Skolas apraksts

Starptautiskā skola Atēnās

Jūs vēlaties nodrošināt savam bērnam kvalitatīvu pamata un vidējo izglītību, tomēr nevarat izvēlēties, uz kuru valsti bērnu sūtīt? Ja Amerika šķiet patālu, Anglijā pārāk auksts un miglains, Austrālijā būtu silti, bet tas ir pārāk tālu, tad jums ir jāizvēlas zelta vidusceļš – saulainā, siltā un drošā Grieķija! TASIS Hellenic International School – starptautiska skola ar lielisku reputāciju, atrodas 20 km attālumā no Atēnu centra un pieņem skolēnus jau no 3 gadu vecuma! Mācības notiek angļu valodā un dzīvošana tiek nodrošināta greznā villā. Priekšrocības, mācoties TASIS Hellenic International School, ir acīmredzamas, jo daudzveidīgās programmas sagatavos studentus mācībām ASV un Lielbritānijas universitātēs un daudzās citās starptautiskās augstskolās.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Sniedzam jums ieskatu skolas piedāvātajās programmās:

British IGCSE – 9. un 10. klašu skolēniem, kuri vēlas mācīties pēc Lielbritānijas tradicionālās mācību sistēmas. Divgadīgā mācību programma sagatavo skolēnus GCSE (General Certificate of Secondary Education) eksāmena kārtošanai 10. klases beigās. Izvēloties šo kursu, studenti tiek labi sagatavoti tālākām studijām pēc International Baccalaureate vai American College Preparatory Program (sagatavošanas programma mācībām ASV izglītības sistēmas universitātēs) programmas.

International Baccalaureate – jau 30 gadus šī programma piedāvā iegūt diplomu (IB Diploma), kurš ļauj iestāties jebkurā pasaules augstskolā.

American College Preparation Program – paredzēta 9.–12. klašu skolēniem; tā sagatavo iestājeksāmeniem universitātēs ar amerikāņu izglītības sistēmu gan Grieķijā, gan citās valstīs. 11. un 12. klases skolēni ar labiem akadēmiskiem rezultātiem var mācīties pēc papildinātās programmas, apmeklējot universitātes līmeņa kursus, un kārtot eksāmenus, tā krājot kredītpunktus atsevišķos priekšmetos tālākām studijām universitātē.

Dzīvošana

Dzīvošana kopmītnēs

Ekskursijas un aktivitātes

Skolā ir: datorklase ar piekļuvi internetam, multimediju istaba, bibliotēka

Cenas

Cenas uzrādītas EUR

Reģistrācijas maksa – 750

Maksa par gadu – no 25 000
Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana trīs reizes dienā, skolas pasākumi.

Papildus: skolas un sporta forma – 300 EUR.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv