Skolas apraksts

Vācu valodu tu vari apgūt ne tikai Vācija, bet arī mūzikas zemē Austrijā: tās galvaspilsētā Vīnē! Mācības un dzīvošana pašā pilsētas centrā, plašā un skaistā kopmītnes teritorijā ar savu parku un neskaitāmām sporta aktivitāšu iespējām. Valoda, kurā runā Austrijā, ir tīra un pareiza, tad kādēļ, gan tev neaizbraukt un nepārliecināties par to pašam? Pamēģini, un tev noteikti iepatiksies!

Mācības notiek mazās grupās, kas garantē labus rezultātus vācu valodas apguvē. Dzīvosiet kopā ar citiem vienaudžiem 3 - 6vietīgās istabās, tas ļaus jums iegūt jaunus draugus un uzzināt ko jaunu par citu valstu kultūru.


Programmas

Vasaras skola bērniem un jauniešiem no 12 līdz 17 gadiem
(20 vai 30 stundas nedēļā)
2 - 5 nedēļas

Iesācēji, kas nezina vācu valodu, mācības var uzsākt 03.07. un 24.07.

Iebraukšana svētdienā, izbraukšana sestdienā.


Viena nodarbība ilgst 45 minūtes. Pēc kursa beigšanas saņemsiet sertifikātu. Nodarbībās uzsvars tiek likts uz komunikāciju prasmi, ir dažādas praktiskās nodarbības - lomu spēles, grupu darbs.

Aktivitāšu programmas piemērs:

Dzīvošana

Skolēni dzīvo studentu kopmītnēs, 3 - 6 vietīgās istabiņās, trīsreizēja ēdināšana. Kopmītnēs būs visa gultasveļa, bet dvieļi ir katram jāņem līdzi pašam.

Ekskursijas un aktivitātes

Ir plašas iespējas nodarboties ar tādām sporta aktivitātēm kā, piemēram, tenisu, futbolu, basketbolu, badmintonu un volejbolu. Tāpat ir iespējas iet uz aerobikas nodarbībām un peldēšanu.

Tāpat skolēniem būs iespēja doties uz teātri un izbaudīt arī citas kultūras izklaides, mācīties dejot Vīnes valsi, kopā ar draugiem piedalīties skolas organizētajās diskotēkās un bārbekjū ballītēs, kā arī doties ekskursijās pa Vīni.

  

Cenas

Kursa nosaukums 2 nedēļas, EUR    3 nedēļas, EUR 5 nedēļas, EUR
Vasaras skola, 20 stundas nedēļā 1 486 2 115 3 373
Vasaras skola, 30 stundas nedēļā 1 670 2 391 3 833

Vasaras skolas cenā iekļauts:
20 vai 30 vācu valodas stundas nedēļā, 3x ēdināšana, dzīvošana kopmītnēs 2 - 6 vietīgās istabās, gultasveļa (dvieļi jāņem pašiem līdzi),  sertifikāts, 24 h stundu uzraudzība, aktivitātes un sports.

Papildizdevumi:
Depozīts:
 40 EUR (kas mācību beigās tiek atgriezts)
Transferts 80 EUR / vienā virzienā
Sabiedriskais transports (obligāts no 15 gadiem) - 16,20 EUR (nedēļā)

Koncerts, mūzikls
- 44 EUR
Kultūras pasākumiem (ekskursijām pa Vīni gida pavadībā, ieejas maksas tūrisma objektos) - 26 EUR / nedēļā
Teniss
(nodarbību skaits - 6/8/10) - 67 / 88 / 110 EUR

Pilnas dienas ekskursija
(Zalcburga u.c.) - 70 EUR
Pus-dienas ekskursija (Laxenburg/Burg Kreuzenstein) - 40 EUR

Ceļojuma apdrošināšana
- 30 EUR/nedēļā


Uzrādītās cenas un kursu apraksti ir informatīva rakstura, lai precizētu cenas un pieejamos kursus, lūdzu, rakstiet, zvaniet: info@izglitiba-arzemes.lv, Tel. (+ 371) 67844445


ActiLingua Academy 2016

Mājas lapu izveide Allwebsites.lv