Skolas apraksts

Ja vēlies ko vairāk nekā tikai mācīties valodu, tad pavadi aizraujošu vasaru Biarritz – sērfotāju paradīzē ar brīnišķīgām pludmalēm, lieliskiem iepirkšanās centriem, atraktīviem pasākumiem. Ekskursijās apciemosi franču un tuvējos spāņu viduslaiku ciematus un gleznainos Pireneju kalnus. Ja vēlies izbaudīt ko jaunu, piesakies speciālajos sērfotāju kursos! Kursi derēs gan iesācējiem gan sērfotājiem ar pieredzi. Divu nedēļu programmā ietilpst arī 2 pus dienas garas ekskursijas un viena pilnas dienas ekskursija.

Skolā mācās studenti no visas pasaules, tāpēc programmas ir speciāli izstrādātas, lai ārvalstu studentiem, mācības būtu aizraujošas. Visi pasniedzēji ir augsti kvalificēti un ir pieredzējuši franču valodas pasniegšanā.

Dienā, kad ieradīsieties skolā, jums būs jāizpilda tests, kas noteiks jūsu zināšanu līmeni, pēc kura tiksiet iedalīts attiecīgajā grupā.

Pēc kursu beigšanas saņemsiet sertifikātu, kurā būs norādīts jūsu zināšanu līmenis saskaņā ar Common European Framework of Reference Levels.


Programmas

Piesakies tūlīt !

Vecums: 16+
Datumi: 07. - 08.
Viena mācību stunda: 45 min.
Maksimālais studentu skaits klasē: 15

Ierašanās sestdienā, došanās prom sestdienā.

Standarta kurss
Stundu skaits nedēļā: 15
Nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai, 09:00- 11:45. Franču valodas nodarbības ietver runāšanas, lasīšanas, gramatikas un klausīšanās uzdevumus. Īpaša uzmanība tiek veltīta runāšanas un klausīšanas uzdevumiem, kas jūs sagatavos veiksmīgai komunikācijai.

Intensīvais kurss
Stundu skaits nedēļā: 20
Intensīvais kurss sastāv no standarta kursa + viena papildus nodarbība no11:45 līdz 12:30 (katru dienu). Kurss piemērots tiem, kas vēlas lielākas intensitātes nodarbības un straujāku progresu.

Sērfošanas kurss
Biarritz ir Francijas sērfošanas galvaspilsēta. Ja arī jūs vēlaties izjust īstus viļņus, iemācīties sērfot vai esat sērfotājs ar pieredzi - pievienojaties šim kursam!

Sērfošanas nodarbības notiek katru pēcpusdienu, 1.5 stundu. Viss nepieciešamais ekipējums tiks izsniegts, bet variet ņemt arī savu. Nodarbību ilgums ir atkarīgs no laika apstākļiem, tāpēc tas var arī atšķirties dienu no dienas.

Šo kursu iespējams kombinēt ar standarta vai intensīvo franču valodas kursu.

Franču valoda un sērfošana jauniešiem vecumā no 16 līdz 19 gadiem
Datumi: 07. - 08.

Šī programma paredzēta patstāvīgiem jauniešiem, kuri vēlas mācīties franču valodu 20 stundas nedēļā un pēcpusdienās doties uz pludmali, lai apgūtu sērfošanas prasmes vai papildinātu jau zināmās iemaņas. Jauniešiem kopīgi ir iespēja, vakaros doties iepazīt pilsētu un izklaidēties. Skolas pārstāvji labprāt palīdzēs izveidot jauniešiem interesantu izklaides programmu un ieteiks interesantākās apskates vietas.

No rītiem notiks franču valodas stundas (no pirmdienas līdz piektdienai) un pēcpusdienās 1,5 stundas būs sērfošanas nodarbības. Nodarbību laiks un grafiks var nedaudz pamainīties, atkarībā no laikapstākļiem un viļņiem jūrā.

Dzīvošana

Ģimene - divvietīgas vai trīsvietīgas istabiņas. Viesģimenes ir ļoti laipnas un draudzīgas. Vairākums no viņām, jauniešus uzņem regulāri. Ģimenes dzīvo netālu no skolas, maksmimums 60 min brauciena attālumā. 3x ēdināšana (pusdienas līdzņemšanai).

Rezidence - dzīvojot rezidencē, iepazīsieties ar citiem studentiem - iegūsiet jaunus draugus un iespaidus. Atrodas tikai 15 min. brauciena attālumā no skolas.
Tiek piedāvātas trīsvietīgas istabas, kas izvietotas divos blokos - vienā stāvā 7 istabas. Vannas istaba un WC kopīgas - katrā stāvā viena. Ēdināšana 2 x dienā. Depozīts - 50 EUR

Jauniešu hostelis (vecuma grupai 16 - 19 gadi)
- trīsvietīgas un četrvietīgas istabas. Atrodas neliela autobusa brauciena attālumā no skolas. Tiek nodrošinātas brokastis. Pavisam tuvu ir arī Biarritz pilsētas centrs un pludmale. Hostelī pieejama veļasmašīna un internets.

Gan rezidencē, gan viesu mājā ir pieejama veļas mazgājamā mašīna. Istabas tiek uzkoptas katru dienu (izņemot svētdienu), ir interneta pieslēgums un telefons.

Ekskursijas un aktivitātes

Šeit jums nebūs jāgarlaikojas. Katru dienu paredzētas dažādas aktivitātes- pastaigas un ekskursijas pa pilsētu, viktorīnas, spēles, semināri, sporta spēles pludmalē, frisbijs. Vakarā- Welcome nakts, Speed Dating, Quiz night, tematiskie vakari, karaoke, Biarritz night. Katru nedēļu ir paredzētas arī ekskursijas - 1 pilnas dienas un 1 pus dienas.

Skolas personāls lielu uzmanību pievērš drošībai, tāpēc uz katriem 15 studentiem ir viens atbildīgais.

Cenas

Cenas norādītas EUR

Dzīvošana Vecuma grupa Mācību stundu
skaits nedēļā
Cena par 1 nedēļu no 
Viesģimenē (3x ēdināšana)
16+ 15
no 719
Rezidencē (3x ēdināšana)
16+ 15 no 818

Papildus:
Sērfošana
- 175 EUR / 1 nedēļa (5 dienas pa 1,5 stundai)
Franču valoda intensīvā 20 stundas nedēļa - 25 EUR nedēļā 

Cenā iekļauts: iestāšanās testēšana, valodu kursi, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu programma (nav iekļauta 16 - 19 gadu grupā), ekskursijas (nav iekļauta 16 - 19 gadu grupā), bezmaksas sabiedriskā transporta karte uzturēšanās laikā, transfērs no Biarritz lidostas.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
IP 2015

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv