Kultūras apmaiņas programmas Austrālijā, Austrijā, Čīlē, Ekvadorā, Kostarikā, Dānijā, Beļģijā, Somijā u.c.

AUSTRĀLIJA
Vecums: 13 - 17 
Akadēmiskais gads no 23 400 AUD,
Pusgada programma no 13 420 AUD
Pasaules mazākais kontinents, aborigēnu maigums, kultūra, tradīcijas, Sidnejas Operas nams, Uluru sarkanā klints kā tuksneša dārgakmenis; ķenguri, koalas, dingo, molohs, kukabara, kakadū, vombats, emu, pīļknābis - tikai daļa no unikālās endēmo dzīvnieku pasaules; Lielais Barjerrifs, pērļu audzēšanas fermas, eikalipti un zāleskoki, tik vienreizīga ar savu dabas šarmu un neredzētu brīnumu pilna, tik tuksnešaina un trakulīgi skaista. NB!! Programmai vēlams pieteikties pus gadu iepriekš. Mācības notiek no janvāra līdz decembrim.

AUSTRIJA
Vecums
: 15 - 18
Akadēmiskais gads no 6 320 EUR
Pusgada programma no 6 070 EUR
Austrijas iedzīvotāji runā vācu valodā. Lielāko daļu Austrijas teritorijas aizņem Alpu kalni. Austrija ir "Mūzikas skaņas”, V.A.Mocarta, Štrausa un citu slavenu komponistu valsts. Mazo kalnu ezeriņu zilās acis, baltās kalnu kores un koši zaļās kalnu pļavas un dzidrais gaiss, lielais skaits piļu un klosteru, sālsraktuves un ūdenskritumi vienaldzīgu neatstās nevienu.

ČĪLE
Vecums: 14 - 18
Akadēmiskais gads no 5 815 EUR
Pusgada programma no 4 580 EUR
NB!! Programmai vēlams pieteikties pus gadu iepriekš.
Karsta Čīles saule, slaidas palmas un sniegoti kalni pie horizonta, zilgani zaļa jūra, kas triecas pret klintīm un gliemežvāku paklājs pie kājām! Tipiska ainava ārpus Santjago ir vīnogu plantāciju noklātas ielejas un tuksnesīgie pakalni.

EKVADORA
Vecums:15 - 18
Pieteikšanās līdz: jūnijam
Akadēmiskais gads no 7 280 USD
Pusgada programma no 5 280 USD

KOSTARIKA
Vecums: 15 - 18
Pieteikšanās līdz: jūnijam
Akadēmiskais gads no 9 300 USD
Pusgada programma no 6 365 USD

DĀNIJA
Vecums:
15 - 18
Akadēmiskais gads no 6 000 EUR, pieteikties līdz 01.04.
Pusgada programma no 5 800 EUR, pieteikties līdz 01.04. vai 01.10.
Apdrošināšana: akadēmiskajam gadam - no 595 EUR, semestrim - no 395 EUR

SOMIJA
Vecums
:  15 - 18
Akadēmiskais gads no 6 000 EUR, pieteikties līdz 01.04.
Pusgada programma no 5 800 EUR, pieteikties līdz 01.04. vai 01.10.
Apdrošināšana: akadēmiskajam gadam - no 595 EUR, semestrim - no 395 EUR

BEĻĢIJA
Vecums: 14 - 18
Akadēmiskais gads: no 4 320 EUR
Pusgada programma: no 3 625 EUR
NB!! Skolēni var doties divu veidu akadēmisko gadu programmās (akadēmiskā gada cena nemainās):
1) Septembris - jūnijs  (10 mēneši)
2) Janvāris - decembris (12 mēnešus), kas dos lielisku ieskatu skolas dzīvē, kā arī vasaru skolēns pavadīs kopā ar draugiem un viesģimeni.

KULTŪRAS APMAIŅAS PROGRAMMA sniedz unikālu iespēju jauniešiem dzīvot un mācīties svešā zemē, iepazīt tās kultūru, cilvēkus un sadzīvi, apgūt jaunus mācību priekšmetus, iegūt vērtīgas zināšanas un atziņas.

Tu dzīvosi ģimenē un mācīsies tuvējā skolā, kuru sameklēs apmaiņas organizācijas darbinieks – koordinators. Viņš tiksies ar ģimeni un skolas vadību, iepazīsies ar tavu pieteikuma anketu, kurā būs informācija par to, kādēļ vēlies piedalīties programmā, tavām interesēm, hobijiem, attiecībām ģimenē, vecāku vēstule, tavs fotoalbums, kā arī skolotāju rekomendācijas, atzīmes par pēdējiem 3 gadiem un izziņa par veselības stāvokli. Ģimene tiek izraudzīta, ņemot vērā kopējus vaļaspriekus, uzskatus, dzīves vērtības, lai jūs varētu labi sadzīvot un, mācību gadam beidzoties, joprojām būtu draugi. Tātad, tuvākajā gadā par tavu ģimeni var kļūt visdažādākie cilvēki, bet par dzīvesvietu – tava izvēlētā valsts.

Ģimene Jūs uzņems nevis kā ciemiņu, bet kā pilntiesīgu ģimenes locekli. Tas nozīmē, ka jautājumu un problēmu gadījumā vērsieties pie ģimenes, lai saņemtu atbalstu, palīdzību un ņemiet vērā arī to, ka nāksies piedalīties visās ģimenes aktivitātēs, tai skaitā mājas darbos. Runājiet un stāstiet to kā jūtaties!

Ikvienam ir savs priekšstats par valsti, kuru plānojam apmeklēt. Reizēm tie atbilst realitātei, reizēm nē. Visvairāk informāciju par citām kultūrām mēs iegūstam no plašsaziņas līdzekļiem: TV, video, žurnāliem, laikrakstiem, grāmatām. Mūsu viedoklis par valsti veidojas no šiem avotiem, taču ne vienmēr tas atbilst realitātei.Atceries, ka brauc kultūras apmaiņas programmas ietveros - tātad iepazīt vietējo kultūru un paradumus pilnībā. Dzīvi tā, kā dzīvo vietējie. Ģimenes, kuras uzņem ārvalstu studentus parasti nav bagātākās, taču viņas vēlas dalīties ar Tevi un iepazīt Tevi, vēlas, lai iepazīsti viņu kultūru un valsti.

Iespējams, ka ģimene, kas Tevi uzņems, nebūs tik turīga kā Tava ģimene Latvijā. Tava ierašanās viņiem rada papildus izmaksas, jo viņi nesaņem naudu par to, ka tiksi izmitināts tieši pie viņiem. Ir ļoti svarīgi nesalīdzināt dzīvi Latvijā, savā ģimenē, ar dzīvi jaunajā ģimenē. Jūsu attieksme var spēlēt lielu lomu, lai programma izdotos vai ciestu neveiksmi. Viss atkarīgs tikai no paša studenta!

Atceries, ka ģimenes vēlas patikt Tev un vēlas, lai Tu patīc viņiem. Parādiet ar vārdiem un darbiem, ka esat pieņēmis viņu noteikumus, dzīvesveidu, ka cienāt viņu lūgumus.

Ģimenēs visiem ģimenes locekļiem ir savi pienākumi. Ģimenēm ir tiesības sagaidīt no Tevis palīdzību mājas darbos. Viņi pateiks kādi būs pienākumi un kā tos veikt.


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+371)29238012
Wep & Nacel 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv