Angļu valoda Barbadosā
Apgūsti angļu valodu vietā, kas līdzinās paradīzei - Barbadosā. Baudi smilšainās pludmales, kokteiļus un sauli + papildini savas valodas zināšanas. Skola piedāvā jums iepazīt jaunu pasauli un, pabeidzot kursus, jūs ne tikai būsiet papildinājuši un uzlabojuši savas valodas zināšanas, bet būsiet iepazinuši jaunu kultūru un valsts vēsturi, brīnišķīgus, draudzīgus un viesmīlīgus cilvēkus. Izklausās neticami? Tad brauc un izmēģini.
Sīkāk
Angļu valoda Dienvidāfrikā
Skola atrodas Keiptaunā, Dienvidāfrikas republikā, tikai 3 minūšu gājienā no Atlantijas okeāna. Kā viena no Dienvidāfrikas lielākajām pilsētām, Keiptauna piesaista arī tūristu interesi. Viena no pirmajām vietām, ko ceļotāji pamana Keiptaunā ir Galda kalns (Table Mountain), kura virsotni var sasniegt šādos veidos – ar gaisa tramvaju vai kāpjot. Skola piedāvā aizraujošu programmu- angļu valoda+safari, kas noteikti jums sagādās jaunas izjūtas.
Sīkāk
Angļu valoda Īrijā
Skola savu darbību uzsāka 2000. gadā, Londonā. 2012. gadā tika atvērta jauna tās filiāle Dublinā. Skola ir jauna un moderna un atrodas Dublinas centrā –Deima ielā. Gadā skola uzņem 6000 studentus no vismaz 100 dažādām valstīm. Pasniedzēji cenšas skolā radīt ļoti dinamisku un draudzīgu atmosfēru, lai studenti gūtu pēc iespējas vairāk no sava mācību brauciena.
Sīkāk
Mācības Goa, Indijā
Goa - neapšaubāmi skaistākais kūrorts Indijā, kas pazīstama ar brīnišķīgām, kilometrus garām pludmalēm un neaprakstāmi skaisto dabu. Skola piedāvā angļu valodas kursus kombinēt ar JOGAS NODARBĪBĀM vai INDIEŠU PAVĀRMĀKSLU. Dzīvošana viesnīcas tipa kopmītnēs skolā vai ģimenē.
Sīkāk
Skola Dublinā, Īrijā
Draudzīga valodas skola Dublinas centrā, O'Conell ielas galā. Skola piedāvā dažādus angļu valodas kursus un lielisku atmosfēru, lai valodu mācības būtu jautras un interesantas. Skola piedāvā plašu aktivitāšu klāstu pieaugušajiem, lai palīdzētu studentiem vieglāk sadraudzēties un iepazīties, jo tieši tā ir panākumu atslēga, lai uzlabotu valodu prasmes.
Sīkāk
Valodu kursi Filipīnu salās
Skola atrodas brīnišķīgajās Filipīnu salās. Angļu valodas programmas ir domātas cilvēkiem, kas nopietni vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Mācības uzsvars tiek likts uz vārdu krājuma papildināšanu, runāšanu un izrunu, lasīšanu, rakstīšanu, klausīšanos, saprašanu un rietumu kultūru.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv