Biznesa administrācijas sertifikāts
Šī programma domāta cilvēkiem, kuriem nav formāla biznesa izglītība. Tā piemērota jauniem vadītājiem no pārdošanas, mārketinga, iepirkumu, finansu un cilvēku resursu jomas, jo dos izpratni par vadības funkcijām, uzdevumiem un prasmēm, kas vajadzīgas, lai gūtu panākumus konkurences apstākļos.
Sīkāk
Biznesa kursi Kvīnslendā
Privāta skola, kas atrodas Kvīnslendā (Austrālijā), piedāvā: angļu valodas kursus un vienreizējas profesionālās programmas dažādās jomās: auto, skaistumkopšana, bizness, friziermāksla, fitness, viesmīlība, pirmsskolas izglītība. Studentiem, paralēli mācībām, ir iespēja strādāt līdz 20 stundām nedēļā.
Sīkāk
Mārketinga sertifikātu programma ASV
Sertifikāta programma „Mārketings” (pēc bakalaura programmas) ir vērsta uz mārketinga zināšanu un prasmju veidošanu pamatojoties uz jaunajām pieejām. Mācību laikā uzsvars tiek likts uz šādām specifiskām jomām: tirgus un mārketinga izpēti, konkurētspēju, iekšējo un ārējo komunikāciju, mārketinga plānošanu, internetu, tehnoloģiju un programmu izmantošanu mārketinga stratēģijas realizēšanā.
Sīkāk
Starptautiskā biznesa vadība ASV
Programma ir paredzēta vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem mazos, vidējos un lielos uzņēmumos, kuri plāno uzsākt vai paplašināt savu uzņēmējdarbību pasaules tirgos.
Sīkāk

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv