Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Piedzīvojumi Vistlerā
Vasaras nometne Vistlerā bērniem un jauniešiem no 7 līdz 17 gadiem. Vistlera atrodas tikai 2 stundu brauciena attālumā no Vankūveras. Tā ir populāra atpūtas vieta gan ziemās, gan vasarās. Skolas priekšrocības: nometnē strādā pieredzējuši pasniedzēji no Kanādas; visi brīvā laika instruktori ir akreditēti un augsti kvalificēti speciālisti savās nozarēs; iespējas mācīties visai ģimenei - ir arī pieaugušo mācību programmas un kursi.
Sīkāk
Vankūvera, Viktorija, Kalgari un Toronto
Četras nometnes visskaistākajās Kanādas pilsētās, rūpīgi izraudzītas viesģimenes, plaša ekskursiju un aktivitāšu programma. Ja brīvdienās vēlies pasnovot slavenajā kalnu kūrortā Whistler, izvēlies satriecošo Vankūveru. Savukārt, ja gribi doties izbraukumā un pavērot vaļus, dodies uz Viktorijas centru. Īstu kanādiešu viesmīlību izbaudīsi Kalgarī, kas atrodas majestātisko Klinšu kalnu pakājē. Bet, ja vēlies lielpilsētas burzmu un nedēļas nogalē apskatīt slaveno Niagaras ūdenskritumu, tev jādodas uz Toronto!
Sīkāk
Vasara Vankūverā
Angļu valodas stundas, radošas aktivitātes, sporta nodarbības, ekskursijas Vankūverā un tuvējā apkārtnē – tas viss Tevi sagaida, ja brauksi uz nometni Vankūverā! Vasaras nometne tiek realizēta universitātes kampusā (universitātes pilsētiņā). Tas nozīmē to, ka Tev ir iespēja dzīvot universitātes pilsētiņas kopmītnēs un visu laiku būt notikumu centrā. Vai arī, dzīvot Kanādiešu ģimenē un izbaidīt tās viesmīlību un vietējo kultūru.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv