Angļu valodas mācības Toronto vai Vankūverā
Tev ir iespēja doties uz Kanādu, lai mācītos labākajā Kanādas valodu skolā, kam ir 17 gadu ilga pieredze darbā ar internacionāliem studentiem. Skola piedāvā augstas kvalitātes angļu valodas stundas visiem zināšanu līmeņiem un jebkurai klienta nepieciešamībai. Skola piedāvā ērtus, mājīgus un finansiāli izdevīgus dzīvošanas apstākļus saviem studentiem, interesantas aktivitātes pēc nodarbībām, kā arī bezmaksas koledžas un universitātes piemeklēšanu tiem studentiem, kuri vēlas palikt Kanādā, lai tur papildinātu savas zināšanas ne tikai valodu jomā.
Sīkāk
Mācies + strādā Vankūverā
Programma piedāvā iespēju strādāt un mācīties vienādu skaitu nedēļu. Piem., aizbraucot uz Kanādu Tu mācīsies angļu valodu 12 nedēļas. Pēc mācībām Tev būs iespēja strādāt Kanādā 12 nedēļas. Kopā pavadītais laiks Kanādā būs 24 neaizmirstamas nedēļas! Ja esi sasniedzis 19 vai vairāk gadus un Tavs angļu valodas zināšanu līmenis ir vidējs (Intermediate), šī programma ir domāta tieši Tev! Vari mācīties arī vienkārši angļu valodu vai doties uz Vistleru un slēpot.
Sīkāk
Mācies angļu valodu un slēpo Vistlerā
Mācies angļu valodu un slēpo! Piedāvājam mācības vienā no visprestižākajām angļu valodas skolām Kanādā. Tai ir 15 gadu darba pieredze. To ir iecienījuši studenti no vairāk kā 60 pasaules valstīm, jo bez labām valodas programmām tā piedāvā arī brīnišķīgas mācību vietas: Vankūveru un Vistleru. Vankūvera būs piemērota pilsētas dzīves tīkotājiem, Vistlera patiks slēpotājiem un visiem pārējiem, jo kalni apbur gandrīz katru.
Sīkāk
Valodu skola Toronto
Toronto – ir Kanādas lielākā pilsēta un finanšu centrs. 1976.gadā uzcelts Toronto viens no ievērojamākajiem objektiem - CN tornis jeb Canadian National Tower. Šī torņa pamatfunkcija ir radio un TV translēšana, taču tas ir viena no pasaules augstākajām, savrupi stāvošajām celtnēm (augstums 553,34 m), kas piesaista tūristus ar aizraujošajiem skatiem uz pilsētu naktī, kad tā ir izgaismota, un dienā, kad skatiens sniedzas 160 km tālumā uz visām debespusēm. Viena no stāvu grīdām ir no stikla, tāpat arī lifti, kas nodrošina tādu kā lidojuma sajūtu. Jumta stāvā ir neliela observatorija, kurā var vērot debesu spīdekļus. Paralēli mācībām, Kanādā ir iespējams strādāt nepilna laika darbu.
Sīkāk
Valodu skola Vankūverā
Vankūvera ir Britu Kolumbijas jūras tirdzniecības centrs, un joprojām te rit aktīva ostas dzīve. Piekraste veidota ar kuģu un jahtu piestātnēm, un pati pilsēta ir pārpilna ar dabas brīnumiem un fantastiskiem skatiem. Balto jahtu sāni, garie masti lieliski izceļas uz augstceltņu veidoto pilsētas panorāmu. Stenlija parks – viens no pasaulē lielākajiem parkiem, Wreck Beach - pludmale, ko iecienījuši gan sērfotāji, gan vienkārši atpūtnieki. Retas ir pilsētas pasaulē, kur var no rīta slēpot, pēcpusdienā burāt, un vakarā ierasties kādā bārā uz kokteili. Vankūverā to var! Atceries, ka mācoties Kanādā, ir iespējams strādāt nepilna laika darbu!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv