Skolas apraksts

Skola atrodas unikālā, modernā ēkā ar atvērtu pagalmu, Rosedalē - vienā no skaistākajām Toronto piepilsētas daļām, netālu no metro stacijas. Mācību centrs aizņem divus stāvus ultramodernā jaunbūvē, netālu atrodas neskaitamas viesmīlīgas kafejnīcas un skaistie pilsētas parki.
Skola piedāvā brīnišķīgas aktivitāšu progrmammas, kuru laikā ir iespējams iepazīt un izpētīt tuvējo apkārtni.

Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā, uzturoties valstī, kur visapkārt dzird tieši apgūstamo svešvalodu.

Studentu ērtībām skola ir aprīkota ar visām jaunākajām tehnologijām, tai skaitā bibliotēku, multi mediju centru un brīvu pieeju internetam.
Skolas spēj sniegt saviem studentiem visu nepieciešamo sekmīgām mācībām: plašas kursu izvēles iespējas, dzīvesvietu mācību laikā (viesgimene, kopmītnes, viesnīcas), mūsdienīgu mācību metodiku un līdzekļus, neskaitāmas izklaides iespējas.


Programmas

Minimālais vecums - 16
Viena mācību stunda - 50 min.
Maksimālais cilvēku sk. grupā - 14


Standarta angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 20 (4 dienā)
2 mācību stundas dienā tiek veltītas gramatikas uzdevumiem, 2- runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumiem. Mācību procesā tiek izmantota mācību grāmata, avīzes un žurnāli, tiek spēlētas lomu spēles.

Intensīvais angļu valodas kurss - stundu skaits nedēļā 30
Šī kursa mērķis ir pēc iespējas īsākā laika periodā iemācīties pēc iespējas vairāk. Piemērots tiem studentiem, kas vēlas mācīties intensīvi un iegūt zināšanas gan par valsti, gan valodu. No rīta notiek mācības programmā- standarta kurss, bet pēcpusdienā iegūtās zināšanas tiek pielietotas praktiski + ieskats valsts kultūrā. Tiek piedāvāts arī intensīvais kurss, kas ietver standarta kursu + biznesa angļu valodu vai + sagatavošanās kurss eksāmeniem.

Sagatavošanās kurss angļu valodas eksāmeniem TOEFL/TOEIC/IELTS - stundu skaits nedēļā 20 - gramatika un runāšana, 10 nodarbības- speciālu eksāmena uzdevumu veikšana.

Sagatavošanās kurss Camridge angļu valodas eksāmenam - stundu skaits nedēļā 30
Tiek attīstītas visas prasmes- lasīšana, klausīšanās, runāšana, rakstīšana.

Biznesa angļu valoda
- stundu skaits nedēļā 10, kursa ilgums no 1-12 nedēļām; kursam var pievienoties katru nedēļu.
Angļu valoda ir starptautiska valoda uzņēmējdarbībā. No rīta notiek mācības programmā-  standarta kurss , pēcpusdienās tiek padziļināti mācītas tādas tēmas, kā: banku nozare, biznesa komunikācija, vērtspapīri, pārdošana, darbā pieņemšana, mārketings un reklāma. Katra tēma tiek mācīta vienu nedēļu. Var izvēlēties 1 sev interesējošu tēmu vai mācīties pilnu kursu.

Individuālās angļu valodas nodarbības - stundu skaits nedēļā 5, 10, 20, 30, 40, 50
Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Individuālās apmācības ir ātrākais veids kā iemācīties valodu. Kurss ir izstrādāts individuālām vajadzībām un pielāgots progresa tempam. Ideāls variants tiem, kuriem ir konkrēts mērķis, bet ierobežots laiks. Īpaši ērts profesionāļiem, kas gatavojas komandējumiem ārvalstīs, vai prezentācijām, sarunām svešvalodā.

Angļu valoda mazās grupās - 30 studas nedēļā
Maksimums 5 cilvēki grupā, vecums- no 21 gada, kursa garums no 1-4 nedēļām. Kursu var uzsākt katru pirmdienu. Šis kurss nodrošina individuālu pieeju.

Kurss 40+ - 20 stundas nedēļā. Kursa ilgms- 2 nedēļas.
Speciāli veidota programma cilvēkiem pēc 54, kuri vēlas papildināt savas angļu valodas zināšanas, kurss papildināts ar interesantām pēcpusdienu aktivitātēm un ekskursijām.

Starptautiskais mācību gads (International Shool Year (ISY)) – lieliska iespēja tiem, kas vēlas iegūt maksimālu efektu par pieņemamām izmaksām. ISY laikā Jūs varēsiet sagatavoties mācībām universitātē un nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus, jo visiem studentiem no Latvijas, kuri vēlas mācīties citā valstī, savas svešvalodas zināšanas ir jāpierāda starptautiski atzītā valodas eksāmenā. Mācību centros Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā,  vai Šveicē šī mācību gada laikā Jums palīdzēs arī atrast vietu universitātē, lai pēc ISY varētu uzsākt mācības Jūsu izvēlētajā specialitātē.
ISY varat izvēlēties arī tad, ja plānojat veidot veiksmīgu starptautisku karjeru un Jums ir nepieciešamas augstākā līmeņa valodas zināšanas. ISY piedāvā 24, 30 un 36 nedēļu programmas ar intensitāti 20 vai 30 mācību stundas nedēļā. Izvēloties intensīvāko kursu, būs iespēja izvēlēties speciāli veidotas biznesa programmas, kas palīdzēs efektīvāk apgūt biznesa valodas specifiku un komunikācijas prasmes.

Dzīvošana

Ģimene - lieliska iespēja, kas papildinās jūsu zināšanas angļu kultūrā; redzēsiet kā viņi dzīvo ikdienā; komunicējot, attīstīstīsiet savas angļu valodas zināšanas. Ģimene nodrošina vienreizēju vai divreizēju ēdināšanu (pēc izvēles); veļas mazgāšanu (1 reizi nedēļā); vienvietīgu vai divvietīgu istabu (pēc izvēles).

Rezidence - tiek piedāvātas 3 rezidences. Divas no tām ir pieejamas tikai vasaras mēnešos.

 

Ekskursijas un aktivitātes

Toronto ir viena no lielākajām pilsētām Kanādā, kas atrodas pie Ontario ezera. Pilsēta, kurā satiekas dažās pasaules - sports, māksla, mūzika. Šeit visi atradīs sevi interesējošu brīvā laika kavēkli.

Cenas

Cenas norādītas CAD

Reģistrēšanās maksa mācībām - 130
Transferts (vienā virzienā) - 110

Kursa nosaukums Stundu skaits nedēļā 1 nedēļa,
Ccna CAD, no...
Standarta kurss 20 310
Intensīvais kurss / biznesa angļu valoda 25

30
350

380

Sagatavošanās kurss TOEFL/TOEIC/IELTS

20 380

Starptautiskais mācību gads

20

30
250

295
Individuālās nodarbības 5

10
425

850
9 dienu kurss 82

92
6 970

7 820
Kurss 40 + 20 565
Mazās grupas 30 1 230

Dzīvošanas izmaksas:
Reģistrācijas maksa par dzīvošanu - 175

Ģimenē
(cena par nedēļu)
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 195, divreizēja ēdināšana - no 235

Piemaksas par nedēļu: 
dzīvošana no jūnija līdz septembrim - 20
atsevišķa vannas istaba - 60
interneta izmantošana - 10

Rezidence Neil Wycik (pieejama: maijs - augusts)
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 260

Raiersonas Universitātes kopmītnes (pieejama: maijs - augusts, minimālais uzturēšanās laiks: 3 nedēļas)
Vienvietīga istaba, vienreizēja ēdināšana - no 555, depozīts - 200


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: Tel. (+ 371) 67844445,
info@izglitiba-arzemes.lv.
lsi 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv