Studē ASV
vai
Lielbritānijā
   
Abacus Mācies
Oksfordā
  
EU Biznesa
studijas

Vidusskola
Kembridžā
   
Mācies
prestižā
koledžā
   
Mācības
ASV
   

Angļu valoda
kūrortā

   
Mācies
Austrālijā
   
 
Mācies angļu
valodu
   
     
Mācības
juristiem

 
Finanses un
bizness
Londonā
 
   
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 Franču valoda Biarritz + sērfošana
Ja vēlies ko vairāk nekā tikai mācīties valodu, pievienojies un pavadi aizraujošu vasaru Biarritz – sērfotāju paradīzē ar brīnišķīgām pludmalēm, lieliskiem iepirkšanās centriem, atraktīviem pasākumiem. Ekskursijās apciemosi franču un tuvējos spāņu viduslaiku ciematus un gleznainos Pireneju kalnus. Ja vēlies izbaudīt ko jaunu, piesakies speciālajos sērfotāju kursos! Divu nedēļu programmā ietilpst arī divas pusi dienas garas ekskursijas un viena pilnas dienas ekskursija.
Sīkāk
Mācies franču valodu Monako
Pašā Cõte d’Azur sirdī, Monako pakājē, kur no ziedošā parka terasēm paveras plašā Vidusjūra, izvietojusies lieliska vasaras nometne jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem. Cap d'Ail daba, nometnes drošā vide un draudzīgā atmosfēra rada ideālus apstākļus mācībām, atpūtai un jaunu draugu iegūšanai. Apgūsti franču valodu, satiec jaunus draugus un izbaudi savu vasaru!
Sīkāk
Mācies franču valodu un iepazīsti Parīzi
20 franču valodas stundas nedēļā. Nometne atrodas Parīzes dienvidos. Pavisam tuvu ir metro, veikali un citi tūristu iecienīti objekti. Apmeklēsiet Luvru, Eifeļa torni, Monmartru un Notre Dame katedrāli. Tev būs iespēja apskatīt slavenākās Parīzes vietas, iztrakoties ar draugiem Disnejlendā un piedalīties skolas rīkotajās aktivitātēs.
Sīkāk
Nometne Antibēs
Jauniešiem vecumā no 8 līdz 17 gadiem, piedāvājam nometnes Antibēs. Nometnes notiek no marta līdz oktobrim. Izvēlies vai mācīsies 20 vai 26 franču valodas nodarbības nedēļā + vari nodarboties citām aktivitātēm.
Sīkāk
Nometne bērniem, sākot no 8 gadu vecuma
Laipni lūdzam Francijas Rivjērā – Nicā! Franču valodas skola piedāvā mācīties no aprīļa līdz novembrim, tāpēc tev ir vienreizēja iespēja atpūsties ne tikai vasarā, bet arī pavasarī un rudenī. Iesakām izvēlēties dzīvošanu kopmītnēs vienvietīgā istabā, tas izvietotas skolas ēkā un atrodas tikai 200 metru attālumā no pludmales. Tas ir ļoti ērti un ļaus tev ietaupīt laiku. Turpat notiek arī mācības, turklāt vasarā no skolas līdz centram kursē bezmaksas autobuss.
Sīkāk
Nometne Kannās (13 - 17 gadi)
20 franču valodas nodarbības nedēļā. Kannas - modes, luksusa un zvaigžņu pilsēta franču Rivjērā. Ja vēlies kļūt daļa no tā visa, izvēlies nometni Kannās, tikai 10 minūtes no pilsētas centra. Brīvdienās izbrauc ar jahtu, apmeklē slaveno Monako!
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv