Amerikāņu universitāte Romā
Iegūsti starptautisku grādu amerikāņu universitātē, kas atrodas pašā Romas sirdī! Šī ir amerikāņu augstskola Romā, Itālijā. Programmas paredzētas studentiem, kas vēlas iegūt ne tikai akadēmisko izglītību, bet arī mācīties kultūrvēsturiskā vidē un iepazīt to.
Sīkāk
Dizaina skola Itālijā un Spānijā
Tas ir vienīgais dizaina un modes skolu tīkls Eiropā (9 skolas 6 pilsētās), kas piedāvā plašāku modes un dizaina kursu izvēli. Šī ir vienīgā itāliešu skola, kurā ir iespējams apgūt trīsgadīgu bakalaura programmu angļu valodā (arī itāliešu un spāņu valodā). Īpaši vēlamies izcelt intensīvo viena gada programmu, pēc kuras students var tikt ieskaitīts bakalaura programmas otrajā kursā.
Sīkāk
Eiropas Ekonomikas augstskola Romā
Eiropas Ekonomikas augstskola Romā Jūs aicina izmantot burvīgu iespēju - iepazīt unikālo, bagātīgo un pasaulē atzītu izglītību, kas studentiem palīdz kļūt par internacionāliem un atpazīstamiem uzņēmējiem un līderiem. Universitātes programmas atspoguļo un piedāvā darba tirgū nepieciešamās gan praktiskās, gan akadēmiskās prasmes un zināšanas. Augstskola ir tendēta uz studentu izaugsmi un nākotnes attīstību.
Sīkāk
Ekonomikas studijas Florencē
Florence ir viena no mākslinieciskākajām pilsētām pasaulē .Vai varat iedomāties iedvesmojošāku vietu mācībām?Eiropas Ekonomikas augstskola Jūs aicina izmantot burvīgu iespēju - iepazīt unikālo, bagātīgo un pasaulē atzītu izglītību, kas studentiem palīdz kļūt par internacionāliem un atpazīstamiem uzņēmējiem un līderiem. Universitātei ir filiāles arī citās pilsētās - Romā un Milānā (Itālija), Madridē (Spānija), Londonā (Anglija), kā arī Ņujorkā (Amerikā).
Sīkāk
Mediju un komunikāciju studijas Milānā
Milāna ir pazīstama kā modes galvaspilsēta, bet Milāna ir arī biznesa, mediju un komunikāciju lielpilsēta, kur ir lieliskas iespējas apgūt dažādas bakalaura programmas. Skolai ir filiāles arī Vācijā.
Sīkāk
Stipendijas studijām Neapolē
Stipendija studentiem no Latvijas! Jāiesūta pieteikums un portfolio! Uzņemšana 2 reizes gadā. Skola Neapolē ir viena no Itālijas dizaina skolu līderiem - piedāvā 50% atlaidi studiju maksai. Šeit ir plaša kursu izvēle vairākās jomās, mode, dizains un vizuālā komunikācija. Jūsu izvēlei viengadīgie intensīvie kursi, trīsgadīgie kursi un Maģistra programmas angļu valodā.
Sīkāk
Studē ekonomiku Milānā
Milāna ir ļoti īpaša, jo tā tiek uzskatīta par sapņu pilsētu. Un Milāna prot katram tās viesim un iedzīvotājam sapņot un piepildīt lielus sapņus. Kā Itālijas modes galvaspilsēta, Milāna piedāvā gan brīnišķīgas darba iespējas, gan patīkamu, internacionālu vidi. Tādēļ nāc studēt uz Ekonomikas augstskolu Milānā. Universitātei ir filiāles arī citās pilsētās - Romā un Florencē (Itālija), Madridē (Spānija), Londonā (Anglija), kā arī Ņujorkā (Amerikā).
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv