Skolas apraksts

6 skolas Jaunzēlandē, 4000 studenti, vairāk kā 400 darbinieku. Koledža sadarbojas ar Kembridžas universitāti, kas dod iespēju studentiem kārtot Kembridžas eksāmenus. Šīs vidusskolas ir viena no vadošajām mācību iestādēm, kas cenšas ņemt vērā katra studenta vajadzības!

Visas šīs koledžu grupas skolas pi
edāvā modernu apmācību, kas balstīta uz vērtībām un vienotu filozofiju. Apmācības ir plānotas un veidotas tā, lai studenti varētu turpināt izglītību prestižākajās universitātēs. Visās skolās ir ļoti spēcīgs matemātikas un ekonomikas novirziens.
Sander
Skola nodrošina:
Izcilu apmācību kvalitāti;
Laipnu apkalpošanu;
Jaunas un radošas programmas, kas izstrādātas ar mērķi attīstīt studentu radošo un kritisko domāšanu;
Augsti kvalificētus, pieredzējušus, uzticamus pasniedzējus, kas mīl savu darbu un kas spēj apmierināt savu studentu mācību vajadzības;
Panākumus eksāmenos.

Visas skolas piedāvā papildus mācīties angļu valodu tiem skolēniem, kuriem valodas zināšanas nav tik augstā līmenī. Sasniedzot vajadzīgo valodas līmeni, skolēni uzreiz var uzsākt mācības skolā.

Internacionālajiem skolēniem ir iespēja mācīties 4 dažādās skolās:Strath
- Parnela koledžā (10. - 13. klase)
- Sanderlenda koledžā (10. - 13. klase)
- Strathalanas koledžā (10. - 13. klase)
- Oklendas koledžā (11. - 13. klase): A-Level, IGCSE vai IB diploms

Mācības A-level, IGCSE vai parastajās vidusskolās, ir iespējams uzsākt 4 reizes gadā: janvārī, aprīlī, jūlijā vai oktobrī. IB diploma programmu iespējams uzsākt tikai jūlijā.
Minimālās valodu zināšanas: IELTS 5.0

*Minimālais apmācību ilgums - 2 gadi (programma paredzēta studentiem, kas beiguši  9. klasi)
*A Level - tiek atzīts visās pasaules universitātēs

IESTĀŠANĀS PROCESS
1) Jāiesniedz skolai pieteikuma anketa, pēdējo 3 gadu sekmju izraksti, pases kopija, kopija no angļu valodas eksāmena (IELTS)
2) Kad skola ir apstiprinājusi uzņemšanu, studentam ir jāapmaksā visa mācību maksa, tad skola sūta uzaicinājuma vēstuli, kas nepieciešama, lai pieteiktos vīzai.
3) Skolēnam jāpiesakās Jaunzēlandes vīzai.


Programmas

Piesakies tūlīt !

PARNELA KOLEDŽAParnela koledža
Lokācija: Skola tika atvērta 1998. gadā. Skola atrodas Oklendā - Parnela un Ņūmārketa rajonā, pavisam netālu no Oklendas centra. Skolai ir privātā izeja uz vienu no lielākajiem Oklendas parkiem. Skola to izmanto, lai nodrošinātu skolēniem lieliskas aktivitātes, izmantojot parka teritorijā esošo Parnelas tenisa klubu, Olimpisko baseinu un Kara piemiņas muzeju. Lai studentos radītu kopības sajūtu, obligāta prasība ir formastērpi.
Moderns aprīkojums: Pati skolas ēka ir 10 000 kvadrātmetru liela ēka ar plašām klasēm, lielu bibliotēku, sporta zāli, telpām teātrim, dejām vai muzikāliem uzvedumiem, kā arī modernas telpas skolēniem, kuri nodarbojas ar datorzinātnēm, dabaszinātnēm vai mākslu. Protams, skolai ir arī sava ēdnīca.
Papildus aktivitātes un sporta nodarbības
Sporta aktivitātes: loka šaušana, badmintons, vieglatlētika, basketbols, krikets, orientēšanās, riteņbraukšana, florbols, hip-hop dejas, hokejs, volejbols, futbols, skriešana, burāšana, skvošs, peldēšana, teniss un galda teniss, kā arī ūdens polo.
Citas papildus aktivitātes: mākslas skola, šaha klubs, debašu komanda, teātra trupa, jauno zinātnieku klubiņš, informāciju tehnoloģiju grupa, džeza grupa, matemātikas entuziasti, koris, mūziķu grupa, skolas avīze, studentu padoma, dizaina grupa, jauniešu parlaments, kā arī jauno biznesmeņu interešu grupa.

SANDERLANDA KOLEDŽASanderlanda koledža
Lokācija: Koledža atrodas Oklendas rietumu daļā. To ir viegli sasniegt ar automašīnu un sabiedrisko transportu. Tāpat, skola piedāvā arī skolas autobusu pakalpojumus. Skolā jānēsā formastērpi.
Moderns aprīkojums: Skola atrodas uz 9 akru plašas zemes. Skola piedāvā lielisku tehnisko nodrošinājumu tiem, kurus interesē datorzinātnes un dabaszinātnes. Papildus tam, skola arī lielu uzsvaru liek uz tēlotājmākslas un mūzikas novirzieniem, piedāvājot lieliskas telpas gan teātra trupai - mēģinājumiem un 200 sēdvietu lielu zāli, gan jaunos mūziķus nodrošinot ar mēģinājuma telpām un ierakstu studiju.
Tiem, kurus interesē sports - skolā ir arī plaša zāle un skolēniem ir iespēja izmantot arī netālu esošās sporta bāzes. Tur iespējams spēlēt volejbolu, tenisu, nodarboties ar vieglatlētiku vai peldēšanu.
Papildus aktivitātes un sporta nodarbības
Sporta aktivitātes: badmintons, vieglatlētika, basketbols, krikets, orientēšanās, riteņbraukšana, airēšana, skriešana, regbijs, teniss un galda teniss, kā arī volejbols.
Citas papildus aktivitātes: mākslas skola, „Izaicinājumu" nometnes, orķestris, šaha klubs, koris, līderības attīstīšanas nodarbības un nometnes, IT klubs, runas izkopšanas nodarbības un sacensības, teātra trupa.

STRATHALANAS KOLEDŽAStrathalanas koledža
Lokācija: Skola atrodas plašās telpās ar vienreizēju dabu tai apkārt - Manukau līcī. Šī ir viena no lielākajām, privātajām skolām Jaunzēlandē. Skola atrodas aptuveni 30 minūšu braucienā uz dienvidiem no Oklendas centra.
Ap skolu ir 14,5 hektāri zemes. Šeit atradīsi ne tikai labas mācību telpas, bet arī lielisku sporta zāli un āra laukumus dažādiem komandu sporta veidiem.
Sajaukums ar jaunākajām tehnoloģijām skolā un mierīgo, drošo un skaisto vidi ārpus skolas telpām, ļauj skolēniem iegūt labāko, ko Jaunzēlande var piedāvāt.
Līdz 12. klasei ir prasība nēsāt formastērpu, kas pēdējā gadā (13. klasē) vairs nav obligāta prasība.
Moderns aprīkojums: Lielā skolas teritorija ir sadalīta 3 daļās: pirmsskola, pamatskola un vidusskola. Katrai skolai ir savas mācību un sporta telpas, kas atbilst katrai vecuma grupai. Skolas teritorijā ir arī jauns mākslas un dizaina centrs, tehnoloģiju ēka, kas ir domāta visiem IT un datorzinātņu entuziastiem, kā arī mūzikas un tēlotājmākslu interesentiem paredzētas telpas.
Papildus aktivitātes un sporta nodarbības
Sporta aktivitātes: badmintons, vieglatlētika, basketbols, krikets, orientēšanās, riteņbraukšana, jāšana ar zirgiem, golfs, mākslas vingrošana, hokejs, airēšana, regbijs, futbols, peldēšana, teniss un galda teniss, kā arī volejbols un ūdens polo.
Citas papildus aktivitātes: mākslas skola, šaha klubs un galda spēļu klubs, debašu klubs, teātra nodarbības, dziedāšana džeza grupa, iluzionistu klubs, robotikas nodarbības, radio, jauno rakstnieku klubs, kā arī jauniešu parlaments.

OKLENDAS KOLEDŽAOklendas koledža
Lokācija: Koledža dibināta 1995. gadā un šajā laikā ir kļuvusi par vienu no vadošajām koledžā Oklendā, piedāvājot ne tikai Jaunzēlandē atzītu vidusskolas izglītību, bet arī starptautiski atzītus vidusskolas diplomus.
Koledža atrodas Oklendas pilsētas centrā, kas ļauj skolēniem izdzīvot vibrējošo lielpilsētas dzīvi. Skolas telpas atrodas vēsturiskā ēkā un ir īsas pastaigas attālumā no mākslas galerijām, Oklendas bibliotēkas, Oklendas universitātes un AUT universitātes.
Skolā iespējams iegūt starptautiski atzītu vidusskolas izglītību A-level vai IB diplomu programmā.
Skola piedāvā īpašus sagatavošanās kursus universitātēm, sākot ar 11. klasi. Šajā programmā katram skolēnam ir savs skolotājs, kurš palīdz sagatavoties universitātes intervijām, sagatavot motivācijas vēstules un izlemt, kādas papildus aktivitātes ir nepieciešamas skolēnam, lai nokļūtu labākajās universitātēs Jaunzēlandē un citur pasaulē. Tāpat arī katram skolēnam tiek sniegta papildus akadēmiskā informācija, tieši tajā jomā, kas vēlāk tiks apgūta universitātē.

Kādēļ izvēlēties Oklendas koledžu?

1) Vidusskolas klašu skolēniem ir lieliski akadēmiskie rezultāti gan valsts, gan pasaules līmenī un labākie studenti mācās labākajās pasaules augstskolās.
2) Vienā klasē ir mazāk skolēnu, kas nozīmē, ka mācības ir personalizētākas (vidēji 20 skolēni klasē).
3) Mācību dstundas ir garākas nekā citās Jaunzēlandes vidusskolās, kas sniedz labākus akadēmiskos rezultātus. Viena mācību stunda ir 70 - 85 minūtes gara. Mācību diena ir no 8:30 līdz 16:45.
4) Skola piedāvā plašu aktivitāšu klāstu, kā arī līderības programmas.
5) Tādi mācību priekšmeti kā „Global perspectives"un „Thinking skills" palīdz jauniešiem sagatavoties intensīvajām mācībām universitātēs.
6) Skolā NAV jānēsā formastērps.

Papildus aktivitātes un sporta nodarbības
Skolā pieejams ļoti plašs nodarbju klāsts. Skola iesaka visiem skolēniem iesaistīties kādā no aktivitātēm, jo tas paplašina skolēna redzesloku un ļauj viegli iepazīties un sadraudzēties ar citiem skolēniem.
Visas aktivitātes vada pasniedzēji, kuri ir savas jomas profesionāļi un viņiem ir vēlme savas zināšanas tālāk nodot jauniešiem. Skolēniem ir iespēja iesaistīties, piemēram, tādā aktivitāšu klubā kā „Young Enterprice". Šī kursa ietvaros, skolēni dodas kultūras apmaiņas braucienos un iepazīstas ar biznesa pasauli citās valstīs.
Skolai arī ir ļoti spēcīgas ārpusskolas programmas tieši mūzikā un tēlotājmākslas jomā. Skolā darbojas vairākas grupas: džeza ansamblis, vokāla grupa, ģitārspēles klubs, kā arī rokgrupas. Katru gadu, skolā ir 3 uzvedumi: 1 teātra izrāde un 1 mūzikls, kā arī 1 koncerts. Profesionāli režisori un horeogrāfi strādā ar jauniešiem, lai papildinātu viņu zināšanas un uzlabotu viņu prasmes.
Vidusskolas līderības klubs ir tas, kurš rīko dažādus pasākumus skolā, kā arī atbild par tādām sfērām kā projektu nedēļas, papildus nodarbību organizēšana tiem studentiem, kam tas ir nepieciešams, ziedojumu vākšanu, skolas sporta pasākumu organizēšanu, TED talks organizēšanu, kā arī vieslektoru pieaicināšanu utt.
Skolā arī ļoti spēcīgas ir interešu grupas, kas ir saistītas ar United Nations, Amnesty International, UNESCO organizācijām un palīdz trešās pasaules valstīm, kā arī rūpējas, lai sabiedrība būtu informēta par tiem, kam ir nepieciešama palīdzība šajā pasaulē.
Skola piedāvā arī dažādas sporta aktivitātes: loka šaušanu, vieglatlētiku, basketbolu, kriketu, braukšanu ar kalnu divriteņiem, futbolu, peldēšanu, galda tenisu un ūdens polo.

International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) un AS-LEVELS / A-LEVELS programma
Šī programma ir visā pasaulē pazīstama. Universitātes to ir atzinušas par programmu, kas piedāvā augstas kvalitātes mācības un eksaminācijas procesu, kuram var uzticēties. Jaunieši, kas beidz šo mācību programmu parasti tiek augsti novērtēti arī universitātēs un rāda lieliskas spējas kritiski spriest un izdarīt secinājumus par pasaulē notiekošām lietām.
Katrs students var pielāgot šo kursu pēc savām vajadzībām. Papildus IGCSE kursam, skolēni var izvēlēties AS-levels vai A-levels mācības, kuru nokārtošana nodrošina iekļūšanu pasaules labākajās universitātēs.
AS (Advanced Subsidiary) Levels ir IGCSE programmas turpinājums, kuru pabeidz 1 gada laikā, kamēr A (Advanced) Levels nokārtošanai, parasti, ir nepieciešami 2 gadi.

Mācību process:

11. klase
Skolēni parasti izvēlas seši IGCSE priekšmetus. Tie sevī iekļauj 3 obligātos priekšmetus (katrs priekšmets ir 4 stundas nedēļā):
English Languaguage, English Literature un Mathematics.
Papildus ir jāizvēlas vēl 3 izvēles priekšmeti (katrs ir 3 vai 4 stundas nedēļā): Accounting, Business Studies, Music, Art & Design, Chemistry, Physics, Biology, History, Spanish.
Skolēniem ir jāmācās arī viens Module priekšmets (1 stunda nedēļā): Health & Fitness; Study Skills; Careers Information & IT.
Skolēni parasti konsultējas ar skolas pārstāvjiem, lai palīdzētu izdarīt pareizo izvēli, kas ļaus virzīties tuvāk skolēna vēlamajai augstākajai izglītībai.
Skolēni, kuriem ir ļoti labas sekmes un viņi ar mācībām tiek galā, ir iespēja kādu no priekšmetiem izvēlēties no AS-levels kursa, kas prasīs vairāk laika mācībām un sniegs lielākas akadēmiskās zināšanas. Parasti skola iesaka 11. klasē izvēlēties vismaz 1 AS-levels priekšmetu.
12. un 13. klase
Šī ir divu gadu programma, kuras laikā ir jāsavāc 8 kredītpunkti (katru gadu 4 kredītpunkti).
12. klasē parasti skolēni izvēlas 4 AS-levels priekšmetus. Studentiem, kuriem ir izcili sasniegumi visos mācību priekšmetos, var izvēlēties arī 5 AS-level mācību priekšmetus.
13. klasē skolēni mācās 4 priekšmetus, turpinot AS-levels programmu vai pārejot uz A-levels programmu. Skolēni var izvēlēties turpināt AS-levels programmā, tikai izvēloties citus priekšmetus. Studenti var programmu veidot pēc saviem ieskatiem - dažus priekšmetus turpinot AS-levels programmā un citus izvēloties no A-levels kursa.
Iespējamie mācību priekšmeti: Painting, Photography, Graphic Design, Textiles, Accounting, Biology, Business Studies, Chemistry, Classical Studies, Drama, Economics, English Language, French, Geography, Global Perspectives and Independent Research, History, Literature in English, Mathematics, Music, Physical Education, Physics, Psychology, Sociology, Spanish, Thinking Skills.

Minimālais skolēna vecums: 15 gadi
Minimālais izglītības līmenis: pabeigta 9. klase
Minimālais valodas līmenis: IELTS 5.0
Mācību gads sākas janvāra beigās un beidzas decembra sākumā.

International Baccalaureate (IB) diploma programma
Šī ir akadēmiski ļoti prasīga programma, kas sagatavo studentus veiksmīgām mācībām universitātē. Tā ir veidota tā, lai skolēni varētu viegli adaptēties vienmēr mainīgajai pasaulei un globalizācijai.
Tā palīdzēs skolēniem:
- Attīstīties fiziski, intelektuāli, emocionāli un ētiski.
- Liks iepazīt sev interesējošo nozari plaši un pētīt to arī padziļināti. Tas būs iespējams, izvēloties no mācību priekšmetiem, kas sadalīti 6 dažādās grupās.
- Attīstīt mācīšanās prasmes, kas viņiem atvieglos tālākās mācības augstskolās.
- Iegūt labākas zināšanas valodās, jo jāmācās būs vismaz 2 valodas.
- Iemācīties veikt izpētes darbu un iedziļināties dažādās tēmās, kā arī par to rakstīt saturiski interesantas esejas.
- Attīstīt radošumu un personīgo izaugsmi, kā arī kritisko domāšanu.

Šī programma ir īpaši piemērota tiem studentiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, jo angļu valodas līmenim, sākot mācības, nav jābūt tik augstam, kā ir noteikts uzņemšanas noteikumos, ja skolēns izvēlas angļu valodu kā vienu no mācību priekšmetiem.

Mācību process:

Skolēni mācās 6 priekšmetus: 3 priekšmetus Standard level (SL) un 3 priekšmetus Higher level (HL), kas nodrošinās ne tikai zināšanu plašumu, bet arī dziļumu.
Skolēni parasti izvēlas 1 mācību priekšmetu no grupām 1 līdz 5 un sestais mācību priekšmets tiek izvēlēts no sestās grupas, bet skolēns var izvēlēties savu sesto priekšmetu no grupām 1 līdz 5.
Grupu sadalījums:
1. grupa: Literature: English, Chinese vai kādā citā valodā
2. grupa: Learned Language: English, Chinese, French, Spanish, Chinese
3. grupa: Humanities: Economics un Psychology
4. grupa: Sciences: Biology, Chemistry un Physics
5. grupa: Mathematics: Studies (Standard Level vai Higher Level)
6. grupa: Visual Art & Music

Lai saņemtu IB Diplomu, skolēnam ir arī jānokārto kurss „Theory of Knowledge", jāuzraksta izvērsta eseja par kādu konkrētu tēmu, kā arī jāpiedalās „Creativity, Action, Service" kustībā.
Theory of Knowledge ir kurss, kura mērķis ir iedrošināt skolēnus domāt un pieiet jebkurai informācijai kritiski, izmantojot visus sev pieejamos resursus (uztveri, emocijas, valodu un izpratni par tēmu).
Izvērstā eseja ir lieliska iespēja skolēnam atrast sev interesējošu tēmu un to pētīt dziļāk. Parasti šīs tēmas ir saistītas ar kādu no sešām mācību priekšmetu grupām, kas skolēnu saista visvairāk.
Creativity, Action, Service ir kustība, kas skolēnus iesaista dažādu pasākumu rīkošanā, ziedojumu vākšanā, sabiedrisko darbu veikšanā vai kādās sporta aktivitātēs. Visas šīs lietas paplašina skolēna redzesloku, tādā veidā viņu labāk sagatavojot tālākai dzīvei.

Minimālais valodas līmenis: IELTS 5.0
Minimālais izglītības līmenis: pabeigta 10. klase
Mācību ilgums: 2 gadi
Mācības sākas 2015. gada jūlijā un ilgst līdz 2017. gada jūnijam.

Skola piedāvā arī īpašus s
agatavošanās kursus, lai iestātos universitātē:
*kursu ilgums sākot no 8 mēnešiem līdz 1.5 gadam, kas atkarīgs no izglītības un angļu valodas zināšanu līmeņa;
*šie kursi domāti tikai tiem studentiem, kas  beiguši pēdējās klases vidusskolā;
*pēc veiksmīgas programmas beigšanas, studentiem tiek garantēta iestāšanās izvēlētajā universitātē;
*visas Jaunzēlandes un daudzas Austrālijas universitātēs atzīst šīs skolas sagatavošanās kursu sertifikātu;
*daudzi studenti turpina mācības tādās valstīs kā Lielbritānija, Kanāda, ASV.

Angļu valodas kursi 
Studentu pieteikumi tiek izskatīti pēc to saņemšanas kārtības. Pieteikumi tiek pieņemti visu cauru gadu, neskatoties uz to, ka dažām programmām ir stingi noteikti sākuma termiņi.

Dzīvošana

Katru viesģimeni pārbauda skolas pārstāvji, lai pārliecinātos, ka skolēniem tiek nodrošinātas visas nepieciešamās lietas.

Ieguvumi no dzīvošanas viesģimenē:
- viesģimene piedāvā tīru, drošu un viesmīlīgu vidi
- viesģimene piedāvā skolēniem padomu un atbalstu ārpus skolas
- šis ir lielisks veids kā papildus mācīties angļu valodu.
- tā kā ģimenēs parasti ir līdz 3 dažādiem internacionāliem skolēniem, tad tas ir lielisks veids kā iepazīsties ar dažādu kultūru pārstāvjiem.
- viesģimene nodrošina visas nepieciešamās lietas - elektrību, siltumu, Wi-fi, kā arī veļas mazgāšanu.

Skolēni dzīvo vienvietīgās istabās, kur ir gulta, skapis, galds, krēsls un tajā ir nodrošināti optimāli gaismas un siltuma apstākļi. Viesģimene nodrošina ēdināšanu 2x dienā (darba dienās) un ēdināšanu 3x dienā nedēļas nogalēs un brīvdienās.

Attālums no skolas līdz viesģimenei nav lielāks par 45 minūtēm sabiedriskajā transportā.

Ekskursijas un aktivitātes
Cenas

MĀCĪBAS:
Parnela koledža: no 26 000 NZ $

Strathalanas koledža: no 22 600 NZ $

Sanderlenda koledža: no 21 500 NZ $

Oklendas koledža:
- A-Levels, IGCSE: no 23 460 NZ $
- IB diploms: no 24 480 NZ $

DZĪVOŠANA:

Reģistrācijas maksa dzīvošanai - $300
Jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem - no $280 /nedēļā (jauniešiem, kuriem vēl nav 18 gadi, piemaksa par dzīvošanu: 600 NZ $ / gadā)
Jauniešiem vecumā pēc 18 gadiem - no $265 / nedēļā

Cenā iekļauta dzīvošana: veļas mazgāšana, ēdināšana (2x nedēļā pirmdiena-piektdiena un 3x dienā nedēļas nogalēs).

PAPILDUS:
Reģistrācijas maksa - 300 NZ $
Mācību materiāli: no 200 NZ $ / gadā
Eksāmeni (10. - 13. klase) - 50 - 660 NZ $ (atkarībā no izvēlētajiem priekšmetiem)
Formastērpi - 400 - 1 200 NZ $ (Izņemot Oklendas koledžā)
Sabiedriskais transports: 25 - 80 NZ $ / nedēļā

IGCSE un A Levels programmu papildu kursi:

Gleznošana - $300 - $500
Dizains - $450 - $750
Fotogrāfija - 150 - $480
Sports 11. klasē - $80 - $120
Sports 12. & 13. klasē - $350

IB Diploma programmas papildus izmaksas:
IB programmas eksāmeni (vienreizējs maksājums) - 1,200 NZ $
Mācību grāmatas - $100 - 200 / per subject approx.
Skolēna dienasgrāmata - 20 approx.
ID karte - $12 approx.
IB nometne - $140 approx.

Lidostas transfērs: 110 NZ $ (vienā virzienā)


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445ACG

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv