšanas, iegūt jaunus draugus, iepazīt Pekinu un ķīniešu kultūru.

Skolā ir datorklase ar interneta pieslēgumu; bibliotēka, 12 mācību klases. Studenti var izmantot bez maskas tējas un kafijas automātu.

Pirmajā dienā, kad ieradīsieties skolā, jums būs jāizpilda tests, pēc kura rezultātiem, tiksiet ievietots atbilstoša līmeņa grupā. Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu.


Programmas

Piesakies tūlīt !

 

Minimālais vecums - 15

Maksimālais cilvēku skaits grupā - 15

Minimālais kursa ilgums - 2 nedēļas

 

Intensīvā ķīniešu valoda - 20 stundas nedēļā

Ķīniešu valodas nometne Pekinā:
05.07. - 23.08.

Ķīniešu valodas kurss paredzēts tiem, kuri vēlas uzlabot savas mandarīnu valodu prasmes. Katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai ir paredzētas četras nodarbības.

Kurss ir īpaši paredzēts, lai varētu attīstīt un uzlabot jūsu runas, gramatikas un vārdu krājuma. Nodarbībās koncentrēja uz komunikācijas uzdevumiem un vārda krājuma papildināšanu. Ārpus klases jums arī būs nepieciešams pielietot ķīniešu valodu, ne tikai sazināties ar jaunajiem ārvalstu draugiem, bet arī ar vietējiem iedzīvotājiem – tie ir ļoti draudzīgi un komunikatīvā, vienmēr palīdzēs jums uzzināt un izskaidrot, kas jūs interesē. Jūs būsiet pārsteigts, cik ātri jūs varēsiet panākt progresu!

Dzīvošana

Kopmītnes - no skolas atrodas tikai 10 min gājiena attālumā. Jūs dzīvosiet kopā ar citiem starptautiskajiem studentiem, 2 vai 4vietīgās istabās ar vannas istabu. Dzīvojot kopmītnē jums nebūs garlaicīgi, iegūsiet jaunus draugus. Jauniešiem tiek nodrošināta ēdināšana 3x dienā: brokastis un vakariņas - kopmītnēs, pusdienas - skolas kafejnīcā.

Kopmītnēs jaunieši var izmantot restorānu, veļas mazgāšanas telpas, TV istabu, kā arī visur ir pieejams internets.

Ekskursijas un aktivitātes

Pēc ķīniešu valodas nodarbībām jums būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kultūras pasākumos, ekskursijās (Summer Palace). Brīvdienās būs vairāk laiks, lai apskatītus dažādus interesantus objektus Pekinā, apmeklētu slaveno Ķīnas mūri

Neizmirstiet nobaudīt neparasto ķīniešu virtuvi.

Vienas nedēļas aktivitāšu piemērs:

 

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Morning

9.00-12.30 Lessons

9.00-12.30 Lessons

9.00-12.30 Lessons

9.00-12.30 Lessons

9.00-12.30 Lessons

 

 

Lunch break

12.30-1.30pm

12.30-1.30pm

12.30-1.30pm

12.30-1.30pm

12.30-1.30pm

Full day trip to Great Wall

Enjoy your Free Day

Afternoon

Welcome tour

Forbidden City

Summer Palace

Taichi Course

Shopping

 

 

Dinner

Dinner

Dinner

Dinner

Dinner

Dinner

Dinner

Dinner

Evening

Welcome party

Free evening

DVD night

Free evening

Walk through the city

Free evening

Free evening

Cenas

Cenas norādītas USD

2 nedēļas - 1 565 USD

Cenā ietilpst: 20 ķīniešu valodas stundas nēdēļā, mācību materiāli, sertifikāts, pabeidzot kursu, izmitināšana un ēdināšana 3x dienā, transfērs, kultūras, sporta un izklaides programma, ekskursijas, nometnes t-krekls.

Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet:
info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


Sprachcaffe 2015

 

 

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv