Intensīvi itāļu valodas kursi Florencē
Skola darbojas kopš 1976. gada un piedāvā studentiem apgūt ne tikai valodu, bet arī iepazīt kultūru. 20 vai 30 stundas nedēļā; 20 stundas grupā + 10 individuālās nodarbības; 20, 30 vai 40 individuālās stundas nedēļā; valoda + māksla, dizains, fotografēšana; valoda + itāļu pavārmāksla; kultūras programma senioriem.
Sīkāk
Itāļu valoda Milānā
No 1990. gada Itāļu valodu skola aicina apgūt valodu kursos Milānā – draudzīgā un jautrā atmosfērā! Skola izvietota skaistā jūgendstila ēkā. Tai ir neliels dārziņš, studentu atpūtas telpa, 18 komfortablas un labi aprīkotas klases, brīvi pieejams internets un WiFi. 20, 30 studnas grupā; 20, 30 vai stundas individuāli; individuālās biznesa stundas, sagatavošanās kurss mācībām mākslas un modes skolā.
Sīkāk
Itāļu valoda netālu no Pompejas
Valodu skola atrodas netālu no vēsturiskās Pompejas! Skolā pieejami gan standarta, gan intensīvie itāļu valodas kursi, kā arī dažādas aktivitātes pēc nodarbībām - literatūras, mākslas vēstures, kino un teātra vēstures, itāļu operas un dziedāšanas, mūzikas instrumentu un itāļu virtuves kursi. Iespējams arī kurss, kurā apvieno itāļu valodas mācības un kultūras iepazīšanu caur itāļu virtuvi un vīniem.
Sīkāk
Itāļu valodas skola Romā
„Mūžīgā pilsēta”, Itālijas greznuma un skaituma galvaspilsēta. Mājvieta pasaules slavenākajiem mākslasdarbiem, majestātiskeim arhitektūras brīnumiem un vēsturiskiem pieminekļiem. Pilsēta kurā dzīva vēsture satiekas ar mūsdienām, apvienojot sevī tradicionālo ar mūsdienīgo. Slavena ar savu izsmalcināto nakts dzīvi, siltajām ģimenes uzņēmumu kafejnīcām un greznajām viesnīcām. Te atrodami neskaitāmi teātri, senlietu veikaliņi, mākslas galerijas, kafejnīcas, smalki restorāni, moderni iepirkšanās centri, vēsturiskas piemiņams vietas un kultūras centri.
Sīkāk
Nometne Lignano
Nometne 12 - 18 gadus veciem jauniešiem Villaggio Adriatico ciematā, Lignano pussalā pie Adrijas jūras, netālu no Venēcijas. Priežu mežs, privātā pludmale, daudzveidīgās sporta un izklaides iespējas (baseins, tenisa korti, basketbola un futbola laukumi) un aktivitātes kopā ar itāļu pusaudžiem sniegs neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu. Jaunieši var izvēlēties aktivitātes, bet ITĀĻU VALODAS nodarbības ir 20 stundas nedēļā.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv