Japāņu valoda Okazaki
"Japāņu valodu var iemācīties tikai Japānā!" Tā saka paši japāņi! Skola atrodas pašā Kioto centrā. Centru piedāvātās programmas paredzētas gan iesācējiem, gan augstākā līmeņa japāņu valodas zinātājiem. To ilgums parasti ir 3 mēneši, arī tad, ja jums ir priekšzināšanas, tikai izņēmuma gadījumā var mācīties arī īsāku laiku.
Sīkāk
Mācības Fukuokā
Skaistaka vieta, kur jus varat iemācīt japāņu valodu- tā ir Fukuoka! Fukoka atrodas Japānas dienvidrietumos. 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra atrodas starptautiskā lidosta un ja pabrauksiet vēl 10 minūtes, atradīsieties jau pludmalē. Vai nav lieliski?
Sīkāk
Mācības Kioto
Japāņu valodu var iemācīties tikai Japānā, vietā ar skaistu nosaukumu Kioto! Kursu laikā jūs apgūsiet ne tikai valodu, bet arī dzīves veidu, kultūru. Studentiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes ņemot vērā esošo gadalaiku. Tā ir lieliska iespēja iegūt draugus un paziņas no visas pasaules. Centru piedāvātās programmas paredzētas gan iesācējiem, gan augstākā līmeņa japāņu valodas zinātājiem.
Sīkāk
Mācības Osaka
Skola atrodas pašā Osakas centrā un jau 20 gadus piedāvā japāņu valodas kursus. Studentu skaits klasē nepārsniedz 20 cilvēkus (parasti tas ir mazāks).Lai mācības būtu interesantākas, tās papildina ar dažādiem kultūras pasākumiem un ekskursijām- braucieni uz Japānas tūrisma objektiem; kulinārijas nodarbības; bārbekjū vakari; dejas; diskotēkas.
Sīkāk
Mācības Sapporo
Japāņu skola Sapporo. Sapporo ir piektā lielākā pilsēta Japānā, kurā dzīvo vairāk nekā 1,8 miljoni iedzīvotāji. No skolas pilsētas centrs atrodas netālu, līdz metro tikai dažas minūtes. Ārzemniekus šeit uzņem ļoti laipni un salīdzinot ar citām pilsētām, tieši šeit japāņu valoda ir „vistīrākā”.
Sīkāk
Mācības Tokijā
Jums ir sapnis, doties uz Tokijo? Tad jums ir iespēja realizēt šo sapni, kā arī iemācīties japāņu valodu. Programmas ir izstrādātas tā, lai iegūtās valodas prasmes students spētu patstāvīgi pielietot dažādās dzīves situācijās un aktīvi piedalīties japāņu sabiedriskajā dzīvē.
Sīkāk
Mācības Yokohama
Lieliska iespēja redzēt Yokohamas skaistumu. Atrodas netālu no Jokohamas centra un 5 minūšu attālumā no vilciena stacijas. Tā ir starptautiska valodu skola, kurā mācās cilvēki no 40 dažādām pasaules valstīm. Nodarbības notiek japāņu valodā, kas nepārtraukti liek koncentrēties un paātrina valodas apguvi.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv